Prezent przełożonego kobiecie: pomysły dla jednoczesnego zespołu

Wybrać prezent dla szefa — trudno, jak wybrać prezent dla szefa-kobiety podwójnie trudne, bo są one z natury bardziej wymagający odnoszą się do prezentów, czasami starają się znaleźć w nich ukryty podtekst, a tak w ogóle, zwykłe perfumy, środki pieniężne certyfikaty w supermarkety i inne tradycyjnie kobiece prezenty nie dasz. Nawet na urodziny. To musisz wymyślić coś oryginalnego. A przecież nie chcesz po prostu dać, ale i zadowolić. Prezenty dla kadry kierowniczej-kobiet — jakie one mogą być?

Prezent przełożonego kobiecie: pomysły dla jednoczesnego zespołu

Jeśli mówimy wyłącznie o pracy

Chyba, biznes prezent — wariant optymalny i na urodziny i na inne uroczystości. To właśnie jest ten prezent? Terminarz — banalne. Krzesło biurowe — trzeba go wybrać indywidualnie. Uchwyt markowej firmy — opcja, ale tylko na jeden raz. A przecież urodziny każdego roku. Co jeszcze można wymyślić?

 • Torba na ramię. Każda kobieta dba o swój wygląd, bo nie zrezygnuje z stylowe torby. Szczególnie, jeśli będzie uniwersalnej formy (aby mieściły się foldery z dokumentami) i kolory (czarna lub beżowa). Ale torba powinna być klasyczna, bez zbędnych dodatków — wtedy na pewno okaże się prezentem, którym będą się cieszyć.

Surowa torba

Wskazówka! W celu oszczędzania, oczywiście, można poszukać torby na zakupy na wyprzedażach w mas-market. Ale lepiej wybrać niemarkowych rzecz. Po pierwsze, ona wygląda dużo lepiej, a po drugie, имениннице będzie nieporównywalnie przyjemniej wiedzieć, że ona ma odniesienia ze świata mody.

 • Kwiaty w miejscowości vason. Nie można powiedzieć, że oryginalny prezent, ale jeśli szefem rośliny ozdobne podobają, to dobry pomysł na urodziny. W takim prezencie, mieszane i zasady netykiety (kobiety podjęta dać kwiaty), i praktyczność (rośliny nie więdną przez tydzień) i oryginalne podejście (palmę lub ficus można użyć do krajobrazu biura).
 • Wazon. Jeszcze jedna opcja to stylizowane wazon, który będzie nie tylko praktycznym przedmiotem, ale i ozdobą wnętrza. Wazon powinien być wykonany w tym samym stylu, co i projekt gabinetu. Oczywiście, do takiego prezentu (w urodziny) po prostu musi być dołączona bukiet.
 • Statuetka, pokojowy wodospad albo gabinetowe zegarek. Ciekawostki, dzięki którym można stworzyć oryginalne, przytulne wnętrze. Jest to doceni każda kobieta, przecież stworzyć komfort — to jej powołanie.
 • Ergonomiczna klawiatura. Cena prezentu zależy, nie w ostatniej kolejności, od liczebności zespołu. Jeśli jest niewielki, prezent powinien być tani. Ale nadal praktyczne. Dobrym rozwiązaniem jest nowa klawiatura do komputera, który ma ergonomiczny projekt. Dzięki tej funkcji ręki podczas drukowania znudzi się znacznie mniej, co jest bardzo ważne dla tych, którzy dużo czasu spędzają przed monitorem.
 • Książki. Kobiety często lubią czytać. Szczególnie, jeśli są one na руководительских stanowiskach. To może być klasyczny wydanie w dobrym, drogim wykonaniu (a jeszcze lepiej — zbiór klasycznych dzieł) albo coś nowego, ale znane i obiecujący.

Takie można zrobić prezenty dla szefa-kobiety, jeśli chce się podkreślić jej status. U rozsądnego kierownika takie podejście zawsze powoduje zachętę, bo takie opcje na urodziny na pewno warto wziąć to pod uwagę.

Jeśli przypomnieć sobie, że kobieta nie tylko szef

Jeśli nie skupić się na roboczych kontaktach, jak wybrać prezent przełożonego kobiecie to jak представительнице płci pięknej, można sporządzić następującą listę prezentów na urodziny:

 • Urządzenia gospodarstwa domowego. Na przykład, robota kuchennego lub szybkowar — coś, co ułatwi kuchenne pracę i pozwoli uwolnić czas na bardziej przyjemnych spraw. Taka technika jest zwykle cieszą się z przyjemnością, nawet jeśli wcześniej o niej nie myśleli.

Kombajn

Wskazówka! Przed zakupem technikę, warto dowiedzieć się na pewno, że szefowej nie ma tego urządzenia w domu — dwa identyczne urządzenia do niczego.

 • Certyfikat w centrum SPA. Co może zadowolić urodzinach dziewczyny na urodziny więcej, niż jest w stanie poświęcić cały dzień tylko dla siebie, zrelaksować się i cieszyć! Ale nie warto dawać świadectwo w salonie piękności — to może być postrzegane nie bardzo dobrze (jak aluzja do tego, że wygląd trzeba trochę «odświeżyć»).
 • Certyfikat na salon jubilerski. Dawać ozdoby — to trudno. Szczególnie kobiety — to wszystko decyduje gust. To, co podoba się jednemu, nie spodoba się innym, bo bon upominkowy — to wariant optymalny: mam dziś urodzin wybierze to, co jej się spodoba. Kto wie, może to właśnie chciałam kupić sobie coś niezapomniane, a z certyfikatem można znacznie zwiększyć budżet zakupu.
 • Zestaw do kreatywności. Zawsze trzeba czasem odpocząć. Niektóre nie robią tego z powodu braku czasu (choć jeśli się postarać, czas zawsze można wyróżnić). U innych powód jest bardziej prozaiczny — brak zainteresowania. Żadnego. I w takim przypadku zestaw dla kreatywności — to naprawdę dobry prezent, w skład którego wchodzi wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć arcydzieło. Jest to dar, który otwiera nowe ściany talentu, a ponieważ na urodziny to bardzo dobra opcja.
 • Wyroby handmade. To może być cokolwiek, od dzianiny szal do glinianego garnka. Takie przedmioty mają szczególną moc, a ponadto, są unikalne i przy prawidłowej prezentacji zawsze wyglądają przyzwoicie. Prawda, czasami prezentacją trzeba zrobić samodzielnie — wystarczy zanieść prezent w salon, który zajmuje się pakowaniem prezentów, i wybrać stylizowany wygląd.

Szal

Wskazówka! Można nie kupować gotowy produkt, a zamówienie mistrza indywidualne wykonanie prezentu z uwzględnieniem preferencji birthday, na przykład, jej ulubionych kolorów. Oprzeć się takim prezentem jest po prostu niemożliwe! Ale wykonanie może zająć trochę czasu, bo czas to lepiej wyjaśnić z góry.

Okazuje się, że zadowolić szefa na urodziny nie jest trudne, być może nawet łatwiej, niż szefa-mężczyznę. Tylko w żadnym wypadku nie warto dawać pieniądze, rzeczy osobiste, perfumy — to nie jest opcja dla szefa. Bez powodu też robić prezenty nie warto — to mogą źle interpretować, choć jak sama szefowa, jak i koledzy. A to z powodu, tak i w tej — dlaczego nie? Tym bardziej, że jak pokazuje praktyka, im lepsze relacje z przełożonymi — tym łatwiej i przyjemniej pracować.