Co dać dyrektorowi kobiecie na urodziny – najlepsze opcje

Świat powoli zmierza do całkowitej równości we wszystkim – w szczególności dotyczy to roli kobiet w dzisiejszych czasach. Jeśli wcześniej firma została prawie w całości zajęty przez mężczyzn, teraz kobiety wcale nie rzadziej zajmują stanowiska kierownicze. I na tych pozycjach wykazują one się wcale nie gorsze od tych samych ludzi. I wychodzi na to, Że jest bardzo duża szansa na to, że twoim bezpośrednim przełożonym jest właśnie kobieta. Wydawałoby się, że to zmienia? Z punktu widzenia zarządzania firmą – praktycznie nic. Ale z punktu podejścia do swojego przełożonego – wiele.

Przecież komunikacji i interakcji z kobietami nie to, że i z mężczyznami, nawet w warunkach ścisłej subordynacji. Weźmy różne formalności, jak na przykład wręczenie prezentu na urodziny. Że można tak wybrać, aby przedstawicielka płci pięknej, co jest twoim руководительницей, z pewnością doceniła to, że jej презентуете? Spróbujmy wybrać kilka opcji, które są najbardziej optymalne w takich sytuacjach.

Co dać dyrektorowi kobiecie na urodziny – najlepsze opcje

Neutralne opcje

Zacznijmy od dość neutralnych opcji, które można podarować na podobny urodziny. Oni mogą nie różnić się oryginalnością, ale zawsze są miłe. W dużej mierze są specyficzne dla płci pięknej, choć mężczyznom większą ich część też można dać. Nie zawsze trzeba dokładnie różnić się pewną oryginalnością, bo często uwagę jest dużo ważniejsze, niż jakieś przysmaki, więc jakie są klasyczne opcje, jak zwrócić kobiecie uwagę na urodziny, ale przy tym nie wykracza poza to, w subordynacji?

Oczywiście, ważne jest też zrozumienie jakieś swoje ramy i ograniczenia. Nie popadając w jakąś пошлятину i po prostu перебарщивать. Zresztą, to można odnieść do wszystkich prezentów na urodziny w zasadzie.

  1. Kwiaty. Klasyka gatunku. Wybierz to, co lubisz имениннице najbardziej. Jest to uniwersalny kompromisowy wariant, który będzie miły, zawsze i w każdych warunkach.
  2. Ciasto. Także wielki i uroczysty opcja. Jeśli jesteś producenta go osobiście, to doda ci zbędnych punktów. A jeśli jeszcze i podać w nim print gratulacyjny szefowej, to w ogóle będzie ciekawy prezent.
  3. Alkohol. A z tym prezentem na urodziny trzeba uważać. Warto dawać tylko w tych przypadkach, gdy wiesz, że szefowa nie gardzi alkoholem. Tak i to do wyboru jest tylko «kobiece» jego odmiany. Nic zbyt mocnego i «gorzki».
  4. Słodkiego. Nie tylko ciasta są ograniczone różne słodycze. Eleganckie zestawy upominkowe cukierków, drogi czekolada, importu duńskie ciasteczka i wiele innych – opcji jest wiele. A może osobiście wykonać, np.:

Dla miłośniczki pięknego

Zwykle uważa się, że u kobiet występuje zwiększone poczucie piękna. Cechy naszej kultury jest taki, że zazwyczaj jest tak – to właśnie kobiety rozwijają się bardziej konkretnie z estetycznego punktu widzenia. I dlatego prezenty, które to poczucie piękna będą do łykania, są jeśli nie najlepsze, to przynajmniej jednymi z najbardziej przyjemnych. Oczywiście, wybrać ich nie jest tak proste, czasami, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby spróbować, jak najmniej. Jakie prezenty na urodziny z tej kategorii odebrać będzie doskonałym rozwiązaniem jest?

Jeśli nie uważasz, że za mało kompetentny, aby wybrać prezent z tej kategorii, przecież nic nie przeszkadza, aby wziąć z sobą na zakupy tego (lub tej), kto może ze smakiem dobrać coś wartościowego na podobny urodziny.

  • Dekoracji. Nie bardzo przyzwoicie dać ozdoby szefem, jeśli jesteś mężczyzną, to może być postrzegane jako flirt. A jeśli jesteś kobietą, to czemu nie? Dobry i ciekawy wariant.
  • Do wnętrza. A oto różne prezenty do wnętrz, takich jak wazony, figurki i tak dalej, można dać już nikogo. Najważniejsze jest to, aby to było coś naprawdę pięknie i szczerze zastanawiam się.
  • Portrety. Można iść dwoma różnymi opcjami. Sprzedam piękny obraz lokalnych artystów, albo zamówić portret szefowej na jej zdjęcia. Taki prezent dyrektora, tak jeszcze i kobiety, na pewno przypadnie do gustu.

obraz na aukcji

Inne

Oczywiście na tym lista prezentów na urodziny twoim szefem nie jest ograniczona. Jest jeszcze wiele opcji, które mogą pomóc. Rozważmy jeszcze kilka pomysłów, które także są wyjątkowo udane. Które z nich wybrać – to już warto skupić się na konkretne smaki szefowej, na jej życzenia i tak dalej.

  • Certyfikat. To może być wstęp do SPA, masaży i innych usług, które pozwolą zrelaksować się i opiekować się sobą. Najważniejsze, aby nie było żadnych wskazówek, na przykład, nie dać certyfikat w jakiś, na przykład, salon kosmetyczny.
  • Akcesorium. Kopertówka, torebka – jeśli podnieść godne rozwiązanie, to na pewno spodoba.
  • Technika. Czasami można dać na kolejne urodziny twoim szefem i jakąś technikę. Dobrym przykładem będzie dobry ekspres do kawy lub coś podobnego, umożliwiające życie wiele ładniejszy.

ekspres do kawy