Oryginalne sposoby na podarunek na urodziny

Urodziny, w szczególności jubileusz – wielkie wydarzenie dla każdej kobiety. Aby dokładnie zadowolić winowajca wiele uroczystości zaproszeni wolą dać pieniądze, aby ona sama mogła zakupić upragniony dla niej przedmiot. Jednak podarować tylko banknoty w kopercie stało się banalne i nudne. W dzisiejszych czasach istnieje bardzo wiele wariantów, jak w oryginalny sposób przedstawić pieniężny prezent kobiecie w taki dzień. Tak z banknotów można zrobić malowniczą kompozycję, bukiet, ukryć je w różnych przedmiotach i rzeczach.

Oryginalne sposoby na podarunek na urodziny

Praktyczne porady

Pieniądze mogą stać się doskonałym prezentem na urodziny lub rocznicę. Jednak i tu są pewne niuanse, a mianowicie:

 • Zanim dawać имениннице pieniądze, dyskretnie zapytać, jak ona w zasadzie odnosi się do takich prezentów. Nie należy pytać bezpośrednio. Można zapytać u wspólnych znajomych lub krewnych.
 • Dawać pieniądze trzeba maksymalnie taktownie. Gratulując winowajcy uroczystości, wymaganą kwotę należy zebrać i spakować w góry. W żadnym wypadku nie wolno demonstracyjnie wyciągać portfel i отсчитав trzeba się liczba banknotów, wręczać go pani. Taki prezent na pewno nie zrobi pozytywnego wrażenia.
 • Jeśli masz z именинницей dość bliskie relacje, to dać pieniądze w kopercie – nie najlepszy pomysł. Nawet jeśli możliwości wybrać bardzo osobisty prezent nie, lepiej wymyślić bardziej oryginalny sposób podawania środków pieniężnych.

Nietuzinkowe opcje zasilania

Poniżej przedstawiono kilka sposobów, jak oryginalnie dać pieniądze na urodziny:

  1. Weź niewielką szkatułkę w stylu pirackim lub mały kuferek, wykonany pod dawnych czasach. Umieść w nim monety, cyrkonie lub niedrogą biżuterię. Monety i kamienie mogą różnić się wielkością i kolorem. Wśród tych skarbów można umieścić upominkowe pieniądze. Dla kompletności na kuferek można powiesić małą kłódkę.

Pieniądze w kufrze

  1. Aby ładnie przedstawić kobiecie pieniądze, można je zapakować w pokrowiec do biżuterii. Lepiej wziąć podłużne pudełeczko do łańcuszka lub bransoletki. Jeśli rachunki są zbyt szerokie, można je delikatnie zwinąć i związać wstążką.
  2. Jeszcze jeden oryginalny sposób zrobić podarunek na urodziny – umieścić banknoty w balony i nadmuchać ich. Przy okazji poproś kobietę na przemian przebić wszystkie balony. Przy покалывании z nich będą latać pieniądze, co jednoznacznie rozśmieszy winowajcy uroczystości.

Pieniądze w skorze

  1. Dla odmiany dać gotówkę prosto w portfelu. Ale koniecznie trzeba przewidzieć możliwość w razie potrzeby dostać się do zawartości. Lepiej użyć przezroczystej skarbonki, którą będzie można otworzyć nie rozbijając. Jako skarbonki będzie wyglądać oryginalnie i zwykły słoik z закатанной pokrywą.

Pieniądze w banku

  1. Miłośnik zmarnować pieniądze można podarować «nietykalny zapas» pod szkłem. Do tego potrzebny jest ramka do zdjęć. Lepiej wziąć uniwersalny wariant, który można postawić na biurku, i powiesić na ścianie. Wewnątrz ramki trzeba ładnie umieścić banknoty, a na samym szkle napisać odpowiedni list.

pieniądze pod ramką

  1. Prostszy wariant prezent na urodziny – przedstawić задуманную kwotę w opakowaniu-lalka matryoshka. Do tego trzeba kilka pudełek różnej wielkości. Trzeba je owinąć w piękny papier prezent i złożyć jedna w drugą. Banknoty można zwinąć, aby pudełko, w którym znajdować się będą, była jak najmniejsza.
  2. Z pieniędzy można skomponować drzewo pieniądze. Do tego trzeba kupić pokojowy kwiat drzewiastych łodygi. Same banknoty należy starannie zamocować wśród liści rośliny. W wyniku tego powstanie oryginalna na żywo «zieleń».
  3. Najbardziej niezapomniany sposób przedstawić pieniężny prezent na rocznicę — dać walizkę banknotów. Aby zrealizować taki pomysł konieczna mała walizka lub dyplomata, dużo wydrukowanych lub pamiątkowych pieniędzy, uzupełnione kilkoma prawdziwymi banknotów. Wydrukowane gipsowe należy złożyć w opakowania. Przy tym każda górna banknot musi być prawdziwa. Taka prezentacja zostanie zapamiętany имениннице długo.

