Niespodziewane prezenty: umiejcie zaskakiwać pięknie!

Prezenty można podzielić na trzy kategorie: te, które chciałbym dostać te, które już zamówiłem i na pewno dostaniesz, i te, które się nie spodziewa. Zamawiać lub przynajmniej głos pożądane prezenty — to bardzo popularna praktyka, prawda znacznie zwiększa prawdopodobieństwo, że na urodziny dostaniesz dokładnie to, czego oczekujesz.

Niespodziewane prezenty: umiejcie zaskakiwać pięknie! No a jak niespodzianka? Przypomnijcie sobie, ile radości dostawaliśmy, będąc dziećmi, ze szczególnym wyczekiwaniem rozwijając coś, co jest ukryte za jasny brązowego papieru? Niespodziewane prezenty — to świetnie, bo wnoszą one różnorodność. Ale, oczywiście, takie prezenty powinny być nie tylko na pokaz. Wybierać takie prezenty trudniej, bo u jubilata nie zapytasz, czy trzeba mu na to: trzeba działać na własne ryzyko. Ale jeśli sprawcy święta wiesz dobrze, dokonać właściwego wyboru będzie zadanie wcale nie jest trudne.

Tak więc, niezwykłe prezenty: jakie one mogą być?

Warsztaty: ciekawe i przydatne

Prezent wcale nie musi być materialne i namacalne. Czyli nie ma kanonów, którzy twierdzili, że prezent na pewno trzeba mieć możliwość wziąć w ręce. A jak sam duchowy pokarm? Jeśli chodzi o warsztatach, tu łączy dwa w jednym — i nowej wiedzy i praktyczny wynik. Pytanie, w jakim kierunku uprawiania wybrać.

 • -Warsztaty гончарному sztuki. Ktoś uważa, że to sztuka jest już nieaktualne, bo w życiu codziennym coraz częściej stosowane porcelana, ceramika, szkło. Ale glina to specjalny materiał. Jej produkty są zawsze wypełnione unikalną energią. Szczególnie, jeśli są one wykonane własnoręcznie. Pozornie tylko garncarski koło i ceramika masa — co tu skomplikowanego lub specjalnego? Ale spróbuj zrobić naczynie określonej formy — i zrozumieć, jak to jest fascynujące i, w tym samym czasie, trudno. Taka warsztaty — to naprawdę niespodziewany prezent, ale na pewno warto to zrobić komuś, kto lubi tworzyć.

-Warsztaty гончарному sztuki

 • -Warsztaty витражной malarstwa. Ten rodzaj sztuki pewnie znów zyskuje na popularności. Z pomocą витражной malarstwa można nadać swojemu wnętrzu niepowtarzalny wygląd — i to będzie wyrazista osobowość. Витражная malowane ujawnia ukryty potencjał, a jeszcze jest skuteczne цветотерапией.
 • Warsztat do produkcji słodyczy. Może to być czekolada, karmel, lub, powiedzmy, макарони (kolorowe okrągłe włoskie desery). Tworzenie kulinarnych łatwiejsze, jeśli doświadczeniem dzielą się praktycy kreatora.
 • -Warsztaty z fotografii. Wielu ludzi kocha robić zdjęcia. Szczególnie dziś — wraz z rozwojem sieci społecznościowych, gdzie można dzielić się zdjęciami z przyjaciółmi, znajomymi i zupełnie nie znanymi ludźmi. Tylko u jednych te zdjęcia są takie, że oczu oderwać (i wcale nie musi to profesjonalni fotografowie), a u innych wszystko nie jest tak interesujące. Na takim szkolnym lekcji mono dowiedzieć się o zasadach kompozycji i tworzenia naprawdę ciekawych zdjęć, nawet przy pomocy zwykłych sprzętu fotograficznego.

Wskazówka! Koniecznie dowiedz się, co najbardziej lubisz robić zdjęcia tego, co zamierzasz zrobić tak niespodziewany prezent. Do selfie, zdjęcia dzieci, grupowych zdjęć i obrazów różnych przedmiotów obowiązują zupełnie inne zasady. Lepiej wybrać zawód właśnie w tej tematyce, która jest najbardziej zbliżona udziela. Zrobić to proste — wystarczy uważnie zbadać jego zdjęcia, dostępne w internecie, a wnioski przyjdą same z siebie.

 • Warsztaty jazdy na koniach. To nigdy nie jest za późno. To wielka przyjemność i, jak twierdzi wielu psychologów, pomaga pozbyć się negatywnych myśli. Obcowanie z końmi oczyszcza aurę, dostosowuje się do pozytywnych myśli. A jazda na nich, nawet podczas gdy wolno — to jest nie do opisania przyjemność.

