Prezenty mamie na urodziny (50 lat): najlepsze pomysły

Wybierać prezenty mamie na urodziny, wydaje się trudniejsze niż inne. Przecież w takim prezencie chce wyrazić całą miłość, wszystkie uczucia do niej. Każdy rok prezent chce zrobić lepiej, niż w poprzednim. Ale jeszcze trudniejsze, jeśli mamy jubileusz — okrągła data. Jest to święto wyjątkowe, i zaczynają przygotowywać się do niego na długo. A prezent powinien być pod stać się wydarzenia — godny.

Czy warto dawać pieniądze?

Myślę, że to dobry wybór. Tym bardziej, że w tym czasie wiele dzieci już zaczynają zarabiać na tyle dobrze, i szczerze chcą pomóc rodzicom, ale oni nie uważają się może brać u nich pomocy. Jak mówią, sami jeszcze nie stare i mogą sobie zapewnić. I w ogóle rzadko która mama chce zabrać dziecko pieniądze. A jeśli dać jakąś sumę na jubileusz — to wychodzi już prezent, i z niego rezygnować nie będą.

Wskazówka! Nie warto stawiać ją w niezręcznej sytuacji, kiedy ona mówi, że pieniądze dawać nie trzeba, ale przy tym wciąż na jubileusz otrzymuje kopertę. Urodzinach dziewczyny to nie zadowoli, a raczej zawiedziony. A w taki dzień trzeba, wręcz przeciwnie, starać się uchronić ją od nieprzyjemnych emocji.

Prezenty mamie na urodziny (50 lat): najlepsze pomysły Jeśli rodzice kategorycznie przeciwko tego rodzaju prezentów o długim terminie użytkowania, ale wsparcie finansowe im nie przeszkadzam, można zorganizować urodziny. 50 lat postanowił świętować w restauracji. Ale to zawsze dość znaczne koszty (i nawet jeśli wszyscy zaproszeni będą dawać pieniądze, koszty nie zawsze opłaca). Bo jeśli na organizację święta mama nie wyda ani grosza swoich pieniędzy albo wyda, ale nie pełną kwotę — to już jest dobrym rozwiązaniem. Tak, oprócz wyboru restauracji i sporządzenia sali bankietowej menu są inne koszty, które można przejąć. To:

 • czołowi;
 • muzycy;
 • fotograf;
 • tematyczny tort;
 • pokaz sztucznych ogni.

Jeśli mamy pieniądze na jubileusz — to nie jest opcja, nie warto się denerwować. Mimo to najprostszy, ale bynajmniej nie jedyny prezent, który będzie odpowiedni. Można wybrać wiele opcji.

Urodziny 55 lat

Obowiązkowy «uczestnik» święta

Podczas przygotowań do jubileuszu warto poświęcić trochę czasu i zrobić piękny pokaz slajdów ze zdjęć całej przeżyte życie. Odbywa się to za pomocą specjalistycznych programów. Ale jeśli umiejętności albo czasu wolnego nie ma, można powierzyć to specjalistom: wystarczy im zapewnić najbardziej-najciekawsze zdjęcia z jej życia, i już wkrótce ich goście będą mogli zobaczyć na dużym ekranie. Wygląda to mniej więcej tak:

Na jaki prezent się zatrzymać?

Nikt nie odpowie na pytanie, co podarować mamie na 50 lat, lepiej jej dziecka. Tylko on wie, co jej może się podobać, bo dzieci doskonale wie, jak i czym żyje mama. Po prostu nie zawsze kierunek myśli idzie w dobrym kierunku. Można mu pomóc, po zapoznaniu się lista poniżej — być może wybór padnie nie na to, co zaznaczono w nim, ale na coś takiego.

Tak więc przede wszystkim należy zdecydować, czy prezent powinien być bardziej praktyczne lub dla duszy. I tutaj nie należy zapominać, kto ma urodziny. Oznacza to, że nie należy oceniać wybór ze swojego stanowiska, trzeba zrozumieć, że ważniejsze dla mamy. Ludowa mądrość o tym, że u 50-letniej kobiety dusza ponownie młodsza, też ma powody: jest to wiek, kiedy chce zmian. I do nich aktywnie dążą. Kobieta, która przygotowuje się obchodzić jubileusz, czy ma wszystko, co chciałam osiągnąć (status, uznanie, miłość), lub decyduje się radykalnie zmienić życie, aby zrobić coś, na co nie starczyło czasu, odwagi, motywacji wcześniej.

