Parzyste prezenty: jak wybrać prezent dla dwojga?

Czasami trzeba wymyślić prezent nie temu człowiekowi, a raz dla siebie. Powód może być bardzo różny — od rocznicy relacji do urodzin, znajdujących się bardzo blisko. A przecież są jeszcze i wesela, gdzie prezenty są zawsze prezentują się na dwóch! W każdym razie, podwójny prezent postrzegane tylko w przypadku, jeśli одариваемые — to para. Tak więc, parzyste prezenty — jakie one mogą być?

Parzyste prezenty: jak wybrać prezent dla dwojga?

Romans — zawsze na korzyść relacji

Wiele zależy od zainteresowań i pasji tych dwojga. Znając ich, zawsze łatwiej dokonać wyboru. Szczególnie, jeśli są one podobne. Ale nie zawsze jest kupić prezent dla dwojga, tak po prostu. Jeśli ludzie nie są uzależnieni lub jeśli znasz tylko z jedną osobą z pary, wybór staje się trudniejszy. Jednak są takie prezenty, które nadają się praktycznie zawsze. To może być coś, co ma romantyczny podtekst. A mianowicie:

  • romantyczna kolacja w restauracji na z góry ustalonym opłacie depozytu. Albo zamówienie kolacji na dom w jednym z wyspecjalizowanych usług według podobnego schematu;
  • romantyczny weekend, choć wcale nie muszą gdzieś za granicą. Najważniejsze — aby uciec od wszystkich, okazję pobyć sam na sam ze sobą;
  • stolik śniadaniowy do łóżka — kto nie lubi rozpieszczać swoją drugą połówkę takim zaskoczeniem? A z wygodnym stolikiem śniadanie do łóżka są jeszcze wygodniejsze i przyjemniejsze;
  • spacer na koniu. Szczególnie ważne dla tych, którzy przede konna nigdy nie jeździłem — extravaganza nowych emocji gwarantowana! W przypadku, jeśli ktoś z nich nowy w konnej jeździe, zwierzę będzie towarzyszył doświadczony trener;

Jazda konna

 • lot balonem. To na pewno będzie oryginalny prezent! Wielu nawet o tym nie marzą, a przecież zorganizować taką przygodę nie jest trudne. A jaki widok otwiera się, gdy patrzysz na ziemię z takiej wysokości!

Wskazówka! W tym przypadku jednak, z prezentem warto być bardzo ostrożnym. Trzeba upewnić się, że oba będą chcieli pojeździć na koniach, w przeciwnym razie pomysł ryzykuje przegraną.

Praktycznie każdego prezentu można nadać romantyczny charakter — czy jest to pójście do kina lub na kilka godzin na роллердроме. Wiele zależy od tego, jak podarować prezent. Tutaj, oczywiście, pożądane jest, aby wziąć pod uwagę interesy wszystkich. To trudne, ale w rezultacie można znaleźć taki dobry wariant, który jest w stanie zaskoczyć, i miło się podobać.

Ale wybór prezentu dla dwojga — to nie koniecznie liryczny podejście. Mogą być i praktyczne. W istocie, każdy prezent można podarować nie jednemu, a dwóm osobom. Oczywiście, w tym przypadku, jeśli im się to dokładnie trzeba.

Inne opcje

Aby zdecydować, co podarować parze, wystarczy przypomnieć, że zazwyczaj dajemy. I pomnożyć przez dwa — to będą prezenty dla dwojga. To mogą być różne — od banalnych i popularnych do oryginalnych rozwiązań. Bardziej oburzające, prezent, tym przyjemniej się go otrzymywać. Na przykład:

  1. Bilety na koncert, do kina, do teatru. Zaletą tego wariantu jeszcze i w tym, że jeden po drugim ludzie rzadko chodzą na takie imprezy, a tak raz i firma będzie.
  2. Dwa kosmetyków i szlafroki. To jest coś, co nigdy nie będzie zbędne, a wiele par uważa, że jeśli jest coś, taką samą (coś takiego, że nie widać innych, o czym wiedzą tylko oni) — to świetnie.
  3. Dwa certyfikatu na masaż do profili salon. Masaże — to miło, zdrowie i wzmacnia. Mogą je robić w różnych porach, a mogą — w tym samym czasie. Wskazane jest, aby wybrać wariant z aromaterapią — więc prezent będzie obecny nie tylko praktyczny, ale i romantyczny podtekst.

Wskazówka! Zatrzymując się na takim prezencie, warto zapytać, czy ktoś z pary przeciwwskazania do masaży (urazy, skręcenia, choroby przewlekłe).

 1. Perfumy. Wiele marek wysuwa się zarówno damskie, jak i męskie zapachy. Dwa perfum z prawie tej samej nazwie, ale różnych designem butelki i zapachu (dla niego i dla niej) — to dobry wybór dla sparowanego prezent.
 2. Parzyste koszulki. To nie jest tylko t-shirt z napisem: to jedno zdanie, w podziale na dwie koszulki.

Kiedy mówią o prezentach dla dwojga, często zakłada się, że to będzie coś bardziej kosztowne, niż zwykle. I rzeczywiście, jeśli do wyboru prezentu jednego człowieka ma określony budżet, gdy są potrzebne prezenty dla dwojga, to mnoży się, odpowiednio, na dwa. Oznacza to, że można pozwolić sobie w tym przypadku to, co kiedyś wydawało się zbyt kosztowne. Pod warunkiem, że cieszyć się będą oba. Opcji takich prezentów mogą być:

  1. Pościel. Dobra, nie мнущееся i nie koniecznie jedwab (wbrew opinii o popularności jedwabnej pościeli, spać na nim nie wygodne, ponieważ jest dość śliskie).

Pościel

Wskazówka! Kolorystykę lepiej wybrać neutralny. Niegdyś popularne kwiaty na czymkolwiek, nawet dziś, dziewczyny czasami wydają się reliktem przeszłości — co tu mówić o młodych ludziach.

 1. Urządzenia gospodarstwa domowego. Odkurzacz, kuchenka mikrofalowa i pralka bardzo potrzebne w gospodarstwie, i dlatego taki prezent będzie bardzo praktyczne.
 2. Certyfikat w sklep odzieżowy. Oczywiście na odpowiednią kwotę, aby nowe ubrania można kupić zarówno uczestnika pary. Wybrać sklep, oczywiście, należy taka, gdzie prezentowane i mężczyzna, i kobieta asortyment.
 3. Gry planszowe. Nadal uważasz, że to rozrywka dla dzieci? Gry planszowe mogą być zupełnie różne, a niektóre z nich dzieci i wcale nie są zalecane. Świetny prezent dla pary, ponieważ minimalna ilość graczy do gier planszowych — dwoje.
 4. Zestaw do wina — stojak na butelkę, korkociąg, kieliszki. Wszystko to będzie ważne dla kolacji sam na sam.

Wybierać prezenty — to zawsze miło. I im trudniejsze zadanie, tym bardziej interesujące jest to zrobić. Tyle nowego można się dowiedzieć. A przecież jest jeszcze śmieszne prezenty — zegar bez tarczy (bo zakochani godzin nie oglądają), patelnie w kształcie serc, świece zapachowe, czekoladowe upominki. Pomysłów jest naprawdę wiele, a wśród nich na pewno są takie, które nadają się właśnie tej parze, której możesz wybrać prezent.