Oryginalne prezenty – wybieramy coś niezwykłego

Czasem dobrze jest nie tylko zadowolić osobę prezentem, ale i pokazać prawdziwą oryginalność. Wtedy to będzie naprawdę miłym prezentem, który będzie w stanie wnieść w każdej święto bardzo dobry nastrój. Ale оригинальничать stoi na podstawie, mówiąc obrazowo, określonego tematu – więc warto rozważyć prezenty, wychodząc z tych świąt, które są ukierunkowane. Przecież oryginalny prezent na rocznicę – to wcale nie to samo co oryginalne prezenty na nowy rok lub, jako opcja, na walentynki lub prezent dla dziecka, prezenty dla mężczyzn – nie zawsze to samo co oryginalne prezenty dla kobiet. Tak więc rozważmy opcje odpowiednie do każdego z wakacji oddzielnie, aby można było wybrać najlepszy oryginalny wariant.

Oryginalne prezenty – wybieramy coś niezwykłego

Walentynki

Niech dzień zakochanych i jest, delikatnie mówiąc, nie jest językiem ojczystym dla naszego narodu wakacje, on zdążył już bardzo mocno wejść w codziennym życiu – a my już nie możemy sobie wyobrazić życia bez niego. Ale, trzeba przyznać, że stał się już dość prozaiczny – typowe prezenty, typowe pozdrowienia. Jak fajnie by było w dzień zakochanych pokazać oryginalność. I to bardziej niż realne.

Staraj się odejść od nadmiernego sentymentalizmu, bo w dniu zakochanych prezent powinien być miły, ale nie nadmiernie «codziennie». Wtedy cała oryginalność, po prostu nie może wysiąść na nie i można nawet zepsuć dzień zakochanych, przekształcając go w coś показушное i nieprzyjemne.

 1. Kolaż ze zdjęć. Na dzień zakochanych można podarować coś, co będzie bezpośrednio lub pośrednio mówić o swojej miłości. I co może być w tym przypadku lepiej ogromnej kolażu zdjęć z wspólnych zdjęć, a te zdjęcia mogą być organizowane w zupełnie oryginalny sposób, na przykład, dodając w ogromne serce, albo łącząc się według typu jakiś mozaiki, czy coś takiego. Jeśli nie możesz zrobić kolaż ze zdjęć osobiście, to warto zwrócić się w odpowiednie salony, że pracują ze zdjęciem i oferują podobne usługi.
 2. Coś dla dwóch osób. Każda rzecz jest więcej zabawy, kiedy jest ona przeznaczona dla dwóch osób. Czy to podwójne rękawiczki, słuchawki z dwoma wyjściami lub podwójne rurki do drinków – to zawsze oryginalny prezent na dzień zakochanych.
 3. Niezwykła podróż. Po prostu podróży na dzień zakochanych, również mogą być dobre, ale bardziej będzie wybrać jakiś no całkiem ciekawe miejsce przeznaczenia lub cel. Na przykład udać się w sushi-trip z celem spróbować wszystkie najlepsze sushi w swojej dziedzinie. Lub pojechać na dzień zakochanych zrelaksować się na błotne kurorty – to będzie dużo zabawy i ciekawych zdjęć, a romans, z której słynie dzień zakochanych, nigdzie się nie wybiera. Takie oryginalne prezenty dla kobiet są wyjątkowo przyjemne.
 4. Niezwykły portret. Istnieje wiele opcji, jak można zrobić niezwykły portret, na przykład ze słów, albo z stylizowane zabytkowe obrazy. W każdym razie, to oryginalny prezent dla kobiety na walentynki – tak i mężczyzna też.

Portret ze słów

Nowy Rok

To święto można uznać za prawdziwie jednym z głównych za cały rok. Szczególna atmosfera, miłe prezenty, opłaty z całą rodziną przy świątecznym stole. Zresztą, i tu prezenty stały się dość tradycyjnych, ponieważ zaskoczyć одариваемых staje się coraz trudniejsze. Spróbujmy zastanowić się nad oryginalnymi pomysłami, które mogą cię zainteresować. Więc, jakie są najbardziej oryginalne prezenty tu można wymyślić? Oto najbardziej oryginalne prezenty, które mogą być dobrym rozwiązaniem.

