Co dać przełożonemu na urodziny – ciekawe opcje

Kierownik kierownika kłótnie, ale mimo wszystko z każdym szefem należy koniecznie przestrzegać jakieś pewne formalności, gdy nadchodzą odpowiednie powody. I jednym z najczęstszych powodów, aby zrobić coś dobrego dla swojego szefa jest jego urodziny. Kto nie lubi urodzin? Nawet kiedy jest obcy, dawanie prezentów może być wyjątkowo udany, zapewnia ogromną przyjemność. Ale jeśli chodzi o szefa, to może trochę się komplikują. Zresztą, i mu prezent na urodziny można odebrać bez dużo wysiłku, jeśli dobrze się zastanowić. W tym materiale opiszemy kilka bardzo dobrych opcji, które mogą być dla ciebie i twojego szefa podoba, a co wybrać z nich to, właściwie, to już zależy od ciebie.

Co dać przełożonemu na urodziny – ciekawe opcje

Proste prezenty

Zacznijmy od najbardziej prostych opcji. Mogą one być w czymś прозаичны, ale dać ich do kierownika, tym nie mniej, nawet bardzo dobrze, bo są one na tyle uniwersalne, ale stabilnie przyjemne. Jeśli chcesz, aby przełożonego byłby miły prezent dla jego, to dać mu na urodziny lub rocznica, warto dokładnie to.

Zresztą, fakt, że prezent prosty, wcale nie neguje ten prosty moment, że musi być koniecznie ze smakiem. Nawet prostą rzecz na urodziny można wybrać zasadniczo różny sposób – albo w dobrej wersji, lub w zupełnie nieodpowiedni. Tu rada dać trudne, ale jesteś pewien, że masz odpowiednie poczucie smaku, aby podjąć właściwą decyzję.

 1. Kancelaria. Na urodziny klasycznym rozwiązaniem będą wysokiej jakości papeterii prezenty. Droga klamka zawsze będzie doskonałym prezentem. Który nigdy nie będzie zbędne.
 2. Kwiaty. Taki prezent byłby lepszy, jeśli jesteś dziewczyną/kobietą, ale w zasadzie od zespołu mężczyzn kwiaty oprócz dobrego prezentu też będą istotni jak hołd.
 3. Ciasto. Prosty, ale świetny prezent na urodziny, który jeszcze niezwykła w tym, że na pewno jakaś część jego dostanie i zespołu.

happy бездей

Prezenty na rocznicę

Jeśli chodzi o urodziny, to trochę się zmienia, jubileusz oznacza nieco inne standardy. Tak, i na zwykły dzień urodzin można dać coś na tyle ważkie, ale właśnie jubileusz – czas, kiedy przywódcy wybierają prezenty dużej wagi. Jubileusz zdarza się nie tak często – a bo można na nim zrobić taki miły akcent, dając przełożonego taki prezent, który zapamięta na długo. Jesteś pewien, że po tym jego relacje z podwładnymi będzie tylko lepiej – naprawdę lepiej – przecież każdemu kierownikowi miło, gdy go w takim stopniu szanują.

Oczywiście takie prezenty już wystarczająco trudno dać sam, bo ich cena wzrasta. Ale w takim przypadku należy po prostu dać nie indywidualny prezent, a zbiorowy. Скинувшись z kolegami, można wybrać na jubileusz coś bardziej ważkie. Ale wtedy koniecznie trzeba, aby każdy, kto скидывается, miał prawo głosu, aby mógł uczestniczyć w podejmowaniu decyzji co do ostatecznego wyboru.

 • Obraz. Dobre dzieła sztuki, które nie wstyd powiesić na ścianie, można znaleźć i wśród lokalnych artystów. Można wybrać na jubileusz coś, co będzie wyglądać naprawdę премиально.
 • Technika. Kolejny świetny opcja. Szczególnie fajne wybrać coś, co odnosi się do kategorii falbanek, aby człowiek na pewno nie miał to do dyspozycji, a byłby mile zaskoczony. Квадрокоптеры, inteligentne odkurzacze – takie rzeczy szczególnie dobrze nadają się na rocznicę.
 • Karnet. Karnet na różne usługi, które nikomu nie będą zbędne. Na przykład, masaż. Ale tu najlepiej, oczywiście, lepiej dowiedzieć się, że szefowi nie podoba konkretnie – i dać to na jego jubileusz.

Inne nagrody za prezenty

Zresztą, jubileusz – to nie jedyna opcja, kiedy można dać tyle premiowy prezent. Przecież szef w swej istocie znajduje się na dość wysokiej pozycji, dlatego prezent może być wykonany i bez zbędnego powodu dość znaczący. Bo mimo wszystko czasami lepiej chip wszystkich zespołem na coś poważnego, niż размениваться na drobiazgi. Wszyscy wygrywają – i szef zadowolony, że ma taki prezent, i zespołowi dać na urodziny coś wspólnego czasami o wiele łatwiej, niż kilkadziesiąt małych prezentów, które do tego trzeba jeszcze wymyślić.

 • Alkohol. Drogie odmiany alkoholu jeszcze nigdy nie zawiodły. Chyba, że to nie jest opcja, jeśli szef zasadniczo nie pije. W innych przypadkach można dać bez problemu.
 • Akcesoria. Torby, akcesoria do gadżetów jak Bluetooth, zestawy słuchawkowe i wiele innych – wszystkie opcje mogą być bardziej niż dobre, jeśli wybrane z głową.
 • Męska torba

  Exclusive

  Jeszcze jedna ciekawa kategoria prezentów o długim terminie użytkowania na urodziny – to różne wyłączność, czyli nie tylko rzeczy, które zostały zakupione (co, oczywiście, też może być bardzo miło), ale to, co istnieje w jednym egzemplarzu – albo i wcale nie jest rzeczą. Taki prezent jak mało który inny pokaże szefowi, że szanujesz go, że jesteś gotów poświęcić czas i wynalazczość na to, aby go zadowolić. A to nie może nie wpłynąć pozytywnie na ogólnej atmosferze pracy. Oto tylko kilka przykładów takiego.

  • Portret. Można zamówić portret swojego szefa z profesjonalnego artysty, a następnie dać. Poważne lub kreskówki – to już według własnego uznania, oba warianty można złożyć więcej niż interesujący sposób.
  • Pozdrowienia artystów. Można zamówić aktorów, którzy, będąc w sposobie, oryginalnego swojego szefa. Bardzo miły, wesoły i unoszący nastrój opcja. A może osobiście być aktorami. Oto przykład: