Pomysły na prezenty na urodziny z drewna: mało — nie będzie!

Jeśli pomysły na prezenty na urodziny już są zużyte, ale zbliża się kolejne święto i trzeba coś wybrać — zwrócić uwagę na prezenty z drewna. Dlaczego właśnie na nich? Drewno to naturalny materiał, który ma specyficznej struktury i szczególną moc. Sprawnie przygotowane drzewo praktycznie nie ma terminu ważności — może służyć bardzo długo. Takie produkty zawsze wyglądają szykownie, a jeszcze — przytulny.

Pomysły na prezenty na urodziny z drewna: mało — nie będzie!

Naczynia kuchenne

Tutaj drzewa jest używany bardzo często. Nawet teraz, kiedy plastik, silikon i metalu stanowią bardzo poważną konkurencję, drewno w kuchni pozostaje aktualne. Jeśli kobieta lubi gotować, wystarczy napomknąć ukochanej, co chciałaby dostać, na przykład:

 • deski do krojenia — można od razu zestaw, bo dla różnych kategorii produktów deski powinny być także różne;
 • łopatki — całkowicie niezbędne w gospodarstwie, a co najważniejsze — pasują do każdego naczynia, z powłoką antyadhezyjną — w tym;
 • skalka — w której bez niego w kuchni! Rozwałkować ciasto ciężkim drewnianym wałkiem — to bardzo proste;
 • stojak do noży — podstawa z drewna utrzyma ciężkie noże w pozycji pionowej;
 • хлебница — w drewnianej хлебнице pieczywo będzie dłużej utrzymywać świeże;
 • talerze — jeśli nie dla aktywnej codziennej eksploatacji, to przynajmniej do dekoracji. Można znaleźć takie ciekawe drewniane talerze, które można nazwać prawdziwym dziełem sztuki;
 • podstawka pod tort — drewniany produkt wytrzyma nawet duży ciężar;
 • podstawki pod gorące — są one zawsze aktualne, a z drewna i mogą wyglądać bardzo koncepcyjnie.
 • Wskazówka! Zamiast zwykłych podstawek można wziąć po prostu спилы drewna, przetworzyć je odpowiednio i używać jako podstawki — bardzo nietypowe i stylowe.

  Хлебница z drewna

  Prezenty dla domu

  Wyroby z drewna we wnętrzu są używane często. I to bynajmniej nie tylko masywne meble (które, oczywiście, dają rzadko — wybrać ją powinni sami gospodarze). Co można podarować z drewna dla domu?

  1. Stolik śniadaniowy — dobry wybór dla tych, którzy lubią dłużej poleniuchować w łóżku.
  2. Stolik do laptopa — ukochanej to dostarczy wiele radości, jeśli w dzień wolny od pracy, pozostając w łóżku, będzie można wygodnie umieścić komputer w pobliżu.
  3. Ramki na zdjęcia. A najlepiej — мультирамки: to ciekawe liczne ramki, które stanowią jednolitą strukturę. Można w nich umieścić najbardziej przyjemne chwile. A jeszcze, mimo, że drewniane ramki często zachowują naturalny odcień, albo wykonywane są w kolorach czarnym i białym, łatwo można przemalować.
  4. Ramki do zdjęć. Istotne w tym przypadku, jeśli w domu jest uzależniony od malarstwa lub dużymi фотопортретами.
  5. Wskazówka! Wybierając ramę w tym przypadku, należy wziąć pod uwagę ogólny styl decyzji w domu, aby podarowany rama nie powodują dysharmonię.

  6. Pamiątki. Drewniane figurki — to ogromny, reprezentacyjny i ciekawe. Rzeźba w drewnie — to trudna sztuka, a jego wynik często zaskakuje. A jeszcze mogą to być zegarek lub szkatułki.
  7. Mural. Wypalanie w drewnie kiedyś było bardzo popularne sztuką. Dziś jest mniej powszechne, ale historie, które pozwala na tworzenie, na pewno zasługują na uwagę.
  8. Świeczniki — im zawsze znajdzie się miejsce w domu, ponieważ świec nigdy za wiele.
  9. Świeczniki z drewna

  10. Wieszak — to może być jak najbardziej prosty wieszak, tak i produkt z oryginalnym designem. Najważniejsze — skłonność do naturalnych linii i formy.
  11. Gry planszowe — szachy i backgammon. Z drewna — to tradycyjnie prestiżowy wariant wykonania danych gier. Drewnianymi postaciami grać o wiele ładniejszy niż plastikiem.
  12. Altana — oczywiście, to drogi prezent. Ale jeśli jest prywatny dom i istnieje możliwość jej zrobić taki prezent będzie ozdobą podwórka.

  Wyroby drewniane domy zawsze są właściwe. Niezależnie od tego, jakiego stylu we wnętrzu, mają pierwszeństwo, wyroby z drewna przyniesie dodatkowy komfort w atmosferę. Jeśli podarować ukochanej coś z drewna, to mu się na pewno spodoba.

  A można jeszcze dać… po prostu drzewo! W miejscowości vason. Zwłaszcza, jeśli prezent jest wybierany dla hodowcy. Do uprawy w warunkach bardziej nadaje się palmy. Można wybrać takie, które przynoszą owoce — daktyle, cytryny, pomarańcze lub nawet awokado. To już na pewno w oryginalności taki prezent nie odmówisz.

  Prezenty dla biura

  Na pewno i tu drewniane przedmioty również będzie istotne (zresztą, jak i żywe drzewo). Ale wybierając prezent dla gabinetu, nie w ostatniej kolejności należy zwrócić uwagę na styl wykonania produktu — to musi być zwięzły, rzeczowy, ponieważ wszystko, co znajduje się w biurze, wyraźnie charakteryzuje jego właściciela.

  Jako prezent od partnera, szefa lub nawet ukochanej w gabinecie można wybrać:

  • stojak na długopisy i ołówki — bardzo wygodne i praktyczne;
  • ramki — na stole w niej będzie stać ulubione zdjęcie;
  • podstawkę pod tablet lub telefon – jest bardzo wygodny w użyciu, nie zaśmieca przestrzeń i pozwala na nieograniczoną ilość czasu trzymać urządzenie w pozycji pionowej;
  • wystrój (figurki, zegary). Bardziej nadaje się do gabinetów kadry kierowniczej. Tworzy specyficzny styl, a nawet dodaje pewnej статусности;
  • Figurka ryby z drewna

  • podajnik do dokumentów i wartościowych — aby wszystkie dokumenty, które przynoszą na egzamin, były w jednym miejscu i na umyśle.

  Wskazówka! Jeśli w biurze jest już tak akcesoria z drewna, podajnik do papieru, stojaka na materiały biurowe i ramki lepiej wybrać z tej samej rasy, aby nie naruszać kolorystykę wnętrz biurowych.

  Prezenty z drewna są uniwersalne — mogą być zarówno budżetowych, jak i bardzo kosztowne i презентабельными. To może być prosty, zwięzły wykonanie lub kunsztowna zewnętrzny z licznymi szczegółami. I dlatego drzewo tak zastanawiam: to jest zawsze różny, i dlatego traktować wyroby z tego materiału można nieskończenie długo.