Prezent na rocznicę związku – od banalnych do oryginalnego

Wiele związków nie wytrzymuje i kilka miesięcy, więc jeśli jesteś w stanie wyjechać ze swoim partnerem rok – to bardzo istotny data. I absolutnie nie warto uczcić jej. Można gdzieś wyjść, spędzić miło czas, ale, oczywiście, absolutnie nie warto będzie dobry prezent na rocznicę związku. Ale wybrać go nie jest tak łatwo. W tym materiale przyjrzymy się kilku podstawowych opcji, które powinny być w twojej połówki do smaku. W pierwszej kolejności przyjrzyjmy się prezenty, które możesz zrobić dziewczynie, bo «męskie» prezenty na rocznicę swojego związku – to jest cały osobny temat.

Prezent na rocznicę związku – od banalnych do oryginalnego

Proste, ale ładne

Czasami pomysły mogą być nie zbyt oryginalne, nie koniecznie prezenty na waszą rocznicę stosunków zostaną wykonane własnymi rękami – nawet zwykły, zwyczajnych prezent może stać się czymś wyjątkowym, gdy go dodaje ukochany. Ale zanim podarować dziewczyny taka oto oczekiwany «niespodzianka», należy pamiętać o kilku stosunkowo ważnych momentach.

 • Kwiaty. Nie перебарщивайте z kwiatami – nie trzeba dawać ogromne bukiety, ale małym букетиком też nie mało. Trzeba znaleźć złoty balans – podaruj dziewczynie najbardziej smukły i elegancki bukiet ze wszystkich, jakie tylko mógł znaleźć. I wtedy nawet taka pozornie banalny prezent stanie się miła niespodzianka.
 • Cukierki. Nie bardzo pożądany wariant, ale jeśli zdecydujesz się podarować je, to są dwie opcje – albo to musi być naprawdę luksusowy zestaw czekoladek, albo trzeba go oryginalnie których możecie następnie zmienić – na przykład, wsypać cukierki prezent mniejsze.
 • Dekoracji. Skromny biżuterię można dać i tak po prostu, więc na rocznicę dziewczynie potrzebny prezent większe.
 • Piękny wisiorek, bransoletka lub podobne ozdoba w dobrym opakowaniu – i wszyscy są zadowoleni.
 • Zestawy upominkowe. Jeśli zdecydujesz się podarować zestaw podarunkowy, to wybierz jakiś «szampon+krem do rąk», a na przykład perfumy z kremem do ciała, tak i w przyjemnym opakowaniu.
 • Zabawki. Żadnych wielkich полутораметровых niedźwiedzi. Lepiej znajdź miejsce, gdzie robią zabawki ręcznie i kup tam ekskluzywną zabawkę, którą jest twoja пассия będzie przytulać w nocy, jeśli ciebie nie będzie obok. Taki prezent z pewnością będzie ładniejszy «standardowych» zabawek.

Miękka zabawka własnymi rękami

Dajemy wrażenia

Również niespodzianka może być nie tylko materialne – można własnymi rękami zorganizować to, że dziewczyna jeszcze długo nie zapomni – dać jej wrażenia. Oto kilka dobrych pomysłów:

 • — «Flash mob». Подговорите przyjaciół zorganizować dziewczynie jakąś niespodziankę, na przykład – nadaje się do domu, a nagle wszyscy ludzie wokół niej zaczynają tańczyć wstępnie отрепетированный oryginalny taniec. To już jest na pewno długo nie zapomni.
 • Mini rejs. Jeśli zdarzy ci się przebywać w pobliżu rzeki lub innego zbiornika, można wynająć łódź/łodzi, żeby jeździć po wodzie. Dobrze, jeśli to będzie bliżej słońca. Ale nie zapomnij o niezbędnych środkach bezpieczeństwa!
 • Zadanie. Nawet po prostu bezdomny prezent może być przekształcony w dzisiejszych wrażenie – i w fascynujący niespodzianka. Umów się dziewczynie wyszukiwanie przedmiotu z podpowiedzi – które, nawiasem mówiąc, mogą być rozproszone, choć w całym mieście.

Mapa do prezentu

Wyjątkowe prezenty

Można również zrobić jakiś wyjątkowy prezent, a zrobić go głównie własnymi rękami. Oto kilka przykładów, jaki prezent będzie odpowiednia na swoją datę:

 • Fotoksiążka. Na pewno w tym roku zgromadził imponującą liczbę różnych wspólnych zdjęć. Dlaczego nie uporządkować je i wydrukować w formie fotoksiążki – tym bardziej, że istnieje wiele serwisów, które takie fotoksiążki wykonane. Możesz skomentować każde zdjęcie za pomocą podpisu, aby doznania były bardziej osobiste.
 • Dekoracja własnymi rękami. Możesz po prostu zrobić jakąś biżuterię własnymi rękami. Nie będziemy prowadzić konkretów – to wszystko jesteśmy w stanie robić różne rzeczy. Ktoś może splot, ktoś jest w stanie fałszować, ktoś może w ogóle zrobić ozdoby ze szkła lub drewna. Umiesz coś majstrować? Wykorzystaj swoje talenty do budowy tak miłego prezentu. Wyjdzie szalenie przyjemny i oryginalny niespodzianka.

Oto jeden z licznych przykładów, że tu można zrobić:

Drogie opcje

Dawać lub nie dawać drogie prezenty – pytanie, w rzeczywistości, jest bardzo skomplikowany. Wszystko zależy od tego, jaki postęp osiągnęły swoje relacje. Przecież poważny prezent i relacje robi się jeszcze poważniejsza. Więc jeśli są całkiem poważnie – to największy prezent, który będzie można zrobić dziewczynie – to pierścionek zaręczynowy.

Pierścień prezent

Jeśli jeszcze nie są gotowe do tego, to może warto rozważyć inne prezenty na rocznicę swojego związku. Na przykład, uczynić je własnymi rękami.