Co kupić komendantowi na urodziny – wybierz mądrze

Nie ma znaczenia, na jakiej pozycji w zasadzie jesteś – i tak masz najprawdopodobniej jest szefem. I relacji z nim, w przeciwieństwie do kolegów, na pewno выработались zupełnie wyjątkowe. Nieznany, oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu lub wręcz nie, ale fakt pozostaje faktem – utrzymanie relacji z nim trzeba na odpowiednim poziomie, w tym osobiście i zainteresowany. Jeden z tych dobrych chwil, co pozwala na nieco poprawić relacje z szefem – to jego urodziny. W ten, konkretnie to dzień można bez problemu możesz zrobić mu coś miłego nie tylko ze swojej dobrej i wydajnej pracy, ale i po prostu sprawić mu przyjemność prezentem, zarówno indywidualnie, jak i скинувшись z kolegami. Ale co można podarować w takim przypadku? Przecież relacje z szefem i naprawdę specyficzne. Jednakże, istnieje kilka dobrych opcji prezentacje, które na pewno warto rozważyć. Tak więc, co kupić komendantowi na urodziny?

Co kupić komendantowi na urodziny – wybierz mądrze

Elementy bling/luksusu

Co najbardziej pozwala szefowi czuć, że jest szefem? Oczywiście, różne ekscesy, różne luksusy, które, być może, i nie są aż tak potrzebne, ale przynajmniej pokazują, kto tu rządzi. A jeśli nadal będą dobrane ze smakiem, i że ogólnie, można tylko pozazdrościć szefa, którego podwładni zdecydował się go tak przyjemny sposób.

Oczywiście, nie trzeba też bardzo перебарщивать i wystawić taki oto prezent w farsa – a przecież granica jest dość cienka. Nie daj drogie i премиальную rzecz tylko przez wzgląd na jej ceny. Myśl także i na tym, jak to człowiek na nią zareaguje i jakie potencjalne przyjemność może mu przynieść. Jeżeli jesteś pewien, że będzie mu miło mieć podobny prezent, to wtedy śmiało możesz go dać. Jeśli nie, to może warto zastanowić się nad alternatywnymi rozwiązaniami, które można znaleźć dalej w naszym materiale.

  1. Obrazy. Klasyczny wariant, który można podarować w zasadzie przedstawiciela każdej płci. Mężczyźni zazwyczaj bardzo sobie cenią, gdy im dają portrety, napisane przez ich osobistych zdjęć. Dlaczego nie zrobić właśnie taki prezent?
  2. Wewnętrzne elementy. Stylowe i piękne wnętrza biżuteria złota klasyka. Mogą one być skierowane do gabinetu szefa, a może, wręcz przeciwnie, być przemyślane tak, aby był on w stanie granicznym sposób zainteresowany w tym, aby zabrać je do domu. W każdym razie na pewno docenić swoje wysiłki na tym, aby podobać się bogu.
  3. Dekoracji. Można dać i jakieś osobiste ozdoby, które będzie nosić na sobie. Mogą to być drogie spinki do mankietów, spinki do krawatów, to mogą być godziny, lub po prostu piękne i premii bransoletki, że świetnie wyglądają.

Biżuteria męska

Prezenty firmowe

Co rozumie się pod takim pojęciem? W rzeczywistości, jest dość prosty i bezpośredni rzecz – rzeczy, które w zasadzie tak czy inaczej można ze związanymi z nim z tą firmą, w której pracujesz. Logiczne jest, że szef jest zainteresowany tym, aby jego działalność, jak i działania jego podwładnych – czyli ciebie – bezpośrednio kojarzona z rozwojem firmy. Bo to, że będzie wysyłać do tego –to bardzo dobry pomysł. Zwłaszcza, jeśli prawidłowo ją złożyć, co, w razie potrzeby, nie jest to takie trudne.

Nie скатывайтесь do jakich-to zbyt banalne i клишированных prezentów – to wystarczy zrobić w tym przypadku. Chociaż nawet tyle клишированную rzecz można w razie szczególnej potrzeby przedstawić tak, że ona zagra w nowych kolorach. Najważniejsze – robić wszystko ze smakiem, a wtedy każdy prezent, co zrobisz szefa, będzie uzasadnione i wyłącznie przyjemne zarówno dla niego, jak i pośrednio, dla ciebie.

  • Ciasto. Firmowe ciasto,tak z rozpoznawalnym logo firmy – pomysł już przyjemne. Ale można zrobić go jeszcze bardziej oryginalnym, jeśli ukryć jakiś inny prezent wewnątrz tego ciasta.
  • Statuetka. Markowe statuetka, tak jeszcze z metali szlachetnych, przedstawiający znak firmowy firmy? Dobrze. Taka sama statuetka, że przedstawia swojego szefa, w połączeniu z symbolem – jeszcze lepiej.
  • Grawerowanie. Jakiś dobry darmowy prezent jak godzin, na które mają zastrzeżony grawerowanie firmy – prezent prosty, ale szalenie przyjemny.

Męskie zegarek

Prezenty-odczucia

Czasami prezent wcale nie musi być materialny, aby sprawiać przyjemność. Czasami wszystko, czego potrzebujesz – to dobry pomysł, że to szef może naprawdę docenić, od czego on może przeżyć taką przyjemność, że to zmusi go jeszcze długo wspominać o tym święcie, że zorganizowali dla niego podwładni? Takich opcji można wymyślić wiele, ogranicza tylko twoja wyobraźnia i możliwości finansowe. Rozważmy kilka opcji, które można dowiedzieć się na podobny urodziny.

  • Ekstremalną rozrywką. Jeśli szef jest na tyle młody, to można dać mu szansę odpocząć od swoich podwładnych, a zrelaksować się dość ekstremalny sposób. Aby to zrobić, należy dać mu certyfikat, który pozwala mu latać w аэротрубе, skoczyć ze spadochronem i tak dalej. Taki prezent dla szefa na urodziny na pewno będzie oryginalny.
  • Niezwykłe kursy. Kursy medytacji, ekstremalnej jazdy, jazdy konno – tym można się nieźle zaskoczyć szefa. Ale cieszy. Oto przykład: