Prezent w ciąży: korzystne pomysły

Czasem trzeba zastanowić się nad tym, że prezenty zwykłej kobiecie i prezenty kobietom w ciąży, w rzeczywistości, znacznie się różnią. Oczywiście wszyscy zdają sobie sprawę, że alkohol lub certyfikat na ekstremalną rozrywka kobiecie w stanie dać nie ma sensu. Ale czy to jedyne różnice?

Prezent w ciąży: korzystne pomysły

Że kobiety w ciąży nie warto dawać?

Oprócz wyżej wymienionych opcji jest jeszcze szereg prezentów, od których warto się powstrzymać, nawet jeśli wcześniej na urodziny mam dziś urodzin bardzo kochałam je otrzymywać. Jest to bezpośrednio związane z cechą jej postanowienia i z tym, jak ona postrzega ciąża. Do takich prezentów należą:

 • Perfumy. Często w czasie ciąży kobiecy zapach zmienia priorytety, i te zapachy, które wcześniej wydawały się atrakcyjne, teraz nie są zachęcające. Wybrać coś nowego zaocznie również trudne, dlatego lepiej po prostu zatrzymać się na innym prezent — perfumy zbyt duże szansę okazać się nieskuteczne rozwiązaniem, a tak ryzykować na urodziny na pewno nie warto.
 • Makijaż i kosmetyki. To jest w ogóle trudny prezent — jej dają tylko wtedy, gdy na pewno wie, co mam dziś urodzin cieszy. W czasie ciąży wiele kobiet starają się ograniczyć jego użycie do minimum, dlatego taki prezent dla kobiet w ciąży też nie najlepszy.

Wskazówka! Nie należy pytać o urodzinach dziewczyny, czy cieszy się ona makijażem. Wystarczy obserwować ją w ciągu kilku spotkań. Jeśli objawy makijażu brakuje, wniosek nasuwa się sam. Ale jeśli kosmetyki używane, to ten wariant jako prezent całkiem do przyjęcia.

 • Certyfikat w salon kosmetyczny. Wiele kobiet w ciąży jest bardzo przesądny, nawet jeśli wcześniej takie nie były. Nie chcą strzyc włosy albo farba, manicure i pedicure oraz starają się robić w domu (aby nie doprowadzić do infekcji), a masaże i nie są przeciwwskazane. Tak, że taki prezent będzie po prostu bez sensu. Chyba, że zbliża się inny ważny dzień, i mam dziś urodzin nie zrezygnuje z wieczornej fryzury lub profesjonalnego makijażu.
 • Odzież. Tu wszystko jest jasne i postać, i pojęcie komfortu znacznie się zmieniają, dlatego odgadnąć z ubraniami, najprawdopodobniej się nie uda. Nawet jeśli jest wybrany prezent ciężarnej żonie. Chyba, że zrobić to razem z nią. Ale na urodziny bo chce zrobić niespodziankę!

 

A co będzie idealnym prezentem?

Rozważmy teraz udane wersje. Wiele gubią się w domysłach, co dać ciężarnej przyjaciółce, siostrze, żonie. Może coś dla dziecka? Ale przecież kobiety w pozycji przesądny, bo nie wszyscy robią zakupy przed porodem. Poza tym, to jest jej urodziny, a więc i prezent powinien być dla niej. Tak i wariantów, w rzeczywistości, wcale nie jest mało. Na przykład:

  1. Certyfikat w sklep dla przyszłych mam. Jeśli rzeczy dać nie warto, to takie certyfikaty – zupełnie inna sprawa. Z nimi mam dziś urodzin otrzymuje możliwość najniższej wybrać to, co jej się podoba, bo jest w ciąży, kobiety też chcą być modne i atrakcyjne.

Odzież dla kobiet w ciąży

  1. Sprzęt gospodarstwa domowego. Na przykład, parowiec, który pozwala przygotować zdrowe posiłki, lider, który oszczędza czas, czajnik elektryczny, który utrzymuje ciepłą temperaturę wody. Takie rzeczy i tak są przydatne w życiu codziennym, a w przyszłości będą i wcale niezbędne.

 

Wskazówka! Nie wszystkie kobiety uważają, że sprzęt jest dobrym prezentem na urodziny. Dyskretnie zapytać, jak mam dziś urodzin do niej odnosi, ponieważ kobiety w ciąży bardzo emocjonalne, i zawieść je bardzo łatwo, nawet nie celowo.

  1. Bilety na wydarzenie kulturalne. Oczywiście, od głośnych koncertów rockowych warto się powstrzymać. Ale oto odwiedzić koncert orkiestry muzyki klasycznej lub pójść na występy teatralne — dlaczego nie?

Teatr

  1. Delfinoterapia. Taką przyjemność jak pływanie z delfinami mogą sobie pozwolić nie wszystko — często są inne koszty, które wydają się ważniejsze. Ale obcowanie z tymi zwierzętami nie tylko przydatne i mamie, i dziecku — ono daje wiele pozytywnych emocji! Taki prezent — z tych, które pozostają w pamięci na całe życie. Dlatego na urodziny to naprawdę dobra opcja.
  2. Wnętrz drobiazgi do domu. U kobiet w ciąży, szczególnie w późnym okresie, pojawia się tzw. syndrom gniazdowania, kiedy chcemy zmienić wnętrze swojego domu na lepsze. I oryginalne doniczki, wieszaki, lampy w tym pomogą.

Piękny wazon

 1. Certyfikaty na warsztaty. Wiele kobiet w ciąży, odchodzenia w дородовый wakacje, nie wiedzą, co robić: pojawia się niezwykle dużo wolnego czasu. Najlepiej poświęcić na jego samorozwoju. Na przykład, nauczyć się robić miękkie zabawki, grzechotki i elementy wystroju samodzielnie, nauczyć się decoupage i витражную malowane lub pójść na kursy fotografa, aby zdjęcia dziecka były bardziej profesjonalnymi. Po urodzeniu dziecka dla takich zajęć nie pojawi się już wkrótce, a teraz jest świetna okazja.
 2. Poduszka dla kobiet w ciąży. Masz wątpliwości, czy jest to dobry prezent na urodziny? Podczas ciąży u kobiety bardzo się męczy jak schab, tak i szyi. Dlatego właściwy wypoczynek — klucz do dobrego samopoczucia. A odpowiedni wypoczynek jest możliwy tylko ze specjalną poduszkę dla kobiet w ciąży.

Również pozostają istotne liczne inne prezenty. Przecież prezent dla kobiety w ciąży nie musi różnić się od prezentu zwykłej kobiecie na urodziny. Przybory, książki, przedmioty sztuki — wszystko to może być również odpowiedzią na pytanie, co podarować w ciąży. Najważniejsze — nie zapomnij: prezenty dla kobiet w ciąży powinny nadal być właśnie dla kobiety, a nie dla dziecka, jak i wszelkie inne prezenty na urodziny powinny cieszyć.