Pieniądze w walizce prezent

 1. Podarunek na urodziny można zaprezentować w postaci złotego jaja. Do tych celów nadaje się zwykły Kinder-Niespodzianka. Czekoladowe jajko trzeba delikatnie przeciąć na pół, wyjąć pudełko z zawartością i zamiast zabawki umieścić tam pieniądze. Następnie jajko trzeba delikatnie połączyć, owinąć złotą lub srebrną folią i zawiązać kolorową wstążką.
 2. Niezwykłe podarować kobiecie na jubileusz pieniądze można pod pozorem szminki. Weź stare rury od szminki i dobrze go wyczyścić. Skręć odpowiednią ilość banknotów i włóż z powrotem.
 3. Materialny prezent można umieścić między liśćmi kapusty.
 4. Jeśli solenizantka lubi czytać, to podaruj jej książkę, między stronami, której umieścić kilka banknotów. Być może kobieta wykryje je nie raz, ale prezent od tego nie stanie się mniej pożądane.

Kilka pamiętnych sposobów

Aby podarunek na rocznica nieoczekiwane i jasny, można go ukryć pod zwykły parasol. Do tego potrzebny jest bezpośrednio parasol, pieniądze, przezroczysta żyłka i kolorowe wstążki. Banknoty trzeba przywiązać do спицам za pomocą żyłki, udekorować utwór wstążkami i delikatnie zamknąć parasol. Aby «nadzienie» podczas zamykania parasola nie вывалилась, trzymać go lepiej uchwytem do góry. Tak, wypowiadając karty chodzi, poproś o urodzinach dziewczyny otworzyć parasol. W momencie ujawnienia winowajcy uroczystości оросят pieniężne plamy.

Ważne: Im więcej pieniędzy, tym uderzenie wyjdzie widowisko.

Pieniądze na зонте

W podobny sposób można «upiększyć» wachlarz. Do tego trzeba połączyć razem dwa duże wentylatory. Między nimi należy równomiernie rozmieścić banknoty. Kiedy mam dziś urodzin spróbuje im обмахнуться, na niej посыплется deszcz z dóbr materialnych.

Jeszcze jeden, nie mniej oryginalny sposób dać pieniądze na urodziny – których możecie następnie zmienić je w postaci woreczka z banknotów. Tak mała torebka można umieścić wymaganą kwotę. Dla wzmocnienia efektu można tam dodać bransoleta to tylko dekoracja pieniądze, monety lub kolorowe kamyczki. Na komiksów nominałach można napisać krótkie życzenia lub wydrukować na nich portrety birthday. Taki prezent na pewno ozdobi urodziny każdej kobiety.

Prezent z pieniędzmi

Na jubileusz kobiecie można podarować nie tylko piękny bukiet, bukiet z banknotów. Do tego potrzebne bezpośrednio banknoty (po 3 szt. na każdy pączek), zielona tkanina lub taśmy, sztywne druty, zielony papier kolorowy (liści). Poniżej znajduje się krótki film, pokazujący jak zwiń pieniądze w malownicze pąki kwiatowe. Gotowe kwiaty należy starannie zamocować na owinięte zieloną szmatką drutu łodygi i zebrać do kupy. Taką kompozycję można ozdobić żywych lub wyciętymi z kolorowego papieru liśćmi i травинками, papierowe motyle, serca, cukierkami i innymi elementami.

Kobiet, którzy są przywiązani do robótki, można przedstawić oryginalny haft, filcowanie lub лепку, z utworami z banknotów.

kompozycja z banknotów

Pieniężne alternatywy

Na prezent urodzinowy kobiety, w szczególności, jeśli jest to rocznica, należy traktować z najwyższą starannością. W tym przypadku prezent musi być zgodny z wagi tego wydarzenia. Oczywiście, zawsze można dać po prostu odpowiedniego statusu panie sumę banknotów. Jednak w dzisiejszych czasach istnieje wiele alternatyw gotówka, a mianowicie:

  • Różnego rodzaju bony. Mogą to być certyfikaty na wstęp do masażu lub spa. Tak предъявительница takiego certyfikatu może uzyskać pełną listę приглянувшихся jej usług. Można także dać świadectwo sklepu obuwia lub odzieży. Wtedy kobieta sama może sobie kupić swoje ulubione jej nowe ubrania. W rzeczywistości, certyfikat to wirtualne pieniądze, które mam dziś urodzin w wybranym przez ciebie miejscu udać się wydać według własnego uznania.

Bon upominkowy

 • Podarunkowa karta kredytowa. Podobne karty uwalniają wielu bankowych instytucji. Oprócz dokonanych na rachunek birthday środków na nią może być limit kredytowy. Takie karty można używać do codziennych wydatków lub przechowywania oszczędności na wakacje lub jakąś ważną zakupu.

Wnioski

Wybór prezentu kobiecie po dziś dzień pozostaje щепетильным i skomplikowanym procesem. I jeśli na to za mało czasu i sił, to zawsze można dać pieniądze. I jeśli wcześniej materialne prezenty przedstawili wyłącznie w kopertach papierowych, to do tej pory istnieje wiele bardziej oryginalnych odmian, z których za pomocą dostępnych narzędzi oraz fantazje znane banknoty można złożyć oryginalnie i kolorowo.