 • Młot Thora. Nowy rok to czas wyciszony świateł i przyjemnego lekkiego oświetlenia. Więc dlaczego nie dać lampę? To oryginalne i nietypowe, jeśli jego forma będzie również normom. Jeden z najciekawszych opcji – to świecące młot Thora. Jednak, aby go podnieść, W przeciwieństwie do oryginału, nie koniecznie trzeba być wybranym.
 • Skarbonki. Nowy rok to czas nowych początków. I dlaczego nie zacząć oszczędzać pieniądze? Tym bardziej, że oryginalnych копилок po prostu bez liku. Skarbonka w postaci pieniędzy, butelek, z выдвигающимися rękami, mówiące, lśniące – zawsze można dobrać coś niezwykłego.
 • Sztuczny śnieg. Oczywiście, na Nowy rok dużo śniegu. Ale to z czasem zniknie, a tu sztuczny śnieg-antystresowy – nigdy.

Sztuczny śnieg

Urodziny dziecka

Dziecko podejście jest zawsze wyjątkowy. Dziecko odebrać coś, co zadowoli go na urodziny, jest o wiele trudniejsze, ponieważ należy wziąć pod uwagę bardzo wiele kryteriów. Co tu mówić o oryginalności jej osiągnąć i wcale szczególnie trudne. Ale to nie znaczy, że to niemożliwe. Uważamy, ciekawe opcje, które będą istotne nawet w bardzo młodym wieku. Więc jakie mogą być oryginalne prezenty dla dzieci?

Nie zapomnij, że oryginalność oryginalnością, ale kiedy wybrać coś dziecku, to wszystkie prezenty muszą być koniecznie maksymalnie bezpieczne, tylko z wysokiej jakości materiałów, które jednoznacznie nie szkodzić jego zdrowiu i nie spowoduje żadnych problemów.

 • Mrówka gospodarstwo. Świetny prezent любознательному dziecku. Może on obserwować działalność mrówek i zapoznania się w ten sposób, z przyrodą, nawet w domu.
 • Wesoły nocne. Podaruj dziecku nocne w postaci jego ulubionego bohatera – i on będzie bardzo szczęśliwy podobnego презенту.
 • Dekoracyjne uchwyty. Uchwyty w postaci zapałek, tabletek, rąk, maszyn, postaci – jest dobrze, bardzo dużo różnych opcji. I pisać/rysować z nimi dziecko, rzecz jasna, będzie znacznie przyjemniejsze.
 • Origami. Z origami prezent dla dziecka – to też dobra opcja, zwłaszcza jeśli jest duży i skomplikowany. Ale w takim przypadku lepiej zrobić tak – dać dziecku gotowego modelu, a także instrukcje, jak złożyć ją osobiście, szczegółowe zdjęcia. On na pewno to doceni. Oto przykład:

Urodziny/urodziny dorosłych

Dorosły, oczywiście, łatwiej jest wybrać prezent, ale przecież nie należy zapominać, że postawiliśmy cel wybrać coś oryginalnego – a to już o wiele trudniejsze. Przecież zaskoczyć dorosłych nie jest łatwe – zbyt wiele widziałem. Ale i tu można znaleźć wiele oryginalnych opcji, które nie zawiedzie.

 • Травотапки. Jak miło czasem chodzić po trawie. A co jeśli jej nie ma? Wtedy mogą pomóc takie oto nietypowe kapcie, które już na tym miejscu, gdzie umieszczane są stopy, zawierają bardzo poważnej symulacji prawdziwej trawy. Oryginalny i, co bardzo ważne, szalenie miło. Takie oryginalne prezenty dla kobiet i mężczyzn będzie równie przyjemne.
 • Golf do toalety. Czasami dorosły chce coś zrobić nawet w tym miejscu, gdzie, wydawałoby się, nie warto zajmować się niczym zbędny – w toalecie. W takim przypadku istnieje specjalny mini-golf, który jest stworzony właśnie dla tego intymnego miejsca – i to świetna zabawa na parę minut. Mężczyznom to się podoba.
 • Spersonalizowany magazyn. Takie oryginalne prezenty na urodziny, albo na zwykły urodziny są szczególnie dobre. Wspólna istota prezentu polega na tym, że bierze się jakiś znany magazyn i modyfikowane, aby być poświęcone konkretnej osoby. Jego zdjęcie umieszczone na okładce jego zdjęcie umieszczone w jednym z materiałów, mogą być dodawane zdjęcia, że jak coś związane z jego datą. Efekt, jak zwykle, bardzo dobry – ludzie z radością i zdziwieniem spostrzegają tego rodzaju prezent.

Magazyn Maxim

No, a jeśli jednak nie możesz w żaden sposób dobrać oryginalne prezenty dla kobiet, mężczyzn, lub prezent dziecku nawet po tego materiału, pamiętaj, że najbardziej oryginalne prezenty, zazwyczaj jest to właśnie, że te, które są wykonane własnymi rękami. Każdy drobiazg będzie niezwykłym, gdy zrobisz jej osobiście, dołączyć do tego wysiłku i się starają.