Tanie prezenty – oszczędnie, prosto, ale ze smakiem

Dobry prezent to zawsze coś drogiego w sensie moralnym, ale finansowo to może być coś zupełnie budżetu – a wartość rzeczy od tego mniej bo nie będzie. Ale, oczywiście, prezenty trzeba dobierać tak, aby ich бюджетность nie wyglądałoby to tak drastycznie – w przeciwnym razie to będzie dokładnie to, czego przejawem idiotycznego крохоборства. Ale co w zasadzie dobrać w takim przypadku? Przecież dla każdego pretekstu dobre swoje prezenty, czy to urodziny, ślub, parapetówkę i tak dalej. A także, oczywiście, będą się różnić prezenty nawzajem i odległe znajomego, krewnego i ukochanej/ukochanego. Wszystkie na raz nie ogarnąć – bo tani prezent dla chłopaka i dziewczyny dobiera się w zupełnie różny sposób, tak i te same prezenty na parapetówkę – nauka – ale zajmiemy się kilka popularnych odmian, na które można zwrócić uwagę.

Tanie prezenty – oszczędnie, prosto, ale ze smakiem

Znajomych

Zacznijmy od tego, co można podarować znajomemu – i chyba to najbardziej prosty przypadek. Przecież przyjacielowi można dać coś na tyle tanie, bez wyrzutów sumienia, on to zrozumie i porządku na to zareaguje.

Oczywiście, gdy zdecydujesz się na taki prezent przyjacielowi, staraj się wziąć pod uwagę jego upodobań i stylu preferencje. Wtedy nawzajem spodoba się prezent, nawet jeśli jego cena będzie niska.

 1. Akcesoria do komputera. Prostym, prostym, ale pięknym prezentem nawzajem będą różne akcesoria, które są przeznaczone dla komputera. Począwszy od USB wentylatora do USB-podgrzewaną wodą do kubków. To wszystko jest bardzo tanio, ale przyjaciela na jego urodziny lub każdą inną uroczystość spodoba. Doskonałe tanie oryginalne prezenty.
 2. T-shirty. Piękny i niedrogi prezent do znajomego w którym najważniejsze jest to, aby pokazać oryginalność. Wybierz naprawdę wesoły i ciekawy print, najlepiej taki, który będzie zrozumiały tylko dla ciebie i siebie, będzie coś w rodzaju twoją wizytówką. I wtedy pozytywne emocje przyjaciela na urodziny lub inną datę zostaną dostarczone.
 3. Antystresowy. Miękkie i miłe prezenty-антистрессы wcale nie ułatwią twój portfel – są tego rodzaju prezenty tanio, ale nawzajem na pewno przypadną do gustu.

Prezenty антистрессы

Rodziny

Do rodzimych samo podejście będzie już zupełnie wyjątkowy. Trzeba im coś jest bardzo dobre, wysokiej jakości, ciekawe – aby cena nie rzucał się w oczy. To zupełnie inaczej niż prezent przyjacielowi. Dlatego rozsądniej tylko dla krewnych będzie zrobić coś własnymi rękami.

I tu trzeba się szczególnie starać, bo dać rodzinie, na przykład na urodziny, trzeba coś, co pokaże całą znaczenie ich dla ciebie. I jeśli znajomego można dać coś na tyle zabawy i żarty, to warto postarać się pokazać właśnie jakieś emocje.

 1. Praca ręczna. Przygotuj coś własnymi rękami. Tu jest naprawdę ogromna ilość różnych opcji. Od albumów w technice scrapbooking na urodziny do ręcznego mydła, od malarstwa do szydełkowanych podgrzewaczy do kubków. Co umiesz robić, w tym i «zawróć» – i wtedy wynik zadowoli.
 2. Jedzenie. Gotować rodziny na urodziny smaczne danie – to, z jednej strony, nie jest kosztowne, ale bardzo miło. Tak i na pewno dostanie jakaś część twojego dzieła sztuki kulinarnej – jeszcze jeden bodziec.