Warsztaty jazdy na koniach

Dziś przeprowadzenie warsztatów — jest to bardzo popularna usługa. Są przeznaczone do wielu różnych dziedzinach i branżach, dlatego wybrać odpowiednie zajęcie nie będzie trudne.

Inne niespodzianki

Czym jeszcze można zaskoczyć człowieka, który doskonale zna. Czego chce? Najlepiej wybrać niezwykłe prezenty pomoże, oczywiście, Twoja wyobraźnia: tylko wiesz, że dla tej osoby będzie wyjątkowa. Ale jeśli opcje nie odwiedzają, mamy kilka pomysłów, którymi możemy się podzielić:

 • Masaż… czekoladą! To z pewnością niespodzianka dla łakomczuchów. Czekoladę można jeść, ale przetłumaczyć go na coś jeszcze? W rzeczywistości w beauty-przemysł wykorzystuje specjalny czekolada — to nie jest jadalne, ale doskonale tonizuje i napina skórę. A zapach, który unosi się podczas zabiegu w gabinecie masażu — może doprowadzić do szału nawet bardzo trwałe!

Wskazówka! Czekoladowy masaż i przyczynia się do utraty wagi, jak paradoksalnie to nie brzmiało.Niemniej jednak, o tej jego cechy warto przy wręczeniu prezentu warto milczeć, inaczej niespodziewany prezent może stać się nieprzyjemny prezent.

 • Prezent-quest. Podarować można wszystko, to kolejne pytanie — jak to zrobić? Jeśli prezent jest po prostu wręczają prosto w ręce — to nie jest ciekawe. A jeśli go jeszcze trzeba poszukać, a przy tym wyszukiwanie składać się będzie z kilku etapów — przejście każdego daje wskazówkę na następny, taki prezent staje się znacznie bardziej pożądane. Do zadania można wykorzystać również i znajomych lub, na przykład, pracowników okolicznych sklepów — do obcych ludzi solenizant najpierw nie zdecyduje się nękać pytaniami — i to utrudni przejście zadania.
 • Prezent — quest. Teraz questy tak popularny, że istnieją nawet specjalne atrakcje: pokoje, wyjście z których można znaleźć poprzez budowę spójnej logicznego łańcucha. Aby wyjść z pokoju trzeba spełnienia w określonym czasie — to naprawdę fascynujące zajęcie, choć jak dla jednej osoby, jak i dla zespołu.
 • Portret ze słów. Oczywiście, i po prostu portret — to także porządny prezent. Ale mówimy tu o niezwykłych opcji, i dlatego proponujemy właśnie ten. Obraz twarzy składa się z pojedynczych słów (często — przymiotników), wykonane w różnej czcionce i w różnym kolorze. Wszystkie te słowa — epitety solenizantowi, czyli badając swój portret, potrafi cieszyć się nie tylko dokładnością wyświetlania cholera, ale i interesujące lektury.

Portret ze słów

 • Książka-sejf. Bardzo oryginalny i praktyczny wybór. Z pozoru zwykła książka w twardej oprawie i dobrym полиграфическом wykonaniu, a w rzeczywistości w środku — pustka, a sama książka zamyka się na zamek, co nietypowe dla papierowych wydań. Książka ta jest doskonałym miejscem do przechowywania wartości — ona zajmie swoje miejsce w bibliotece, nie zwracając dociekliwością.
 • Układanki. Zwykłe puzzle, które zajmują ręce i mózg na długi czas. Tylko jej dzieci, a dorośli — rozwiązania, które mają bardzo pocić. Taki prezent jest dobry i dla tych, którzy lubią zagadki logiczne, i dla pracowników biurowych, którzy czasami trzeba oderwać się od spraw, uwolnić myśli, aby z nowymi siłami przystąpić do rozwiązywania zadań.

Wskazówka! Dawać lepiej zagadki, których opakowania nie zawiera wskazówek i, tym bardziej, отгадок. Albo można dać same produkty, a po pewnym czasie uzupełnić prezent odpowiedziami do nich: w przeciwnym razie, jeśli siła woli nie wytrzyma, prezent nie będzie mile widziana.

Zobacz oryginalny prezent, który nie czekasz, ale który bardzo przy okazji — to zawsze miło. Daje takie prezenty, zadziwiać i absolwentów — i wtedy można dokładnie zrozumieć, że dawanie jest o wiele ładniejszy, niż otrzymywać.