Prezent niespodzianka – удивляем na najwyższym poziomie

Zaskakiwać ludzi zawsze jest miło, ale dlatego, jeśli chodzi nie tylko o pewnym prezencie, ale o prezencie, który jest w stanie wywołać naprawdę bardzo żywe emocje i wrażenia, ludzie zawsze naprawdę ożywiają się i воодушевляются. Bo i prawda, nie jest tak trudno wybrać prezent, ale w zasadzie to zaskoczyć im — to sztuka, która zasługuje na autentyczne podziwu. Dalej zastanówmy się, w jaki sposób można zaskoczyć człowieka, aby on wspominał o tym jeszcze przez wiele lat. Niech wymyślimy taka niespodzianka, który może być zapamiętany wszystkich, bez wyjątku.

Prezent niespodzianka – удивляем na najwyższym poziomie

Nie to, co wydaje się

Świetnym rozwiązaniem niespodzianki – to jest, gdy chce pan, żebym coś jedno, i już wydaje się, że prezent jest prosty i zrozumiały, ale on okazuje się zupełnie nie tym, czym się wydaje. Występuje najpierw dysonans poznawczy, ale potem człowiek zaczyna zdawać sobie sprawę, że to, co mu się w końcu przedstawili, jeszcze bardziej interesujące, niż to, co myślał na początku. Jasne, zabawne, oryginalne.

Oczywiście, w takim przypadku powinniśmy pamiętać, że to, że «ukrywa», powinno być o wiele lepiej i ciekawiej, niż to, co człowiek zobaczy początkowo. Inaczej wyjdzie jak-to już zupełnie niewygodne.

 1. Ciasto. Ciasto jest zawsze smaczne i bardzo miło. Ale dlaczego to musi być po prostu ciastem? Wewnątrz niego może się schować prezent. Jaki? Tak, o jakim tylko chcesz. Koniec, klasyka – to jest pop-up z ogromnego tortu osób, ale nawet w małej konfekcji można pomieścić sporo ciekawych prezentów o długim terminie użytkowania.
 2. Opakowanie. Jeśli opakowanie będzie oryginalnym, to człowiek będzie niezwykle ciekaw, co będzie w środku, ale jeśli opakowanie będzie w postaci zupełnie innego przedmiotu, to na tym można się świetnie bawić. Udawać, że daje coś прозаичное, a następnie włóż do środka tego prezentu coś oryginalnego. Banalna pocztówka okazuje się naczyniem certyfikatu na jakiś wyjątkowa rozrywka, a pudełko czekoladek ukrywa w sobie biżuterię – mało kto spodziewał się taki dowcipny obrót wydarzeń!
 3. Matrioszka. Nie tradycyjna matrioszka, a taka hierarchia prezentów. Mały prezent umieszczony jest w duży karton, ta – w pudełku jeszcze więcej, ta – w pudełku jeszcze więcej i tak dalej. W końcu prezent wielkości dłoni może łatwo ukryć na dnie opakowania z lodówki.

Prezent niespodzianka

Wszystkie ciekawe – wewnątrz

Inna kategoria podobnych prezentów o długim terminie użytkowania polega na tym, że chce pan, żebym ładnym opakowaniu – ale nikt nie wie, co jest wewnątrz niej. Nie podajesz jedno o drugie, szczerze podaruj prezent – ale darowizny zostały daleko nie od razu zdaje sobie sprawę, co kryje się wewnątrz niego. Muszą przejść słodkie sekundy rozpakowaniu, uświadomienia sobie, że prezent może go zaskoczyć. I wtedy emocji będzie na krawędzi.

Jednakże, ważne jest, aby pamiętać, że nawet pierwotna opakowanie powinno być postrzegane wyłącznie pozytywnie, musi być atrakcyjna-interesujące dla człowieka. Inaczej nawet najlepszy prezent w średnim opakowaniu – to wcale nie to, co człowiek chce zobaczyć.

 • Pinata. Choć jest to przedmiot raczej z południowo-amerykańskiej kultury, będzie właściwe wszędzie. W skrócie – to jakieś zwierzę, pełen słodyczy, który wisiał i które solenizant powala kij z zawiązanymi oczami, aby cukierki wypadło. Ale, jak wiadomo, nie tylko słodycze mogą być w środku. Można nabić ją, na przykład, pieniędzmi.
 • Szkatułka. Piękna, wspaniale udekorowany ręcznie pudełko z osobna wydaje się doskonałym prezentem. Ale jeszcze bardziej interesujące, kiedy to prezent z niespodzianką. Umieść wewnątrz ciekawy prezent – i to pudełko będzie o wiele bardziej interesujące.

Pieniądze

Wielu uważa, że pieniądze – to najlepszy prezent, prawie że w każdej sytuacji. Co z tym dość trudno dyskutować, bo naprawdę trudno wymyślić coś równie uniwersalne i powszechnie przyjemny dla różnych kategorii osób. Ale to tylko pieniądze w ich zwykłym, tradycyjnym postaci – jest to w żaden sposób nie niespodzianka. To, jak raz, wystarczy oczekiwany prezent. Dlatego trzeba je dać tak, aby to było wystarczająco jasne i niezwykłe – dać z fantazją. Wtedy ludzie zrozumieją, że możesz dać pieniądze wcale nie dlatego, że nie można wymyślić nic, co choć trochę bardziej oryginalnego.

 • Duża kwota. Można dać bardzo dużą sumę pieniędzy, ale zastanawiam się jej nauczyć. Zrób taki prezent niespodzianka – weź kartkę i umieść na nim pierwszy banknot, crooking jej po zera. Następnie umieść pod nią inną banknot, aby występowali tylko zera. I tak dalej. W ten sposób nawet kilka banknotów po 100 zł zamieni się w 100000 rubli. Zabawne i bardzo ciekawe, prawda?
 • Bukiet. Z pieniędzy można zrobić prawdziwy bukiet. Pięknie udekorować pieniężne pąki – i prezent niespodzianka gotowa!

Bukiet z pieniędzy

Impreza

Dlaczego nie dziwi, nie jest po prostu jakimś materialnym darem, a wręcz przeciwnie, coś niematerialnych, swego rodzaju rozrywką? Świetnym rozwiązaniem. Może być taka niespodzianka i nie postawisz na półce, ale on będzie pamiętał przez bardzo wiele lat – tak i on zapisany w postaci zdjęć i filmów, co, szczerze mówiąc, wcale nie gorzej.

 • Flash-mob. Подговорите przyjaciół i zorganizować, na przykład, do tańczenia pozdrowienia, która na pewno zostanie zapamiętany na długo.
 • Rozrywką. Podaruj certyfikat na nietypowe hobby. Niech darowizny zostały, na przykład, полетает spadochronem lub weźmie lekcję wspinaczki.

Inne

Są i inne opcje, które mogą produkować przyjemne wrażenie. Nie do końca pasują do powyższych kategorii, bo uważają, że ich oddzielnie. Ale w jego okolicy można znaleźć interesujące miejsca nie są one gorsze niż cokolwiek, co przedstawiono powyżej. I tak, co jeszcze można w zasadzie zrobić jako niespodzianka?

 • Artyści. Opcja, podobny do poprzedniej kategorii. Wynajem pozdrowienia dla aktorów w ciekawych strojach. Tematyka może być zupełnie dowolny.
 • Hand-made. No i na koniec najlepsza niespodzianka – to prezent, ponieważ jest wykonana w całości własnymi rękami. Oto przykład tego, co można zrobić – ale przykład bynajmniej nie tylko: