Jubileusz ukochanej babci. Wybieramy cenny prezent od serca!

Zastanawiając się nad tym, co podarować babci na 75 lat, warto zwrócić uwagę na ten solidny i szlachetny wiek. Łatwiej odpowiedzieć, czego dać nie warto! W tym wieku kobieta już nie cieszy się безделушкам, nie potrzebuje dziesiątki torebek i niekończące się pary butów, jest obojętny na modne i stylowe akcesoria. Kobieta w 75 lat ceni sobie zupełnie inne rzeczy. Stosunek do mody i trendów, do pieniędzy i wartości materialnych nie jest takie, jak w młodości. Znacznie wyżej mam dziś urodzin ceni dobre i otwarte relacje, ciepło i troskę o bliskich, uwagę i miłość. Właśnie na to i rób akcent! Prezent zakupiony względu na obowiązki, ale bez miłości, nawet drogie i przydatne, nie wywoła radości. A pamiątka, wykonane nawet własnymi rękami, ale z prawdziwą miłością, staje się bardzo cenne.

Jubileusz ukochanej babci. Wybieramy cenny prezent od serca!

Ważne: wybierając prezent na 75-letni urodziny ukochanej babci, nie spiesz się. Będzie idealnie, jeśli prezent będzie przyjemne i przydatne w tym samym czasie. Unikaj pustych z pamiątkami, a także bardzo drogich rzeczy – to może być mylące. Nie warto iść na zakupy, nie wiedząc, co zamierzasz kupować – tak można dokładnie wybrać coś nieudanego. Zastanów się wcześniej, i tylko wtedy, gdy nie będzie wątpliwości, że prezent będzie przy okazji, zrób zakup.

Tego darować nie należy!

Zły prezent babci

Będzie warto od razu skreślić z listy potencjalnych prezentów dla babci niektóre kategorie rzeczy:

 • Prezenty z gagów i żartów – to nie było właściwe, a babcia może nie zrozumieć subtelny humor.
 • Kosmetyki i perfumy – także zły wybór, ponieważ łatwo się pomylić, tak i są prezenty znacznie bardziej przyjemne i pożyteczne.
 • Odzież i akcesoria – to może i miłe, ale warto dać tylko w przypadku, jeśli masz gwarancję, że dokładnie wiesz, że ona tego chce.
 • Drogie ozdoby babci mogą się spodobać, ale z nimi też łatwo się pomylić, i lepiej nie ryzykować.
 • Preparaty lecznicze. To na pewno zły wybór na prezent na urodziny!
 • Alkohol – czasami dają w pięknych butelkach i zestawach, ale nie dla babci na 75-lecie!

Przydatne rzeczy

Jeśli jesteś pewny, że chcesz kupić dla birthday coś pożytecznego i właściwego, to postaw zakład na takie rzeczy, które ułatwią jej życie i daje komfort.

  1. Starsi ludzie (zresztą, jak i młodzi) często cierpią z powodu tego, że nie mogą znaleźć się w domu jakąś rzecz. Gdzieś znika telefon komórkowy, klucze, okulary… Z wiekiem staje się wielkim utrapieniem, i psuje nastrój. Można znacznie upraszcza dziennik babci, jeśli podarujesz jej nowoczesny радиомаячок do wyszukiwania rzeczy. Rzecz przydatne, i taką babcia na pewno sama sobie nie kupi!

радиомаячок do wyszukiwania rzeczy

  1. Lubisz babcine naleśniki? Więc podaruj jej nowoczesną блинницу! Smażyć naleśniki na patelni – to przeżytek. A garnek ułatwi proces i uczynić go bardziej przyjemne. Jeśli babcia lubi rozpieszczać rodzimych gatunków naleśnikami, taki prezent będzie jej w duszy!

garnek

  1. Luksusowy i elegancki serwis do herbaty może stać się miłym prezentem dla babci, która uwielbia spędzać spokojne ciepłe wieczory z rodziną za aromatyczną herbatą. Tylko porcelana, i najbardziej wyrafinowany design!

elegancki serwis do herbaty

 1. Babcia będzie bardzo zadowolony, jeśli otrzyma w prezencie wygodne i stylowe torby na zakupy na kółkach! Z wiekiem zakupy – już nie jest takie przyjemne, jak w młodości. Nosić torbę z zakupami ciężko i nie dodaje zdrowia, a z taką asystentką na kołach babci będzie łatwo i radośnie, a ona będzie w stanie kupić wszystko, czego potrzebujesz – nie bojąc się, że nie doniesie.

 

Miłe upominki dla duszy

Kategoria przydatnych prezentów obszerna, ale wybór przyjemne z pamiątkami – nie mniej. Można odebrać pamiątkowy prezent dla babci, piękny, stylowy i wyrafinowany, który będzie cieszyć oko i przyjemnie przypominać od tych, którzy go kupili.