Ulubionym

Urok prezent ukochanej na urodziny lub inne daty – to w tym, że niekoniecznie to musi być coś czysto materialne. Przecież już ich obecność w twoim życiu, a ty ich – to wielki prezent. Pozostało tylko skierować go na właściwe tory i będzie wspaniale – wakacje uda.

 • Rozrywką. Podaruj niezapomniane chwile do siebie. To może być, jak przykład, romantyczną kolację przy świecach, wycieczka gdzieś – i nie musi tracić czasu na to zbędny sposób dużo pieniędzy. Najważniejsze – myśleć program, a potem, jeśli to konieczne, przeprowadzić jej nawet niech i za darmo.
 • Książeczka życzeń. Weź zwykłą książeczkę czekową, ale na każdym arkuszu ją napisać życzenia, które możesz wykonywać w dowolnym czasie dla ukochanej osoby. W ten sposób można właściwie w ogóle nie wydawać pieniędzy, ale miło będzie w bardzo dużej mierze. Takie prezenty mężczyznom podobają się szczególnie.

Książeczka życzeń

Do dnia narodzin

Istnieje kilka opcji, które ozdobią każdą urodziny, i nie ma znaczenia, dzielcie się czy coś znajomego, albo odległe znajomym. Po prostu urodziny to czas towarzyskich prezentów o długim terminie użytkowania, i tu dobrych niedrogich kilka opcji, jeśli chodzi o podstawowe.

 • Gry planszowe. Dlatego na urodziny taki prezent będzie prawie idealny – nie tylko będzie tani i przyjemny solenizantowi, ale również i zabawi wszystkich, którzy zebrali się na tej urodziny. Przecież nie każdy urodziny przebiega tak gładko, zawsze pojawiają się momenty, kiedy po prostu nic nie robić. A taki prezent ich pozwoli.
 • Ciasto. Pyszne, zabawa – taki prezent będzie ozdobą każdego dnia narodzin, poprzez jego weselej i jaśniej. Oto jak to zrobić:

Do новосельям

Parapetówka – nie okazja się spotkać i spędzić wspaniały czas. Ale i bez prezentów w takim przypadku w zasadzie nie może się obejść. I tu dość oczywiste, że muszą być w pierwszej kolejności poświęcone domu – a ponieważ wybór otwiera się w wystarczającym stopniu szeroki. Oto kilka ciekawych opcji na parapetówkę.

 • Wnętrza ozdoby. Pierwsze, co można wymyślić na parapetówkę – to różne ozdoby do wnętrz. Ale często są one tanimi. Zresztą, zawsze można znaleźć bardzo tanie statuetki, elementy dekoracyjne, zegary, cokolwiek, że będzie ozdobą mieszkania i pozwoli urządzić dom w jeszcze większym stopniu.
 • Plakaty. Jeszcze jedna ozdoba do mieszkania, które jest bardzo tanie, ale efekt może produkować bardzo duże. Tak więc, na parapetówka będzie po prostu idealny prezent ogromny plakat z tym artystą, grupą lub czymkolwiek, co lubią ludzie, co podkreślają parapetówka.

Plakaty

Inne powody

Zresztą, urodziny, parapetówka, i tak dalej – to nie wszystkie możliwe sytuacje, kiedy może być dobry, ale tani prezent.

 • Dekoracji. Wiele osób uważa, że biżuteria musi być koniecznie drogie i luksusowych, ale w rzeczywistości mogą być niedrogie, ładne i ciekawe. I mówimy jak o biżuterię do noszenia, jak i w domu, na przykład, aby prezent na parapetówkę.
 • Zestawy. Czasami można zaoszczędzić, dając jakieś rzeczy, na przykład, kosmetyki w zestawach, które notorycznie taniej. Również ciekawe zestawy innych rzeczy, na przykład, skarpetek, jeśli szukasz niedrogiego prezentu mężczyźnie. Tak i dziewczyny podobne prezenty będą przyjemne.