Prezent na parapetówkę – co dać w nowej obudowie?

Nie na darmo słowo parapetówka rymuje się z radości. Ale to jest zabawa, niestety, oznacza, że w całym poprzedzone ogromną ilość kłopotów, pracy i nerwów, wydanych na to, aby wyjazd się udał. Dlatego warto nie tylko przyjść na dni otwarte w goście, ale i przynieść jakiś miły prezent. To pomoże znajomych lub bliskich w końcu zdać sobie sprawę, że kłopoty się skończyły, a przed sobą tylko dobry humor. Ale co kupić na parapetówkę? Jakie pomysły będą w tym przypadku na tyle udane? Jakie prezenty na parapetówkę najbardziej interesujące? Spróbujmy w tym zorientować.

Prezent na parapetówkę – co dać w nowej obudowie?

Dekoracje ścian

Kiedy ludzie przenoszą się w nowe miejsce, nawet jeśli naprawa jest wykonana jak trzeba, to i tak znaczna liczba ścian stoi pusty. Bo będzie w dobrym tonie podarować coś, co pomoże te ściany ozdobić.

Oczywiście, wstępnie zapytać, jaki dokładnie styl dominuje we wnętrzu, aby nie dać czegoś niepotrzebnie wydostające.

 1. Obraz. Klasyka gatunku. To może być napisana prawdziwym artystą rzecz, tak i wysokiej jakości reprodukcja znanego dzieła. Wskazane jest, aby była wykonana solidnie, z imitacją pociągnięć i tak dalej. A może w ogóle zrobić własnymi rękami, bo własnymi rękami – to jest zawsze weselej.
 2. Plakat. Doskonałym rozwiązaniem będzie również plakat z tym, że одариваемые lubią aby wyglądała ona презентабельнее i nie wyglądał пустяковым prezentem, można go zmienić w ramę i, oczywiście, pod szkło.
 3. Dekoracje ścienne. Istnieje ogromna ilość różnych ozdób ściennych, które można powiesić w prawie że każdym wnętrzu. Przykładem mogą służyć talerze, naklejki i wiele więcej – świetne prezenty na parapetówkę. Sprawdź już bezpośrednio na to, że będzie tak dobrze wyglądać w konkretnym wnętrzu. Jeśli jednak na tyle pewni swoich umiejętności, to proste rzeczy można zrobić własnymi rękami. Przynajmniej jako opcja, coś takiego:

Inne dekoracje wnętrz

Oczywiście, jednym tylko murem sprawa nie jest ograniczona. Istnieje wiele pięknych stylowych dekoracji, które pozwolą upiększyć każde mieszkanie.

Nie daje nic markera, w przeciwnym razie twój prezent, jaki on wspaniały nie był, po prostu nie ma gdzie umieścić.

 • Statuetki. Mogą być stylowe, na przykład, które naśladują jakąś epokę lub sztuka jakiejkolwiek narodowości, jak i komiks, których głównym celem — podnieść nastrój одариваемым.
 • Poduszki. Poduszki dekoracyjne mogą jednocześnie mieć praktyczny sens — i pięknie udekorować dom. A można uszyć ciekawe poduszki własnymi rękami.
 • Wazony. Wygrana bieg polega na tym, aby przynieść na parapetówkę kwiaty, ale wraz z nimi dać jeszcze i wazon, намекнув tym, że w przyszłości strumień kolorów, że będą w domu novoselov, będzie tylko wzrastać. Również bardzo praktyczne i jednocześnie bardzo atrakcyjna opcja.
 • Kwiat. Piękny kwiat w doniczce. Powszechnie i bardzo estetycznie.

Domowy kwiat

Nie przywiązani do wnętrz, prezenty

A dlaczego prezenty muszą być koniecznie powiązane z wnętrza? Jest to Oczywiście dobry pomysł, ale mimo wszystko nie będzie jej ograniczać. Bo czasami chce się po prostu zadowolić człowieka, a to, w razie potrzeby, można zrobić bez wyraźnych problemów.

 • Przybory. Dobry serwis – to piękny prezent na parapetówkę. Ale nawet nie tyle piękną, ile funkcjonalne zestawy, np. garnków, będą też bardzo godnym rozwiązaniem, które z pewnością się spodoba.
 • Ciasto. Usmażyć własnoręcznie piękny tort. Dobry pomysł – umieść na nim świeczki, ale nie w odniesieniu do czyjejkolwiek wieku. Umieść je tak, jaki jest numer domu, w którym ludzie przenieśli się. Tu im będzie dwukrotnie miło – i fakt, że zrobili im niespodziankę swoimi rękami i że teraz można jeszcze bardziej smaczne posiedzieć z gośćmi.
 • Strażnicy domu. Też statuetki, ale już z sensem. A często zdarza się, że dostajemy na przykład, podkowę, która wydaje się być z pewnością musi przynosić szczęście. Pieniądze. Co kryć przejazd są kosztowne. Bo pieniądze czasami nawet nieco lepsze niż prezenty wykonane własnoręcznie. Dobry prezent na parapetówkę.
 • Certyfikat. W kontynuacji tematu pieniędzy. Często nie chce robić jakieś różnego typu rzeczy w domu własnymi rękami – ludzie i tak w mojej głowie było zbyt wiele. I certyfikat na, na przykład, instalowanie okien z tworzyw sztucznych, naprawy, albo po prostu w sklepie towary do domu – to piękny prezent.

Bon upominkowy