Ciekawe prezenty dla dzieci na четырнадцатилетие

14 lat – najbardziej delikatny wiek, wiek, w którym żyjesz marzeniami i snem, gdy cały świat jest otwarty i tak jest ciekawy. Ale w tym samym czasie w wieku 14 lat odbywają się bardzo ważne procesy w życiu młodych ludzi, stają się bardziej dojrzały, zaczynają nową poważne życie. Nie bez powodu ten wiek podkreślają, że to jeszcze nie dorosłość, ale oddzielny etap. Co dać chłopakowi lub dziewczynie w wyjątkowy dzień ich urodzin?

Ciekawe prezenty dla dzieci na четырнадцатилетие Wszystkie podkreślają ten dzień inaczej: ktoś jak zwykły urodziny, a ktoś stara się podkreślić ten przejściowy moment. Prezenty powinny powodować u dzieci radość i tylko żywe prawdziwe wrażenia. Dzieci na urodziny prezenty nieco łatwiejsze, wybór jest szerszy, pragnień, tajnych i jawnych, też jest mnóstwo. Początkowo trzeba opierać się na zainteresowania jubilata.

Uniwersalna rada – nie daj dzieciom po prostu pieniądze. Urodziny – święto magii, czarów i spełnienia marzeń, banknot w kopercie tu nie pasuje.

Prezenty dla chłopców

Co lubią chłopcy: żeby było głośno, kolorowo i wesoło. Dlatego najlepsze prezenty na 14-te urodziny będą kolorowe zabawki w stylu roboty, nowoczesne gadżety lub coś do aktywnego spędzania czasu. Na przykład:

 • Telefon, tablet, konsolę do gier;
 • Akcesoria dla graczy;
 • Akcesoria sportowe;
 • Drobne upominki;
 • I drugie.

Rodzice mogą podarować na urodziny droższe i wysokiej jakości prezenty, niż przyjaciele. Dlatego kategorię techniki odnoszą się właśnie do nich. Oprócz aktualizacji telefonu lub tabletu, można dać laptopa lub foto-video. Chłopcy częściej grają w gry wideo, więc drogie, ale bardzo upragniony prezent dla nich – konsola do gier. Jeśli konsola była już kupiona, to można dać nowy zestaw gier lub joysticki.

Telewizor, laptop, tablet

Takie drogie prezenty nie zawsze może sobie pozwolić, ale 14-lecie wystarczająco dobry powód do tego pozdrowienia.

Zawsze starajcie się rozwijać dziecka. Dla ciekawskich dobry prezent – encyklopedia. W ogóle wszystkie książki o kosmosie, przygodach, w gatunku science fiction rozwijają zainteresowanie odkryć i poprawiają twórcze myślenie. Taki prezent może dać wszystko, i rodzina, i mama z tatą, i przyjaciele.

Jeśli dziecko interesuje się grami, to dać na 14 lat można specjalny plac mysz, dobre słuchawki z mikrofonem i wiele innych. Ulepszona klawiatura z podświetleniem też musimy się do miejsca, na urodziny, prezent musi być spektakularne i kolorowe.

Umieścić całą energię na co dzień w sekcjach sportowych nie działa? Ale istnieje przecież zwierzęta kompleksy sportowe, sprzęt sportowy dla aktywnych, ruchome gier i wiele więcej. Rolki, wrotki, łyżwy, snowboard, rower – to wszystko nadaje się dla młodszych sportowców. Podaruj po prostu oddzielny sprzęt ochronny w postaci kasku, налокотников lub nakolanników. W domu dziecko może zastosować taki prezent, jak hantle i kettlebell małej wagi, aby zawiesić na dobrym drążku lub wspinać się na ściance.

Jazda na nartach

Jako małych akcesoriów przyjaciele mogą dać akcesoria do smartfonów:

 • Imienne i zabawne pokrowce;
 • Piloty;
 • Dodatkową rurę;
 • Słuchawki.

Tanie, ale niezapomniane prezenty dla chłopca na 14 urodziny:

 • Kubek ze zdjęciem;
 • Okładki na paszporty, który solenizant otrzymał lub właśnie otrzyma;
 • Figurki ulubionych bohaterów;
 • Podkładka pod mysz;
 • Zestaw komiksów papeterii (ogromne ołówki i długopisy, zabawa, zeszyty i wiele innych).

Prezenty dla dziewczyn

Z dziewczynami wszystko trochę łatwiej, jeśli na 14 lat chłopiec nie każdemu można dać tylko pluszową zabawkę, to tu można wszystko. Prezent dla dziewczyny na 14-lecie może być również zaawansowany gadżet, nowa technika i sprzęt sportowy. Przyjrzyjmy się inne oryginalne prezenty na urodziny.

Zacznijmy malejąco ceny z biżuterii. Dziewczyny kochają piękno, więc możesz dać praktycznie wszelkie wisiorki, kolczyki, pierścionki, bransoletki i nie mylić z wyborem. Zegarek różnych kolorach i kształtach na urodziny dziewczyny dają często. Wielki wypchane zabawki też świetny prezent, niektóre i w wieku 18 lat marzy, aby dostać ogromnego misia.

prezent miś

Dziewczyny, a dziewczyny, jak zwykle, panie. Piękna piżama delikatnych odcieni, nowa sukienka, sandały, kapelusz i wiele innych poprawią nastrój.

Wskazówka: przy zakupie odzieży na urodziny dowiedz się rozmiar birthday.

Kontynuując temat mody i urody piękne wróżki można podarować na urodziny zestaw kosmetyków dla dziewczyn, perfumy. Środki do pielęgnacji włosów, szampony, różne nieszkodliwe kolorowe farby do włosów i kredki, a także gumki, spinki do włosów – to wszystko dajemy na urodziny dziewczyny. Rodzice mogą zadbać o nowej toaletce w prezencie.

Dziewczyna

Zestawy do haftu (haft, rzeźbienie, rysowanie, itp.), puzzle, książki, w tym elektroniczne, rozwijają pracowitość, punktualność i myślenie. Można dać zestawy gier planszowych, szachy i warcaby.