Nietypowe prezenty na urodziny: jak zaskoczyć jubilata?

Gdy otrzymujemy zaproszenie na taką uroczystość, od razu zaczynamy myśleć nad prezentem. Co to może być? Co solenizantowi? A jakie mogą być nietypowe prezenty na urodziny? Bo nie chce dać coś trywialnego. Tak samo nie chcę pytać, co dać, bo to już nie będzie niespodzianka. Pozostaje tylko wymyślić coś naprawdę oryginalnego. Lub skorzystać z naszej шпаргалкой: wiemy, jak można zaskoczyć jubilata.

Nietypowe prezenty na urodziny: jak zaskoczyć jubilata?

Dajemy emocje

Urodziny to święto, które po 30 latach dla wielu przechodzi z odrobiną smutku. Stał na rok starszy, starszy, bliżej преклонному wieku. Życie jest krótsze, nie zrobić jeszcze wiele, a czasu jest stracone. Podobne myśli w bardziej lub mniejszym stopniu atakują każdego, kto разменял czwarty dziesiątek, a tym bardziej — kto przekroczyła już go. To naturalne: w urodziny zawsze do podsumowania ostatniego roku i robimy jakieś wnioski, obiecujemy sobie coś zmienić, aby w przyszłym roku smutku nie było. Ale będzie to nieuniknione. Co robić? Rozwiać jej innymi, bardziej żywe i przyjemne emocje.

  • Kolacja na dachu. Oczywiście, opcja nie jest dla dużej firmy, a na romantyczną randkę. To bardzo oryginalny: nowe miejsce, wysokość dodaje emocji. A skoro roztacza się panoramiczny widok!..

Wskazówka! Można zamówić stolik w restauracji na dachu (takie pojawiają się coraz częściej) i zapłacić za zamówienie; można zwrócić się do firmy, która zbuduje na dachu przytulny stolik dla dwóch osób; a można wziąć całą organizację w swoje ręce i zrobić taki prezent na urodziny (birthday) samodzielnie.

  • Karta-zdrapka świata. Doskonały wybór dla tych, którzy lubią podróżować, i wybiera do tego ciągle nowe miejsca. Jeżeli w kraju już był, można śmiało prać powłoka ochronna: z każdym wyjazdem takich miejsc będzie coraz więcej! Żeby było ciekawiej, można wydrukować zdjęcia z podróży (w portalach społecznościowych na stronach jubilata ich znalezienie nie jest trudne) i zorganizować quiz — zmusić jubilata nie tylko prać powłokę ochronną, ale i szukać zdjęcie wykonane w tym kraju.
  • Lot balonem. Już nieaktualne rozrywka? Bynajmniej! Wcześniej było to wcale nie jest zabawa, a najbardziej obecnie środek transportu. Dziś, oczywiście, jest bardziej dodatkowe opcje, ale balon zachowuje swój pierwotny urok i lot na takim transporcie będzie naprawdę jasny, niezapomniane wydarzenie.

Lot balonem

  • Sesja zdjęciowa. Wydawałoby się, dlaczego potrzebujesz profesjonalnego fotografa, jeśli dzisiaj każdy sam siebie i przyjaciół może strzelać bez większych trudności? Technologie cyfrowe wyszedł daleko do przodu, i jakość współczesnych zdjęć naprawdę godne. Tak i kupić dobry aparat z zestawem obiektywów — to nie jest trudne. Ale fotograf nie tylko ten człowiek, u którego dobra technika. On jeszcze potrafi budować kompozycje, złapać dobry kąt i przekazywać uczucia. Właśnie takie zdjęcia chce się oglądać i przeglądu, za każdym razem uśmiechając się. Sesja zdjęciowa — naprawdę dobry pomysł dla tych, którzy chcą robić niezwykłe prezenty.

Jeśli praktyczność — czynnik determinujący

Dla wielu ważne jest, aby prezent ucieszyło i w momencie doręczenia, i później. Aby z niego korzystali wielokrotnie, i za każdym razem wspominali o tym, kto go dał, a tym samym znacznie ułatwił pracę (lub samo uczynił ją bardziej przyjemną). Takie prezenty też mogą być niezwykłe. Na przykład:

  • Suszarka do makaronu. Kucharze, którzy dużo czasu poświęcają się swojemu hobby, sprawiają, że makaron z pszenicy durum samodzielnie. Ale ją trzeba nie tylko umiejętnie przygotować i rozwałkować, ale i pokroić, a następnie wysuszyć. Tylko w takim przypadku produkt będzie naprawdę przyzwoitej jakości. Łatwiej na specjalnym urządzeniu — «wieszak», który zapobiega sklejaniu się makaronu.
  • Stojak do butelek. Prezentacja napoju nie mniej ważne niż jego вкусовая elementem. Oryginalny stojak na butelki wiarygodne zarejestruje ją na stole, a także może stać się atrakcją serwowania.
  • Budzik. Ale nie jest normalne, a budzik-piłka lub budzik, który ucieka. To użyteczny prezent dla tych, którzy rano ciężko wstaje, przecież wyłączyć urządzenie i kontynuować spać, jak to często bywa, już się nie uda. Budzik-piłkę, aby przestał piszczeć, trzeba dość mocno rzucić o ścianę — i tylko w tym przypadku, to wyłączy się. Ale jeszcze bardziej interesujące budzik, który ucieka: jak tylko licznik jest wyzwalany, zaczyna się poruszać, i dlatego, z zamkniętymi oczami, aby dotrzeć do niego na pewno się nie uda. On będzie dzwonić, dopóki go nie dogonisz, a dogonisz tylko wtedy, gdy otworzysz oczy i dokładnie się obudzisz.

Budzik piłkę

Wskazówka! Ten praktyczny prezent może okazać się nie jest bardzo wygodne, jeśli w rodzinie zupełnie różne grafiki: gdy jeden z małżonków trzeba już wstać do pracy, drugi dopiero niedawno pogrążył się w sen.

  • Walizka na piknik. W kompaktowej walizce ma wszystko, czego potrzeba, aby wypoczynek na łonie natury był bardziej komfortowy: talerze, widelce i łyżki, a także kieliszki i szklanki. W oddziałach walizki wszystko jest prawidłowo ustalone, dlatego nie rozbije.
  • Certyfikat budowlany sklep. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że taki prezent jest bezsensowny, jeśli solenizant nie rozpoczął budowę lub przynajmniej błędów. Ale w takich sklepach sprzedaje również wiele dekoracji wnętrz — lampy, zasłony, oryginalne przełączniki, dywany, kwiaty, a nawet naczynia. Dlatego taki prezent można spędzić naprawdę z korzyścią.

Niezwykłe prezenty — to wcale nie musi to być coś niepotrzebnego. Po prostu są takie rzeczy, które u nas dają rzadko — i na próżno. Takie prezenty mogą być bardzo udane, są zawsze mile widziane i, oczywiście, są zapamiętywane. No a sam dawca jest postrzegany jako człowiek z innowacyjnego myślenia, który jest w stanie odejść od szablonów i podejmowania ciekawych rozwiązań.