Co kupić siostrze na 30 lat – dobre opcje

Kiedy masz całkiem dorosła siostra – to świetnie, ale raz w roku to na tyle poważnie zastanawia – bo ona musi wybrać prezent na urodziny – i to wcale nie jest takie proste. Na pewno ma, jeśli nie wszystko, co ona chce, to przynajmniej wiele z nich. Ale bardzo nawet naprawdę wybrać taki prezent na urodziny swojej siostry, która zmusi go naprawdę cieszyć – wystarczy tylko pokazać pomysłowość. Rozważmy kilka dobrych opcji, które mogą być doskonałym wyborem, jeśli szukasz prezent dla siostry na 30 lat.

Co kupić siostrze na 30 lat – dobre opcje

Dodatkowe prezenty

Prezent na urodziny w zasadzie może być i nie jest zbyt oryginalny, ale w takim przypadku musi być wystarczająco praktyczne. I ma bardzo dobre opcje, w jaki sposób można to osiągnąć.

Ale, oczywiście, za jakiś czas przed tym, jak wybrać taki prezent na urodziny, warto dokładnie zbadać, co siostra chciała. Na pewno wspominała w swoich rozmowach to, że jednoznacznie można natknąć się na pewną myśl. Więc przygotuj się na święta w góry – i należy zachować ostrożność.

  1. Gadżet. Praktyczny prezent na urodziny. Może to być tablet, smartfon, może być urządzenie, jeśli jest stale za kierownicą – należy wybrać w zależności od tego, jak dokładnie ona woli spędzać czas.

 

  1. Urządzenia gospodarstwa domowego. Tu już są rzeczy większe – jakieś urządzenia, które mogą pomóc osobie w domu. To, na przykład, inteligentne odkurzacze, zmywarki i inne rzeczy, które może nie są bardzo oryginalne, ale na pewno cenne.

 

 1. Meble. Piękne krzesło, stół, szafka – praktyczne i piękne. Tylko nie daje zbyt wielkie rzeczy, które mogą захламить wnętrze. A jeszcze lepiej zrobić je własnoręcznie, choć tylko jeśli potrafisz, oczywiście.

Oryginalne prezenty

Można i пооригинальничать. Przecież jest wiele dobrych i bardzo kreatywnych pomysłów, które mogą zadowolić siostrę w jej jasny dzień.

Ważne jest, aby wytrzymać dość cienką ścianę – oryginalny prezent – świetna sprawa, ale jeśli będzie on zbyt бестолковым i dziecinne, to będzie to tylko nieprzyjemne. Po tym wszystkim, człowiek już nie 15 lat, kiedy takie było dopuszczalne. Więc wybierz mądrze.

 • Muzyczna poduszka. Wiecie co – poduszka z wbudowanym odtwarzaczem muzyki, głośniki, które bardzo dobrze przylegają do uszu, kiedy człowiek leży. W wyniku leżeć wieczorami staną się znacznie przyjemniejsze.
 • Dowcipna naczynia. Dobry prezent na urodziny w tym roku – jest to oryginalny zestaw naczyń. Można wymyślić zabawne nadruki, które można zadać na jej powierzchni, a można kupić coś high-tech, np. kubek, który podgrzewa herbata, będąc podłączonym do USB.
 • Kreatywne dekoracje. A tutaj już pole do popisu dla wyobraźni może być praktycznie nieograniczony. Wisiorki w postaci słoików z przyprawami, szydełkowane kolczyki, bransoletki-pendrive i tak dalej. Co by właściwie wybrać, to będzie miło i wesoło.

Bransoletki pendrive

Prezenty-pamięć

Są prezenty, które mogą dawać miłe wspomnienia, lub, jako opcja, osobiście je tworzyć. Oto kilka dobrych opcji, które tak czy inaczej należą do tej kategorii.

  • Film. Nie po prostu jakiś film, a ten, co opowiada o jej życiu. Należy zdobyć wszystkie zdjęcia z nią, które można zdobyć, A także, oczywiście, wszystkie filmy, które z nią masz. Można przejść przez krewnych lub облазить sieci społecznych. I zamówić w końcu film, zmontowany z tego wszystkiego.
  • Podróż. A można dać jej podróż. Czym nie jest prezent na urodziny? To będzie wspomnień, emocji, zdjęć. Opcjonalnie woleć to, na przykład, podróże. Można, w zasadzie, podarować wycieczkę gdzieś niech nie tak daleko, ale tak, aby pamiętać, naprawdę.

Podróż

 • Flash-mob. Jeśli uda się potwierdzić w odpowiednim przyjaciół i przyjaciółek zorganizować jakieś nietypowe ogromne gratulacje, zwykle łączący z pulą raffle, to będzie naprawdę памятно. Wymyśl scenariusz do roboty – i nie zapomnij, aby strzelać wszystko na ukrytą kamerę, bo reakcja birthday w takich przypadkach często zdarza się naprawdę bezcenne.

Błyskawiczny tłum

Prezenty własnoręcznie

No i, oczywiście, można świetnie się podobać siostry na urodziny, poprzez jej coś własnymi rękami. To nie tylko prezent na jej urodziny, to jest przejaw troski i uwagi, które tak będzie miło имениннице. I jeśli jeszcze nie wiesz co kupić siostrze na 30 lat, należy rozważyć, aby zrobić prezent własnymi rękami.

  • Ciasto. Upiec ciasto nie jest tak trudne, ale to bardzo smaczny prezent na urodziny w każdym wieku. Zmienia się, chyba że ilość świeczek, które na to ciasto водрузите.

 

  • Dekoracji. A może na urodziny i osobiście wykonać piękne ozdoby. Jeśli wykazać się twórczą żyły, to może być naprawdę ładny – i będzie doskonałym prezentem od jednej bliskiej osoby innej bliskiej osobie.

 

 • Portret. Możesz zamówić portret artysty – ale czy nie byłoby fajnie zrobić to osobiście? Tym bardziej, że w razie potrzeby, i minimalnych twórczych umiejętności to nie jest to takie trudne. Przecież zawsze można zrobić ciekawą stylizacji, na przykład, kolaż lub kreskówki. Czy jednak tradycyjny portret. Oto, na przykład, jak:

s = «adsbygoogle ADS-Netboard» style = «display: inline-block» dane-ad-client = «ca-pub-1061458700179613» dane-ad-gniazdo = «8645200880»>