Co podarować kobiecie szefa na urodziny – podstawowe opcje

W dzisiejszych czasach rola różnych płci równe – i kobiety w niczym nie ustępują mężczyznom i średnio mają dokładnie te same możliwości, dlatego coraz częściej można je zauważyć na tych stanowiskach, które wcześniej jakoś były czysto męskich. I jest duże prawdopodobieństwo, że «nad tobą» jako szefowej jest to przedstawicielka płci pięknej. I to, oczywiście, dobrze, ale wtedy pojawia się pytanie – a co taka представительнице prezent na jej urodziny? Przecież my już od dawna przyzwyczajeni do tego, że dajemy tylko kobiety, na przykład, naszych przyjaciół lub kochanka. Ale co jeśli ta kobieta jest na pozycji lidera w stosunku do ciebie? Wtedy i specyfika prezentów trochę się zmienia. Należy rozważyć potencjalne prezenty dla kobiety, tak jeszcze i szefowi na urodziny nieco więcej.

Co podarować kobiecie szefa na urodziny – podstawowe opcje

Certyfikaty

Jeden z najbardziej kompromisowych prezentów w podobnej sytuacji – to nie jakieś fizyczne prezenty, a szansę na zdobycie tego, czego człowiek najbardziej pragnie. Przecież po to jest jednak szefowa, aby chcieć podejmować różne decyzje osobiście. I zapewnić jej taką możliwość – to nie jest ucieczka od problemów i wybrać to, wręcz przeciwnie, jest przejawem wysokiego szacunku.

Oczywiście, tu też trzeba zrozumieć, że są różne rozsądne ograniczenia, poza które nie należy wychodzić. Granica między szefową i подначальными zawsze dość wyraźnie, więc nie trzeba dawać coś zbyt osobistego, jak jesteś-powiedziała, że koleżanki z winowajcą uroczystości. Oczywiście, to też się zdarza, ale to tylko wyjątek, a nie reguła. Lepiej wybrać rzeczy, które będą nieco bardziej neutralne –to znacznie lepiej wpłynie na roboczych kontaktach i porozumieniu między kolegami i ich szefową.

  1. Dbanie o siebie. Każda kobieta, jaka by ona pozycji nie była, chciała by wyglądać pięknie i czuć się tak dobrze. Bo podarować karnet na, na przykład, masaż lub jakiś podobny impreza, która pozwoli na urodziny doprowadzić się do normy i poczuć się dobrze – jest to świetne rozwiązanie.
  2. Kursy i hobby. Podarować karnet na jakieś kursy, które, co ważne, nie muszą być bezpośrednio związane z jej specjalizacją – też nieźle. Przecież dobra szefowa docenić ogólny rozwój. Mogą to być jakieś profesjonalne rzeczy, tak i kursy językowe, a nawet, na przykład, taniec opcji, w rzeczywistości, nawet bardzo dużo.
  3. Rzeczy. Oczywiście, certyfikaty na różne rzeczy, takie jak kosmetyki, meble, a nawet, jako opcja, książek – to też nie jest taki zły prezent, który daje możliwość wyboru.

Bon upominkowy

Formalne prezenty

Niektóre prezenty nie niosą w sobie żadnej jasnej składnik emocjonalny. To pewne standardowe rzeczy, które zwyczaju dawania – i które wygodnie darować, jeśli między tobą i одариваемой jest kilka stopni drabiny kariery. Możliwe, że chcesz tylko na pokaz pogratulować начальницу w jej urodziny, ale w tym przypadku, nie są gotowi wnieść w to coś emocjonalne i szczere. W wielu sytuacjach można bardzo dobrze zrozumieć. Więc spróbujmy zrozumieć, co można podarować w takich sytuacjach.

Oczywiście, tu też trzeba wytrzymać wystarczająco rozsądny ścianę – formalne prezenty – to nie to samo, co niepotrzebne lub szalone prezenty. To tylko prezenty, które nie zawierają w sobie żadnych zbędnych świeżych emocji. Oni i tak muszą być na tyle wartościowe – inaczej jaki w zasadzie jest sens je dać temu czy innemu człowiekowi?

  • Obraz. Dla kobiety, która słusznie uważa się ценительницей pięknej, prezent na urodziny można obraz. Opcjonalnie zbyt drogie, ale z pewnością napisany ze smakiem. Na pewno wśród lokalnych artystów znajdą się również talenty odpowiedniego poziomu.
  • Kancelaria. Jest to bardzo formalne i neutralny prezent na urodziny. Wysokiej jakości droga klamka lub biurowy zestaw – prezent, który ma zastosowanie tylko w ramach biura, ale nikt nie oskarży o to, że on jest zły.
  • Gadżet. Kolejny formalny opcja na urodziny – to gadżet. Oczywiście musi być odpowiedni – i tyle kobiet.

Telefon w kolorze różowym pokrowcu

Zbiorowa pozdrowienia

Dobrym rozwiązaniem jest, gdy nie to po prostu daj coś sam, a robisz jakieś zbiorowe życzenia, które nie tylko może być znacznie więcej na wspólnej skali, w porównaniu z pojedynczym, ale również może być znacznie przyjemniejsze, bo zawsze fajne, to ludzie nie tylko wywarły uwagę osobno, ale i połączyli siły, aby pokazać, że dzień urodzin tej osoby dla nich coś znaczy. I tu może być kilka opcji, o różnym stopniu interesujące.

  • Występ. Jeśli nastroje w zespole są bardzo przyjazne, a relacje między wszystkimi wystarczy duszy, to można wymyślić jakieś oryginalne życzenia na urodziny i proszę im начальницу. Co wymyślić? Zależy to tylko od twojej wyobraźni.
  • Kreatywność. Także można coś wspólnie zrobić. Od kolażu do ciasta, a być może nawet oryginalny film pozdrowienia – jak by nie było, będzie bardzo miło dla szefowej w jej urodziny. Oto, na przykład, jak zrobić montaż pozdrowienia: