Prezent dla kobiety na 70 lat: pomysły na tradycyjne i oryginalne

Przez cały rok przed każdym z nas i wtedy rodzi się pytanie: co dawać tym czy innym ludziom? W liście rodzina i przyjaciele, koledzy i przełożeni, a to po prostu znajomi. Specjalny artykuł prezenty to prezenty na urodziny. Tym bardziej, jeśli ktoś zbliża się odpowiedzialna data. Jubileusz – święto wyjątkowy, i przygotować się do niego zwykle trzeba bardziej dokładnie. 70-letni jubileusz u kobiety to już w ogóle całe wydarzenie. Tutaj przy wyborze prezentu, jak powinien spróbować. Bo mam dziś urodzin już żyła długie życie, dużo wie, dużo widziałam. Wszystkie możliwe opcje prezentów o długim terminie użytkowania można w przybliżeniu podzielić na trzy grupy:

 1. Prezenty tradycyjne.
 2. Prezenty niezwykłe.
 3. Prezenty, które opierają się na wrażeniach.

Prezent dla kobiety na 70 lat: pomysły na tradycyjne i oryginalne

Uwaga: prezent dla kobiety na 70 lat wymaga wyobraźni, taktu, a czasem i poczucia humoru. Należy wziąć pod uwagę wszystko – charakter, preferencje, zawód i hobby юбилярши.

Przydatne prezenty w ramach tradycji

W tej kategorii trafiają dodatkowe rzeczy, różne przyrządy, domowe drobiazgi. Wszyscy są powołani, aby złagodzić lub ozdobić dalsze życie юбилярши. Poniżej podane są przykłady prezentów, które są przeznaczone na różne poziomy inwestycji. Niektóre opcje są dość wysokie ceny, dlatego lepiej nadają się do zbiorowego pozdrowienia.

Fotel bujany

 • Fotel bujany. Nowoczesne kobiety czasem aż do późnej starości zachowują wyjątkową aktywność, ale tym droższe będzie taka atrybut domowego wypoczynku.
 • Jeśli kobieta – zapalony ogrodnik-огородница, zestaw narzędzi do pielęgnacji łóżka lub рассадой będzie przy okazji.
 • Prezent z tej samej kategorii – овощесушилка lub sokowirówka.
 • Nawilżacz albo oczyszczacz powietrza. Troska o zdrowie w pewnym wieku wychodzi na pierwsze miejsce.
 • Seria do pielęgnacji skóry. Szczególnie ta idea jest dobra na prezent dla mamy.
 • Starsze kobiety często cierpią z powodu gorąca i duszności, dlatego warto pomyśleć o wentylatorze. Tylko, że to nie musi być banalna wspornik z «śmigło» – lepiej wybrać coś oryginalnego, z dużym zestawem funkcji.
 • Przedmioty z wysokiej jakości porcelany. Tutaj wybór może być duży: od herbaty (kawy) pary lub paletowego do statuetek lub godzin.
 • Электрокамин – jeszcze jeden atrybut komfort, który szczególnie spodoba się miłośnikiem otwartego ognia i podmiejskiego życia.

kominek elektryczny

 • Jeśli mam dziś urodzin do tej pory przechowuje w domu stare winylowe płyty, ale ich nie ma na czym słuchać, podaruj jej odtwarzaczem lub uniwersalnym centrum muzyczne.
 • Wiele kobiet do późnej starości kochają biżuterię. Dlatego koraliki, broszki lub całe zestawy – też świetny prezent. Jednak uwaga: to musi być tylko naturalny – naturalne kamienie i metale szlachetne. Jeśli planujesz podarować biżuterię babci lub mamie, w góry zastanów się, z jakim sukni lub bluzki twoja krewna może wtedy nosić tę rzecz.

Ozdoby

 • Mam dziś urodzin cenią sobie wysokiej jakości alkohol? W tym przypadku kolekcjonerska butelka napoju w opakowaniu będzie w pełni docenione.

Drogi alkohol

 • Jeśli kobieta ma ulubiony pisarz, poeta lub artysta, można zrobić prezent w postaci książki (albumu) z dziełami lub reprodukcje obrazów. Wydanie musi być reprezentacyjny lub dodatkowe deluxe design.

Oryginalne prezenty «z niespodzianką»

Tylko wyobraź sobie, ile tylko może spotkać się człowiek w ciągu 70 lat życia! Tym bardziej miło będzie jak coś zaskoczyć urodzinach dziewczyny i zrobić niezwykły, świeży i wyjątkowy prezent na taki poważny jubileusz.

Samowar

 • Pled z elektrycznym ogrzewaniem podłogowym – rzecz jest naprawdę oryginalna, która do tego będzie korzyść dla zdrowia.
 • Elektryczny samowar niezwykłego projektu lub malowane z jasnym jest idealna dla miłośnika partie herbaty.
 • Jeśli юбилярша interesuje się starymi rosyjskimi tradycjami, można dać jej opiekuna. W tej dziedzinie ogromny wybór produktów na wszystkie smaki.
 • Mamie lub babci na pewno przypada nosić okulary do czytania lub pracy przy komputerze. Zamów i podaruj etui na okulary z вензелем birthday, oryginalny wzór lub jeszcze jakiś «niespodzianką».
 • Być może, mam dziś urodzin coś kolekcjonuje? Wtedy jej bardzo ucieszy fakt, że stół-prezentacja, piękny album na monety, lub coś podobnego.
 • Cyfrowa ramka na zdjęcia – niezwykła dla osób starszych rzeczy. Mamie lub babci na pewno się spodoba. Najważniejsze – z góry załadować do pamięci najlepsze, najciekawsze zdjęcia dzieci, wnuków (prawnuków) i wyjątkowych chwil w życiu najniższej birthday.

aparat Nikon

Jubileusz z oryginalnymi prezentami na pewno długo pozostaną w każdej kobiecie.

Prezent-zdarzenie

Całe nasze życie opiera się na wrażeniach. Wiele z tego, co się z nami dzieje, potem pozostaje we wspomnieniach na długie lata. Im bardziej niezwykle przyjemne wrażenie, tym bardziej ono w pamięci. Dlatego też doskonałym prezentem może stać się całkiem nie jest rzeczą, a pewne zdarzenie. Wtedy 70-lecie będzie birthday szczególnie uderzające. Oczywiście, wszystko trzeba dokładnie przygotować i, być może, w ćwiczeniu. Prezenty-wydarzenia, zazwyczaj wymagają dużych i głębokich wiedzy o gustach i całego życia kobiety. Dlatego takie prezenty bardziej odpowiednie dla rodziny – na przykład, aby zrobić prezent mamie lub babci.

Wycieczka do teatru

 1. U kobiety wielka rodzina, wnuki zajęty pytanie, co podarować babci na 70 lat? Można zorganizować prawdziwą występ chóru. Do tego trzeba nauczyć się pieśni czasu, gdy babcia była młoda, dobrać muzykę i mundur. A następnie uroczyście otworzyć wieczór poświęcony юбилярше. Do tego «muzycznego momencie można zaangażować całą rodzinę. Podobne zdarzenie zostanie zapamiętany na długo.
 2. Rozwiązaniem poprzedniej prezent będzie zaproszenie profesjonalnego wykonawcy, który zaśpiewa swoje ulubione piosenki birthday lub zagra na instrumencie jej ulubione dzieło.
 3. Przyszła mam dziś urodzin nie chce świętować jubileusz, po prostu siedząc przy nakrytym stole. Zorganizować świąteczny quest. Zorganizuj wycieczkę po pamiętnym dla юбилярши miejsc, przygotować zadania dla niej i dla gości. Być może, w końcu podróży mamie lub babci jeszcze jakąś niespodziankę?
 4. Wizyta w salonie piękności – jeszcze jedno zdarzenie. Kobiety w podeszłym wieku w młodości wiedział tylko zwykłe fryzjer. A wielu nowoczesnych zabiegów kosmetycznych wtedy nie istniało w ogóle. Uwaga: trzeba dać właśnie wizyta, a nie certyfikat. W tym przypadku kobiety, niestety, często wstydzi się korzystać z zabiegów SPA, gubią się w ofercie usług i często передаривают certyfikaty młodym i aktywnym родственницам. Tak że wszystko trzeba zaplanować: i wykaz procedur (zwróć uwagę przeciwwskazania), i porozumienie z salonem. Najważniejsze – aby юбилярша na pewno nie był przeciw.
 5. Wycieczka do teatru, cyrku lub na magiczny pokaz też z pewnością zrobi ogromne wrażenie. Jednak i tu trzeba bardzo dokładnie zastanowić się smak i stan zdrowia birthday.

Teatr

Uwaga. Zbyt silne wrażenia są przeciwwskazane dla kobiet z problemami układu sercowo-naczyniowego i/lub czynności nerwowej. Ogromny emocjonalny wzrost może okazać się ciężki kryzys: osłabienie, apatia i wspólnym niezdrowiem.

obecny

I jeszcze kilka porad w zakresie prezentów. Jubileusz – zdarzenie jasne, że w ten dzień nie powinno być żadnych udziwnień, nic sztucznego i «szarości». Prezent powinien być zrobiony z całego serca i wybrany z szacunkiem i miłością. Każdą rzecz trzeba dokładnie sprawdzić na brak małżeństwa, zwłaszcza jeśli chodzi o domowych urządzeniach. I wszystko powinno wyglądać po prostu bez zarzutu – sam prezent, jego opakowanie i поздравители też. I wtedy 70-lecie krewne, koledzy lub znajomy będzie prawdziwym świętem.