Jak dobrać i co dać na 30 lat dla kobiet i mężczyzn

Na pierwszy «mały» jubileusz w zwyczaju dawać oryginalne prezenty, podkreślające osobowość młodzieży, i dodatkowe, które będą potrzebne przy wejściu w dorosłe życie. W ogóle, 30 lat – jest to krok w pewnym granicą, przekraczając który każdy człowiek mimowolnie ogląda się za siebie, czując przy tym, że młodość już za mną. Dlatego wybierając prezent, nie trzeba robić wskazuje na to, że piękny i beztroski czas już nie wróci.

Jak dobrać i co dać na 30 lat dla kobiet i mężczyzn

Prezenty dla kobiet

Na urodziny w pierwszą kolej w zwyczaju dawać kartki. Ale zawsze wiadomo, że kobiety są wrażliwe na swój wiek i tak piękna podłodze nie trzeba przypominać o ich wieku jeszcze raz. Lepiej podaruj im potrzebne i przydatne prezenty:

Karnet do SPA lub certyfikat w sklep kosmetyczny

W żadnym wypadku nie warto dawać krem, lepiej ograniczyć się kartą, aby kobieta sama mogła wybrać produkty do makijażu. Wykluczona jest również karnet na fitness (mężczyzn na notatkę). Jeśli nie chcesz psuć wieczór i uchylać się od pytań: «co Ja plumper?», вычерните tę opcję z listy. Niech lepiej ona schodzi w SPA.

Zestaw bielizny

Koronkowa bielizna ukochanej kobiecie może dać tylko jej mężczyzna lub bliska przyjaciółka. A teściowej można doradzić kupić piżamy z bawełny, córka będzie zadowolona z jakości rzeczy. Jeśli nie zgadniecie z krojem też nie straszny – można nosić ją na noc.

Sesja zdjęciowa

Sesja zdjęciowa

Młoda jedna kobieta, jeszcze nie który założyć rodzinę, by podążać za nowościami i aktywnie interesować się modą. Sprzedam ubrania dla niej – chodzi муторное, z rozmiarem nie wiadomo, niewłaściwy styl podnieść, a to zorganizować ciekawe wydarzenie pod życie każdego z nich.

Ostatnim krzykiem mody staje się profesjonalna sesja zdjęciowa. Tak, dlaczego by nie zabrać dziewczynę, przyszłą żonę lub córkę na fotografowanie?

Prezent na 30-letniej mamie

Do 30-letniego przełomu wiele dziewczyn już zdążyli założyć rodzinę. Dlatego biorąc pod uwagę sytuację finansową młodej rodziny, trzeba wybrać prezenty, które przydadzą się w rodzinie.

Wyposażenie kuchni

Wyposażenie kuchni

W 30 lat ponad 70% kobiet stają się rozpaczliwe gospodyniami domowymi i dobrym prezentem dla niej będzie zestaw noży, zastawa, patelnia, itp. Ale jeśli ona ma już wszystko, to znaczy, że trzeba poszerzyć horyzonty jej zdolności kulinarnych i podarować niezwykły prezent, na przykład, zestaw do przygotowywania rolki i sushi.

Wspólny prezent

Małe dzieci same w sobie prezent, ale upiększyć życie женушке wspólnie z dziećmi w dzień urodzin można miłymi drobiazgami: śniadanie do łóżka, bukiet róż, balonami, uroczysty obiad lub ilustrowane zdjęciami w formie kolażu.

Biżuteria

Mężczyźni mogą sobie kupić wszystko: niezbędny asortyment do wędkowania, akcesoria do samochodu… A to na urodziny żony dać złoty pierścionek nie ma pieniędzy. Jeśli wcześniej nie pomyśleli o luksusowym prezencie, więc będziesz musiał rozwiązać problem w tej samej sekundzie. Weź ozdoba na kredyt i opłacanie go w tajemnicy przed żoną. Niech ona się cieszy szykownego prezent, bo zobaczyć jej uśmiech na co dzień, miło i kochającego męża.

Prezent dla córki

Wybór prezentu dla dziewczyny lepiej powierzyć matce. Kiedyś też przechodził swój pierwszy jubileusz i, być może, będzie pasowało najlepsze wakacje na 30-te urodziny córki. Oprócz świątecznego stołu i wyjątkowym życzenia za pośrednictwem radia, można przedstawić następujące prezenty:

Święty wisiorek

Wisiorek, bransoletka, łańcuszek

Złote i srebrne ozdoby zawsze w modzie, a łączyć je można z każdego stylu mody. Bierz ten, który bardziej mi do gustu, i z prezentem na pewno nie pożałujesz. Chociaż rodzice przy wyborze prezentu jest znacznie łatwiejsze, mogą zapytać córki o jej życzenia, a może nawet razem kupić biżuterię.

