Prezent dla babci własnymi rękami: TOP pomysłów, które mogą zaskoczyć

Przygotować prezent dla babci, chyba trudniejsze, niż ktokolwiek inny. Babci z dzieciństwa dał nam miłość i troskę. Ktoś mieszkał wraz z babciami, ktoś często ich widziałem, a ktoś przyjeżdżał tylko raz w roku, ale na całe lato. I uwaga, jaką one dawały, reaguje w naszych sercach delikatnej wdzięcznością. Dlatego, gdy przychodzi czas, aby wybrać babci prezent na Nowy Rok, 8 Marca lub urodziny, chce, by jej się podobało. Ale co to może być?

Prezent dla babci własnymi rękami: TOP pomysłów, które mogą zaskoczyć Smaki dziadków, oczywiście, radykalnie różnią się od naszych. Różnica w wieku, w wartościach każdego pokolenia temu sprzyja. I jeśli o tym pamiętać, można zrobić prezent, który na pewno babci się spodoba, które będzie zachwycać, i o którym będzie się pamiętać jeszcze przez długi czas.

Własnoręcznie prezent

Wydaje się, że ten wariant jest bardziej odpowiedni dla dzieci. Wszelkie rzemiosła małej wnuczki są postrzegane na «hura». Ale i starsi wnuczki mogą zadowolić swoich babć domowych prezentami. Może być z papieru, a może i nie. Mogą to być:

    • Pocztówki. Nawet jeśli z twórczością przyjaźni nie wyszło, w sklepach papierniczych można kupić zestaw do tworzenia pocztówek, i zrobić ją własnoręcznie. W zestawie jest wszystko, co potrzebne, aby zrobić piękne, artystyczne produkt. Do budowy takiego prezentu zostawi tylko dzień.

Pocztówka własnymi rękami

Wskazówka! Jeśli takie kartki — «promocja» pojedyncza, sprzedam zestaw jeszcze bardziej opłacalne, niż brać wszystko osobno, tak jak nie ma sensu kupować zestaw z, na przykład, 3 ozdobnych arkuszy papieru lub 10 kulek, jeśli przydadzą się tylko 1 pasek papieru i 2-3 koraliki. A jeszcze — wstążki, filc, organza, przetłoczeń i wiele, wiele więcej, co jest wykorzystywane w tworzeniu kartki.

  • Skarpety. Ludzie w wieku częściej marzną. Wynika to z cech organizmu. Ciepłe ubrania noszą o wiele dłużej niż my. A ciepłe skarpetki i nie mogą nosić przez cały rok. Połączyć je samodzielnie nie jest trudne, ale jaki będzie prezent babci własnymi rękami!
  • Szal. Jeśli drutach stosowany jest dobrze, można zrobić babci bardziej oryginalny prezent — szal. Szal — prezent na urodziny, co rozgrzeje i doda wyglądzie szczególny komfort, harmonię.
  • Kolaż ze zdjęć rodzinnych. Szczególne właściwe to będzie wyglądać na jubileusz. Kolaż może być zarówno w formie drukowanej na papierze do zdjęć postaci (w tym przypadku lepiej zadbać również i o ramce do powieszenia na ścianie) jak i w formie elektronicznej, презентованном na urodziny w formie filmu. Aby zrobić naprawdę ciekawy zbiór zdjęć, być może, będzie musiał wziąć babci album, gdzie są jej zdjęcia w dzieciństwie i młodości. W tym przypadku trzeba «bawić się» w detektywa, aby mam dziś urodzin nic nie zauważyła, i niespodzianka udało. Ale warto!
  • Etui na okulary. Jeśli babcia nosi okulary, można wziąć zwykły plastikowy lub drewniany futerał, ozdobną serwetkę z wizerunkiem jej ulubionych kolorach narodowych motywów lub innego obrazu, akrylową farbę i lakier — i wykonać decoupage. Zamiast chusteczki można stosować również arkusz specjalnego papieru do decoupage. Tak będzie oryginalny pokrowiec, który będzie tylko u jednej babci. Taki prezent na urodziny praktyczne i na pewno będzie doceniony именинницей.
  • Ciasto. Wydawało by się, jak ciasta można zaskoczyć? No tak, na urodziny, prezent bardzo istotny, ponieważ eliminuje konieczność gotować deser samodzielnie. Ale co w nim szczególnego? A wszystko po prostu: stylizacja. Aby nadać торту niezwykły widok, można użyć wydruk zdjęć na wafel warstw ciasta (znaleźć kogoś, kto się tym zajmuje w Twoim mieście, przez internet nie będzie trudne) lub pasty. Z taką ozdobą każdego ciasto będzie wyglądać oryginalnie.

Ciasto rękami

Wskazówka! Jeśli doświadczenia z lanego nie, warto poćwiczyć wcześniej. Ona nie jest trudna w stosowaniu, ale dla ułatwienia pracy wymaga pewnych umiejętności, które są tylko w praktyce.

  • Obraz. Kto powiedział, że nie ma talentu artystycznego? On jest u każdego — trzeba po prostu dać upust fantazji, i rysować to, co podpowiada wyobraźnia. Portret — to naprawdę trudne, ale zrobić (napisać) martwa natura lub krajobraz samodzielnie jest możliwe. Jeśli już nic nie działa, można udać się na podstęp, i kupić obraz, który chcesz udekorować według numerów. W istocie, jest to duża kolorowanka na płótnie, ale gdy dzieło jest gotowe, tego nie widać. I nie koniecznie komuś się przyznać do tego, że to nie jest autorski materiał. Wzory na urodziny, szczególnie babci — zawsze istotny prezent.

Obraz własnymi rękami

A jeśli nie własnymi rękami, to co?

Niektórzy uważają, że prezenty wykonane własnoręcznie, nie w pełni, i chcą dać coś więcej. Zwłaszcza na urodziny. W takim przypadku do prezentu można dodać coś jeszcze, czego potrzebujesz имениннице. Na przykład, czajnik elektryczny. Jego niepodważalną zaletą jest to, że wyłącza się automatycznie. Czyli, o tym nie trzeba stale pamiętać.

Lub, na przykład, wygodne kapcie. Bardzo ważne jest, aby nogi były w cieple i komforcie, a skarpetki nie zawsze ratują sytuację. Domowe kapcie — to jest to, co noszą jeśli nie wszystko, to bardzo wiele babci.

Lub perfumy. Nawet jeśli wydaje się, że babcia nie lubi używać perfum. Możliwe, że ma ich nie ma? A jeśli się postarać, można dowiedzieć się, jakie smaki jej się podobały w młodości, i znaleźć podobne — dziś jest to możliwe. Taki prezent zwróci babcię, niech i we wspomnieniach, w czasach młodości — a to najlepszy prezent.

Nie ma znaczenia, będzie to prezent dla babci własnoręcznie lub kupione w sklepie, lub w połączeniu. Najważniejsze, to zrobić go z miłością.