Prezenty na wypis ze szpitala: co podarować dziecku?

Narodziny dziecka w rodzinie, znajomych lub krewnych — to jedno z najważniejszych wydarzeń w ich życiu. I być w tym czasie w pobliżu, dzielić ich radość — to warto. Szczególnie, jeśli są one zapraszają na wyciąg. Na jakim prezencie na wypis ze szpitala zatrzymać?

Prezenty na wypis ze szpitala: co podarować dziecku? Wybrać prezent problemu, nawet jeśli nie znać płeć dziecka (na przykład, jeszcze przed jego narodzeniem, ponieważ, w przeciwieństwie do rodziców, bliscy ludzie nie związani wskazówką). Tak i jeśli robi to po urodzeniu, wybrać prezent nie jest trudne, przecież możesz dać wiele. A często zakupów staje się nawet przyjemne — kto nie lubi kupować słodkie dzieci ziarenka? Prezenty na wyciągu zależy od budżetu, ale każdy z nich będzie na swój sposób przydatne. Oczywiście, w większym stopniu są one prezentują rodzice, bo dziecko nic nie rozumie. Ale korzystać z nich będzie właśnie dziecko.

Dodatkowe prezenty

Lista jest długa, bo możesz dać praktycznie wszystkie posag dziecka. Niemniej jednak, jego podstawowe elementy następujące:

 1. Ubranko na wyciąg. Jeśli matka nie zadbała o nim wcześniej, to tacie, pewnie będzie nie do wyboru pierwszego stroju. Poza tym, on musi być koniecznie постиран i delikatnie выглажен. Dawać taki garnitur — to uwolnić matkę od niektórych koncernów już w pierwszych dniach życia dziecka.
 2. Wskazówka! Taki prezent lepiej uzgodnić. Niektórzy rodzice latem wolą nosić dzieci nie w tradycyjny garnitur, a w body. Także jak ktoś chce ubranie na кнопочках, która ubiera się szybciej, a ktoś wybiera tylko guziki, aby metal nie jest w kontakcie z delikatną skórą dziecka.

  Dla dzieci koperta

 3. Koperta lub pled. Jeszcze jeden z prezentów na wypis ze szpitala, który od razu się przyda. To może być zarówno elegancki koperta z falbanka, który z pewnością pięknie będzie na zdjęciach, jak i uniwersalny koc, którym będą się cieszyć przez cały pierwszy rok życia.
 4. Grzechotki. Trochę się nie dzieje! Już pod koniec pierwszego miesiąca dziecko zaczyna interesować się takimi najprostszymi zabawkami, bo im więcej grzechotki — tym lepiej.
 5. Pościel. Nawet jeśli troskliwi rodzice już przygotować wszystko, co potrzebne, dawać pościel w łóżeczku można i trzeba: dziecko pluje, bo spać trzeba zmieniać często.
 6. Wskazówka! Lepiej wybrać prześcieradło na gumce — wtedy będzie mocno osadzony nie jest i nie będzie w stanie przesuwne z materaca, nawet jeśli dziecko będzie aktywnie kręcić.

 7. Tort z pieluch. Pieluchy po raz pierwszy będą głównym materiałem eksploatacyjnym, bo dać je to, aby pomóc rodzicom, w tym finansowo. Piękna posuw na pewno zostanie zapamiętana, a do środka ciasta można umieścić ciekawostki: skarpetki, smoczki, grzechotki.
 8. Rozciąganie na łóżeczko lub wózek. Ich też nie dzieje się wiele — plastikowe lub tekstylne zabawki, które wiszą przed dzieckiem, pomogą mu do zapoznania się ze światem, z pierwszymi materiałami, szanse i wymiarach.
 9. Zestaw kosmetyków dla dzieci. W jego skład wchodzą: talk, mydło dla niemowląt, nawilżające mleczko do suchej skóry dziecka, pianka do kąpieli. Zebrać kolekcję można od każdego dziecięcego firmy, ważne jest, aby zwracać uwagę na zalecenia producenta dotyczące wieku — musi być określone jako «0+».
 10. Nakładka z kieszeniami na łóżeczko. Szczególnie istotne dać to tym, u kogo dziecko pierwszy — oni jeszcze nie wiedzą, ile rzeczy powinno być zawsze pod ręką. Taka nakładka pomożemy najbardziej odpowiednim trzymać blisko, ale przy tym rozłożyć wszystko na kategorie. Można ją zrobić samemu (jeśli masz zdolności) lub kupić w specjalistycznych sklepach dziecięcych.

Nakładka z kieszeniami na łóżeczko

Drogie prezenty

Jeśli zdecydujesz się podarować coś bardziej znaczącego, jako prezent na wyciągu można rozważyć następujące opcje:

 1. Fotel-leżak. Można używać od urodzenia. On pomoże mamie utrzymać dziecko zawsze blisko siebie — nie tylko w pokoju, ale i w kuchni lub w łazience. Mają pasy bezpieczeństwa, które blokują dziecka, nie pozwalając mu opuścić fotel samodzielnie.
 2. Укачивающий centrum. Bardziej masywna konstrukcja, która, tym nie mniej, i bardziej funkcjonalna. Z pozoru to zwykły rocker, ale przecież można włączyć miękkie wibracje, a nawet muzykę — i dziecko zaśnie sam. Jeśli dać jej to uwolni rodzice nie mniej niż godzinę dziennie.
 3. Dla niemowląt, wagi. Rodzice często zastanawiają się, o takim zakupie, bo ona nie jest najważniejsza. Waga dla dzieci jest w każdej dziecięcej klinice. Ale i w domu są bardzo wygodne: aby określić tendencję do tycia, nie trzeba czekać na planowanej wyprawy do placówki zdrowia.
 4. Elektroniczna niania. Ją również można dać praktycznie wszystkich rodziców, bo każda mama i każdy tata) boi się przegapić, gdy dziecko się obudzi. Rozpoznać to na kartę płacę, gdy dziecko uświadamia sobie, że w pokoju jest jeden, chcę nie dla każdego. A niania pozwala w porę dowiedzieć się, kiedy nadszedł czas, aby iść do dziecka.

Wskazówka! Wybierając радионяню, należy zwrócić uwagę na zakres działania urządzenia. Szczególnie ważne jest to, aby wybrać prezent dla rodziców, którzy mieszkają w domu prywatnym — nie każde urządzenie działa na dużych odległościach.

Niania

Wybrać prezent dla nowo narodzonego dziecka, jak można, po wcześniejszym uzgodnieniu z rodzicami, jak i bez tego. Plac przemysł oferuje dziś wiele, a wszystko to w mniejszym lub większym stopniu ma na celu pomóc rodzicom ułatwić opiekę nad dzieckiem.