  • Drzewo genealogiczne – piękna rzecz. Z wiekiem ludzie bardzo cenią sobie więzi rodzinne i wspomnienia o bliskich, brakuje im towarzystwa i zdjęcia ponoszą większą wartość. Jeżeli w których możecie następnie zmienić rodzinne zdjęcia w luksusowy zestaw do montażu na ścianie drzewo, to będzie bardzo piękną ozdobą wnętrza i wspaniałą rzeczą, która stanie się ogrzać serce babci za każdym razem.

Drzewo rodzinne

  • Jeśli babcia lubi herbaty, podaruj jej stylowe i eleganckie drewniane pudełko na herbatę. Na jej powierzchni można nawet zamówić specjalną wskazówki – i wtedy prezent będzie osobistym i ekskluzywny, a od tego jeszcze bardziej radosne. Takie pudełko spodoba имениннице i podniesie ją na duchu, i cieszyć się jej babcia będzie z przyjemnością.

drewniane pudełko na herbatę

 • Przydatne i pamiątkowy prezent w tym samym czasie – to jest zegar ścienny z ramkami. Jednocześnie zegarki, ozdoby do domu, a zdjęcia ukochanych. Bardzo przydatne, ładne i oryginalne, zachwyt gwarantowany!

zegar ścienny z ramkami

Z troską o zdrowie

Podarować bliskiej osobie troskę – to bardzo cenne. Najważniejsze, wybierając prezent dla zdrowia, być ostrożny. Prezent nie musi szczerze sugerować i przypominać o tym, że człowiek облает już tak się zdrowiem, jak wcześniej. Musi być użyteczne, ale nie zbyt zawężone. Jeśli twojej babci potrzebny jest jakiś konkretny lek lub urządzenie, to lepiej dać tak po prostu, bez powodu. A na urodziny przedstawić coś bardziej oryginalnego.

  1. Ogrzeje i daje komfort piękny koc z rękawami – wspaniała rzecz. Miękki, przyjemny, z naturalnego materiału, znakomity i piękny pled – na pewno dobry wybór na zimę. W nim miło spędzić czas z książką lub przed ekranem, aby wstać i zmienić postawę, nie trzeba go zdejmować. Ciepło, miło i chroni zdrowie.

piękny koc z rękawami

  1. Można zrobić bardziej wartościowy prezent, np. – piękne krzesło. Jeśli wiesz, że kobieta nie ma łatwego osobistego miejsca w mieszkaniu, i zmuszony siedzieć na некомфортном kanapie lub fotelu już całkiem stare – kup wykwintne, wygodne, ale nie za nieodpowiedniego fotel. Można wybrać piękny fotel bujany, lub ortopedyczne, z korzyścią dla pleców. W ten sposób można bardzo miło zaskoczyć urodzinach dziewczyny, преподнесете godny niespodzianka na 75-letni jubileusz, prezent i zajmie należne jej miejsce w domu. A babcia będzie przez długi czas wspominać was z wielkim sentymentem i wdzięcznością

piękne krzesło

  1. Bardzo przydatne urządzenie – dozownik do leków. To urządzenie jest niezbędna, jeśli babcia bierze jakieś leki, to bardzo ułatwi jej życie i przyniesie komfort i spokój. Taka skucha wykonuje szereg funkcji – prawidłowo przechowywać leki, dozuje, a co najważniejsze – sygnałem dźwiękowym przypomina o tym, że nadszedł czas, aby je brać. Fajnie wygląda i ładnie, i doskonale nadaje się na prezent. Tak można pokazać swoją troskę, a otrzymasz w zamian wielką wdzięczność.

dozownik do leków

 1. Piękny prezent dla bliskiej osoby – to masażer. Takie coś jest w stanie zdziałać cuda, uwolnić się od bólu, dyskomfortu i przedłużać życie. Ale zanim wybierzesz, pamiętaj – to rzecz nie tylko droga, ale i ma wiele medyczny wskazań i przeciwwskazań. Aby wybrać odpowiedni do masażu, który przyniesie korzyść konkretnego człowieka, trzeba być na bieżąco jego zdrowia, znać podstawowe problemy, na które skarży się babcia, i uważnie skonsultować się ze specjalistą. Wybierać ten poważny rzecz trzeba mądrze – ale poprawnie wybrany masażer będzie wspaniałym prezentem!

I pamiętaj, że najważniejsze – to szczera troska i miłość do имениннице. Poświęcony czas, uwagę i twoje ciepło – oto kryteria dobrego prezentu, a nie pieniądze. Więc wybierz mądrze i z miłością, dzielcie się z radością i otrzymaj ciepło w zamian!