Żądaną prezenty: TOP udanych pomysłów na każdą okazję

Jeśli wolisz dodatkowe prezenty, na pewno wiesz, jak trudno jest je wybrać. Znając człowieka nie jest wystarczająco dobry, trudno zgadnąć, co ma, a czego nie, ale mu bardzo potrzebne. Z drugiej strony, dać bezużyteczne prezenty też się nie chce — przecież da się od nich nie będzie. Nie, malarstwo lub rzeźba — to jest piękne, ale nie wszystkie wnętrza nadają się do wykorzystania takich przedmiotów sztuki, i nie zawsze to będzie dobry prezent na urodziny.

Żądaną prezenty: TOP udanych pomysłów na każdą okazję Oczywiście, zrozumienie tego, co to żądaną prezenty, u kobiet i mężczyzn nieco się różni. Jeżeli dla kobiet patelnia — to naprawdę przydatna rzecz, to mężczyźnie w większości przypadków jest ona nie potrzebna jest w życiu codziennym z niego korzysta bardzo rzadko. Wybierając prezent na urodziny, to należy wziąć pod uwagę, bo prezent ma cieszyć jubilata.

Opcji jest dość dużo. To żądaną prezenty, które z pewnością znajdą swoje zastosowanie już wkrótce. Można je podzielić na kilka kategorii: prezenty dla mężczyzny, prezenty dla kobiet i uniwersalne.

Prezenty uniwersalne

To takie praktyczne prezenty, które można podarować każdemu, i będą one istotne. Należą do nich:

 • certyfikat do supermarketu, gdzie jubilaci często robi zakupy. To pozwoli mu spędzić podarowane pieniądze naprawdę z korzyścią;
 • certyfikat w sklep odzieżowy. Aktualizować garderoba potrzebuje od czasu do czasu każdemu. I lepiej dać pieniądze, które na pewno pójdą na ten cel, niż raz kupić rzeczy, które mogą być nieodpowiednie dla фасону;
 • ubezpieczenie zdrowia. Często ubezpieczenia samochodów i nieruchomości, ale ubezpieczenia zdrowotne u nas mniej popularne — na próżno. Dobrze, jeśli problemów z nim nie będzie, ale jeśli do nich dojdzie (a od tego nikt nie jest bezpieczny), ubezpieczenie pokryje wszystkie koszty. Kupić sobie polisę ubezpieczeniową — na to nie zgodzić się (bo jeśli nic się nie stanie ze zdrowiem, to strata będzie na marne), a to jako prezent — inna sprawa;
 • bilety na koncert. Ktoś zapyta: a gdzie korzyści z takiego prezentu, na przykład, mężczyźnie na urodziny? Rzecz w tym, że człowiekowi do roku, aby czuć się szczęśliwym, trzeba odpoczywać. Koncert to świetna okazja, aby wyrzucić energię, rozstać się z nagromadzonej zmęczeniem i nabrać pozytywnych emocji;
 • Wskazówka! Oczywiście, bilety muszą być na koncert wykonawcy, którego styl solenizantowi się podoba. W przeciwnym razie ryzykują wpaść w kategorii «bezużyteczne prezenty», przecież tracić czasu na coś, co notorycznie nie zastanawiam się, nie każdy.

 • romantyczna kolacja. Kolejny niepotrzebny prezent? Bynajmniej! Wszelkie relacje potrzebują pewnej romans, ale my o tym często po prostu nie myśleć. Ale to otwiera im drugi oddech!
 • telefon komórkowy. Więcej materii-of-fakt podejście do sprawy, ale dziś bez telefonu w żaden sposób. Zanim kupisz model, przetestuj ją własnymi rękami: czy wygodnie z niego korzystać. Nie zapominaj, że dla młodych ludzi ważna jest dobry aparat, a dla osób w wieku — łatwość obsługi.

telefon komórkowy

Jak widać, uniwersalne prezenty idealne dla wszystkich — niezależnie od wieku, a także rodzaju zajęć i innych kryteriów. Warto je wziąć pod uwagę jako dyżurne opcje na wypadek, gdyby został zaproszony na urodziny, a czasu na wybór prezentu (albo na jego wykonanie własnymi rękami) nie.

Prezenty dla mężczyzny

Mężczyzna — pan w domu, bo na urodziny można mu dać to, co jest przydatne do prowadzenia działalności gospodarczej. To ważne, nawet jeśli w domu to nic robić nie lubi — wręcz przeciwnie, z nowymi narzędziami pracy będzie łatwiejsze. A przecież można sobie przypomnieć i o tym, że dziś prawie każdy mężczyzna ma do czynienia ze sprzętem komputerowym, bo opcji na prezent staje się coraz większa. To może być:

 • automatyczny wkrętak z końcówkami. Wymaga znacznie mniej wysiłku, ponieważ do zakręcania śrub nie trzeba robić obroty o 360 stopni. Konstrukcja taka śrubokręta pozwala oszczędzać siły i szybciej wykonywać pracę;
 • automatyczny wkrętak z końcówkami