Wskazówka! Wielu tak ciągnie omówić z mamą prezent przed świętami. Ale i w to urodziny mojej mamy, jak i dzieci, kochają niespodzianki, bo zupełnie niespodziewany prezent dostarczy o wiele więcej radości.

Prezent na jubileusz można wybrać następujący:

 • Мультиварка. Dla nowoczesnej kobiety, która ciągle wiele spraw, oszczędność czasu jest bardzo ważna. Ale nie kosztem jakości. Na pewno mama dobra gospodyni, a ponieważ może ocenić lider z pewnością, nawet jeśli wcześniej nie bardzo interesowała się tym sprzęt agd: przygotowuje nie tylko samodzielnie, ale i tak, aby na wyjściu uzyskać zdrowe i smaczne dania.
 • Мультиварка

 • Tablet. Jest szczególnie ważne, jeśli z mamą nie widują się często. I w tym przypadku tablet — nie tyle materialny prezent, ile prezent dla duszy: można go używać do komunikowania się przez internet, aby móc często widzieć dzieci i wnuków.
 • Stacja parowa. W tym wieku każda kobieta jest ważne, jak ona wygląda. Nawet jeśli w jej sposobie ślizga się zaniedbania, to wszystko przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Prasować rzeczy nie zawsze jest łatwe. I choć mama na pewno wie dziesiątki sposobów, jak doprowadzić do należytego stanu satynową bluzę lub bawełniane, spódnicę, łaźnia stacja pomoże to robić bardziej efektywnie, a co najważniejsze — szybko i całkowicie bezpiecznie do rzeczy. Nie należy pozostawiać urządzenia bez nadzoru — jest w stanie znacznie ułatwić gospodarstwa domowego rutynę.
 • Pobyt w sanatorium. Szczególnie istotne, jeśli mama stale oszczędza na sobie, odpowiadając, że potem odpocznie. Przy tym wskazane jest, aby wybrać sanatorium tej orientacji, która jest istotna dla zdrowia mojej mamy — taki wyjazd i zabawy dostarczy, i poprawi samopoczucie.
 • Wyjazd do innego kraju. Podróże — to jest zawsze fajne. Nawet ci, którzy mówią, że nie lubią podróżować, wracają z podróży, pełni emocji. Trzeba tylko wybrać kraj, kultura której mamie się spodoba. A kto to lepiej zrobi dziecko?
 • Wskazówka! Przed zakupem biletów na konkretne daty, należy upewnić się, że mama będzie możliwość w tym czasie wyjechać (na przykład, planuje urlop w pracy). W przeciwnym razie bilety mogą zostać oddane, i, być może, że wycieczka się nie odbędzie się.

 • Biżuterię. Na rocznicę — idealny prezent. Kobiety w wieku nie przystoi nosić biżuterię. I nie warto liczyć, że biżuteria jest bardzo drogie, bo można kupić złote kolczyki z odłamkami diamentów, a można i kamień półszlachetny w огранке ze srebra. Wiele zależy od stylu wykonania, i nie zawsze w wyglądzie można określić rzeczywistą wartość.
 • Biżuteria

 • Firmowa torba. Kiedy jeszcze zadowolić mamę, jak nie na jubileusz? Ona na pewno kocha tego rodzaju nowe ubrania, a wysokiej jakości torba klasycznego kroju będzie służyć przez długie lata.
 • Certyfikat w sklep odzieżowy. To najlepszy sposób, aby pomóc mamie zaktualizować garderoba. Przy tym wcale nie koniecznie sklep musi być jej ulubiony — być może w nowym miejscu znajdzie się nowy obraz, ponieważ, jak już mówiliśmy, kobiety, które obchodzą jubileusz, lubią zmiany.

Ale pamiętaj — niezależnie od tego, jaki był prezent dla mamy na urodziny, jeśli jest on wykonany serdecznie, mam dziś urodzin na pewno to doceni.