Wysokiej jakości torba

Markowe rzeczy – największym marzeniem każdej kobiety, a twoja córka wyjątek? W ogóle, nawet jeśli kobieta odzież z pobliskiego rynku, torba i buty muszą być wysokiej jakości. Więc śmiało kupuj dla ukochanej dziewczyny czarną torebkę, aby była możliwość łączenia jej z ubraniami.

Prezent dla młodego taty

O czym marzy mężczyzna 30 lat? Najprawdopodobniej, o посиделках z przyjaciółmi lub po prostu o cichym wieczorze. Jeśli zdążył stać się młodym tatą, to znaczy, że już dzieci понянчил i dla niego teraz najważniejsze – spędzić wieczór z drugą połówką.

Pikantny

Z rodzeniem dzieci intymne życie schodzi na drugi plan. A wzbogacić ją można przynajmniej w poważnych dat, na przykład, na 30-lecie mężczyźni.

Synkowi lub córce można powiedzieć, że отпразднуете w inny dzień i wyślij na dzień do babci, a sami rozpocząć przygotowania: kupić figlarny kostium pielęgniarki, przygotować uroczystą kolację i stworzyć odpowiednią atmosferę. A potem już jak rozwinie się sytuacja.

Kostium pielęgniarki

Klasyka

З0 lat – powód, dla podkreślenia swojego statusu i pozycji w społeczeństwie. Dlatego jako opcja na prezent dla syna lub znajomego: spinki do mankietów, krawat, koszula, organizator, wizytownik, portfele i dobry alkohol dla baru. Ale przed tym jak dać drogi zestaw uchwytów, zastanów się, czy będzie w stanie go ocenić.

Samochodowe prezenty

Dla ułatwienia jazdy istnieje listę prezentów: nawigacja, rejestrator, masaże, okłady, podłokietniki itp. Bądź wyobraźni, słuchać potrzeb drugiej połówki: może on już dawno chciałem kupić głośniki? Tak поспособствуйте tego!

Prezent mężczyźnie od ukochanej

Co dać na 30 lat mężczyźnie, tylko początkujący odpowiedzialną dorosłość? Można oczywiście wybrać prezent na podstawie jego osobistych upodobań. No, a że w zwyczaju obdarowywać ukochaną mężczyzn, jeśli nie masz pojęcia o jego tajnych pragnień?!

Nowoczesne prezenty

Chyba na świecie nie ma młodych ludzi, którzy nie potrafili by korzystać z komputera. Dlatego warto prezentem będzie zestaw narzędzi do pracy na komputerze (mysz, klawiatura, słuchawki, pendrive, itp.).

Perfumy

Perfumy

Tylko rzadki człowiek płci męskiej lubi chodzić po sklepach i wybierać kosmetyki, nawet jeśli chodzi o perfumy. Jeśli chcesz, aby twój mężczyzna przyjemnie pachniało, to śmiało wybieraj dla niego perfumy. Najlepiej ograniczyć się na neutralnych zapachach (morskiej lub węgiel), ostry kwiatowy w zanieczyszczeń z drzewnym może się spodobać tylko rzadki mężczyźnie.

Samochód

Znowu to samo, co trzeci mężczyzna – kierowca. Aby prezenty się nie powtarzały, преподнесите mu na święto термосумку samochodowy, lodówka, kubek lub pelerynkę z podgrzewaną wodą, mycie maszyny, alkomat.

Na urodziny syna

Dla rodziców nawet 30-letni syn zawsze pozostanie małym dzieckiem, ale wybierając prezent nie musi ograniczać się samochodzikami, ta granica już dawno przekroczył.

Poduszka

Poduszka

Miękka poduszka dla ukochanego synka będzie tak samo sprawny i miły prezent, jak dziane skarpetki. W sprzedaży dostępne są również aromatyczne poduszki z oryginalnymi formami i napisami.

Certyfikat

Synowi doskonałym prezentem może stać się certyfikat w sklep dla sportu lub roczny karnet na siłownię. Dla amatorów pływania, można kupić karnet na basen. Ale nie zapomnij, aby określić czas wizyt, aby mógł obracać i pracę, i rozrywka.

Ciekawe prezenty

Twój chłopak może lubi się bawić? Umów się synowi imprezę tematyczną, wyprzedzeniem jego przyjaciół i urządzając dla niego niespodziankę. Popularne tematy – retro, karnawał, Hollywood, Beach Party. Można skonsultować się z młodzieżą, może jego przyjaciele organizują święto lepiej niż ty. Wtedy warto im zaufać.

Do organizacji uroczystości łatwiej wynająć domek, w mieszkaniu ciasno, ale jeśli pogoda na to pozwala, to śmiało rozpocząć wieczór w plenerze z grillem. Synowi taka wakacje na pewno się spodoba.