Co dać szefem na urodziny – opcje ze smakiem

W dzisiejszych czasach termin «szef» powoli przestaje kojarzyć się tylko z mężczyznami. Teraz prawdopodobieństwo, że twoim bezpośrednim szefem będzie kobieta mniej więcej taki sam, jak i że to będzie mężczyzna. Dlatego rozważmy taki ważny moment – przecież relacje z szefową jest line up nie jest tak proste, a więc trzeba znaleźć najbardziej efektywne podejście do współpracy. Na przykład, zbliża się dzień urodzin szefowej. Jak postąpić w takim przypadku? Jaki prezent dla niej będzie najbardziej odpowiednie i optymalne? Oczywiście, najlepsze opcje należy rozpatrywać na podstawie czysto indywidualnych cech człowieka, ale istnieje kilka opcji, które warto wziąć pod uwagę szczególnie uważnie. Tak więc, co dać szefem na urodziny?

Co dać szefem na urodziny – opcje ze smakiem

Drogie prezenty

Zazwyczaj dają człowiekowi, który znajduje się na pozycji lidera? Zwykle jest to coś, co pozwala mu po raz kolejny się umocnić w swoim statusie, osiedlić się w nim. Dlatego prezent szefem można wybrać dość drogie i reprezentacyjny, aby raz pokazywał, że człowiek, który go dać – to lider, zajmujący wysokie stanowiska w społeczeństwie. I wybór takich drogich prezentów na tyle duży, wystarczy tylko wykazać się wyobraźnią – a czasem jej nie trzeba przejmować, wystarczy być zadowoleni tylko z dobrym smakiem.

Oczywiście, drogie prezenty w sam dawać drogie, a i tak czasami po prostu nieracjonalne. Dlatego można – a nawet trzeba – zmuszone do takiego całym zespołem. Ale w takim przypadku opinia każdego człowieka, należy wziąć pod uwagę – aby każdy pracownik czuł się częścią procesu dawania prezentu, a nie tylko źródłem pieniędzy dla niego.

  1. Technika. Dobry i dość neutralny wybór – jest to technika. Może to być, na przykład, gadżet, jak inteligentnych godzin lub e-książki, to może być coś dla domu, np. robot-odkurzacz. Warto opierać się na tym, co, jak myślisz może cieszyć się swoim szefem – i wyciągać wnioski już na podstawie jej smaków.
  2. Dekoracji. Chodzi przede wszystkim o dekoracje wnętrz, bo darować osobiste biżuteria swoim szefem nie jest zbyt poprawne z punktu widzenia niepisane zasady, które dzielą podwładnego i szefowa (lub, w tym przypadku, начальницу). A to ciekawe — ozdoby – to zawsze świetny pomysł.
  3. Akcesoria. Drogie długopisy, eleganckie surduty wizytowe, «portfele» dla kart kredytowych i inne akcesoria – to dobry i wystarczająco korzystne.

pióro wieczne

Spersonalizowane prezenty

Każdy człowiek chce czuć, że przy wyborze prezentu starali się specjalnie dla niego. A potem nieźle dać coś nie tylko ciekawe, ale i prawdziwie spersonalizowane, aby człowiek zrozumiał, że to właśnie jego i właśnie jemu. I wiele kategorii prezentów można spersonalizować. W takim przypadku szefowa, jeśli prezent i naprawdę będzie udany, poczuje gdzie duży związek z prezentem, niż w przypadku gdyby, jako opcja, to była po prostu abstrakcyjna rzecz zakupiona w sklepie.

Oczywiście, nie warto zasłania się tym, że prezent spersonalizowane – musi być dobry nawet bez uwzględnienia tego. Więc wybrać tylko najlepsze i wybierz ze smakiem. I wtedy twój prezent na pewno będzie dusza nawet najbardziej kapryśna szefem.

  • Statuetki. Teraz technologie rozwinięte do tego stopnia, że na podstawie zdjęć szefowej można zrobić jej osobistą trójwymiarową statuetkę. Ale jeśli mocno czujesz, że nie jest to zbyt poważnie, można zamówić wykonanie dowolnego innego obrazu, że musiał jej w stu procentach do gustu.
  • Obrazy. Jest taki stereotyp, że u wszystkich wielkich wodzów z pewnością wiszą w ich gabinetach ich portrety. Dlaczego nie zamówić taki portret na podstawie zdjęcia i twoim szefem?
  • Ciasto. Klasyka gatunku. Tak, to nie jest oryginalne, ale można zrobić na torcie duży i piękny gratulacyjny print, wtedy to wszystko zmienia. Oto, na przykład, jak to się robi:

Uczucia i emocje

Nie musi dawać tylko te prezenty, które mogą w jakiś sposób dotknąć lub umieścić w szafie. Wtedy emocje i nowe doznania i wrażenia – to jest dokładnie to, czego potrzebujesz zmęczona od męczącej pracy szefem. Przecież jej praca jest naprawdę bardzo ciężki – zarządzanie całością uczestnictwie w różnorodnych osób – to nie są żarty. I każdego dnia czuję się dokładnie wiewiórka. Dlatego tak cenne przełączyć się na coś nowego, przeżyć jakieś nowe emocje – i niektóre prezenty pomogą to zrobić, aby na chwilę zapomnieć o pracy i o obowiązki przed zespołem i po prostu dobrze, разнопланово spędzić czas.

  • Kursy. Może być twoim szefem to będzie ciekawe, nauczyć się czegoś nowego? Od języków obcych do flamenco, każdy ciekawy kurs – to wspaniały prezent szefem.
  • Nietypowe hobby. Od medytacji do gry w Go, wszelkie nietypowe hobby sprawi, że życie szefowej zróżnicowane i będą na sto procent etycznymi.
  • Dbanie o siebie. Masaż, spa i tak dalej – nie należy tu zapominać, że każda twoja szefowa to przede wszystkim kobieta. No a co chcesz kobiecie czasami najbardziej? Chwilę relaksu i uważnie śledzić za sobą. I twój prezent pomoże jej się z tym wszystkim jednocześnie.

zabiegi spa