 • automatyczny wkrętarki. Jest to droższa opcja, która pozwoli mężczyźnie jeszcze szybciej zbierać meble, przybijać półki i angażować się w innym drobnym remontem. Mężczyźni lubią takie «zabawki»;
 • wymienny dysk twardy. On ma więcej pamięci niż pamięć flash, a potem pozwala zachować znacznie większą ilość informacji;
 • мультипереходник USB. Teraz liczne pendrive nie będą rozrzucone na pulpicie i jego pocztowych — mogą one znajdować się w jednym miejscu.
 • elektryczna maszynka do golenia. To naprawdę przydatna rzecz, o której zastanawiają się, dlaczego to niewiele. A z tych, kto zastanawia się, też nie wszyscy kupują: nadal częste maszyna i piana la golenia są tańsze. Ale cieszyć się maszynką elektryczną jest znacznie wygodniejsze, bo taki prezent mężczyźnie na pewno się spodoba.
 • Wskazówka! Upewnij się, że takiego urządzenia u jubilata jeszcze nie ma. Aby to zrobić, wystarczy zapytać, jaka pianka do golenia mu się podoba i niech on myśli, dlaczego zdecydował się podarować na urodziny zestaw do golenia.

 • skarpety. Oczywiście, nie jest bardzo dobra opcja na prezent na urodziny. No a na 23 lutego? A skarpetki — ich nigdy za wiele. Aby prezent był nie banalne, można przedstawić go w postaci… bukiet! Można go zrobić i własnymi rękami: z skarpetek bardzo łatwo tworzą się pąki róż, które można założyć na zwykłe kulinarne шпажки i owinąć ciemnym papierem.

skarpetki

Prezenty dla mężczyzn многоплановы — zawsze można znaleźć taki, który spodoba się solenizantowi. Niezależnie od tego, na czym się zatrzyma wybór, to lepiej pakować swoje ręce. Mężczyźni w ogóle są skromne na emocje, ale nawet tylko jeden uśmiech wystarczy, aby zrozumieć: prezent się podobał.

Prezenty dla kobiet

Co by nie mówili o представительницах płci pięknej, dobre prezenty oni też kochają. Przecież to, przede wszystkim, uwaga, jaką poświęcono im. O nich myślał i szukał to, co pasuje im najbardziej. A to jest zawsze mile widziane.

Mówiąc o dodatkowe prezenty dla kobiet, wiele, oczywiście, na myśli kuchenne atrybuty. Większość kobiet dużo czasu spędzają w kuchni, a jeśli otaczają piękne i wygodne rzeczy, tam być przyjemne. Ale to nie jedyne, co może być korzystne dla przedstawicielek płci pięknej. Im warto wybierać takie prezenty jak:

 • kuchenne deski z litego drewna. A aby prezent był bardziej spersonalizowane, możesz wziąć maszynkę do wypalania w drewnie i własnoręcznie napisać pozdrowienia lub życzenia — taki prezent sprawi jeszcze więcej radości;
 • fartuch. Czasem trzeba iść do kuchni po ciężkim dniu, kiedy przebrać się w domowe ciuchy po prostu nie ma siły. Lub, na przykład, goście na progu, i trzeba доготовить kolacja. W takim przypadku fartuch po prostu niezastąpiony. Można go kupić, a można zrobić własnymi rękami. Wszystko jest proste: trzeba tylko tkanina, maszyna do szycia i wzór, których jest wiele w internecie. I czas — nie więcej niż godzinę;
 • patelnia. Patelnie także okresowo wymagają aktualizacji, bo dobre wyposażenie kuchni będzie praktycznym prezentem.
 • patelnia

  Wskazówka! Nie warto wręczać patelnię ze słowami: «żebyś zmieniła swoją starą na nową i piękną». Być może, stara żeliwna patelnia — ulubiony, i to gryzie uczucia birthday. A nowa może stać się drugiej ulubionej patelnią.

 • żel pod prysznic, pianka i olejek do kąpieli, peeling do ciała. Tego wszystkiego u kobiet nigdy za wiele! Jest to dobry prezent nawet na urodziny, jeśli nie ogranicza się do jednej-dwóch opakowaniami, a kupić solidny zestaw środków higieny i zapakować go w kosz prezentów перевязав bowknot (można to zrobić własnymi rękami — w takim projekcie nie ma nic skomplikowanego).
 • wiklinowe kosze do domu. W nich bardzo wygodnie umieścić drobne przedmioty. Otworzyć szafę i zobaczyć w nim porządek — to jest coś, co na pewno docenią opiekuna domowego ciepła.
 • Wskazówka! Wiklinowe kosze można również zrobić własnymi rękami, ale nie z winorośli, a ze zwykłej gazety. Jak? Wszystko jest łatwiejsze, niż się wydaje — warsztaty pomogą zrozumieć to sztuka.

 • Kwiatowe donice. Większość kobiet kocha kwiaty i chętnie ozdabiają nimi jak w domu, jak i biura. Ale kwiaty rosną i wymagają regularnie transplantacji w duże donice, ponieważ nowe donice zawsze się przydadzą.

Wybrać prezent dla kobiety na urodziny — to absolutnie nie jest trudne. Oczywiście, w życie sentymentalizmu są bardziej docenią to, co zrobić z rękami. Ale jeśli takich możliwości nie ma, własnymi rękami można prezent po prostu spakować się i ładnie przedstawić.

Prezenty z korzyścią — to wybór wielu mężczyzn i kobiet, którzy starają się nie zaśmiecać przestrzeń niepotrzebnych przedmiotów i dokładnie tak samo postępują w wyborze prezentów o długim terminie użytkowania dla swoich bliskich. To naprawdę wygodne: taki prezent na urodziny — najlepsze.