Niespodziewane prezenty, które wzbudzą zachwyt

Dobrze, gdy można wybrać prezent, i nie zastanawiać się nad jego wartości: drogi — tak kochanie. To pozwala na wyszukiwanie tylko dla kryterium «podoba się/nie podoba», a więc wychodzi na to wiele. Ale nie zawsze nasze możliwości finansowe pozwalają zrobić prezent, na który dochodzili początkowo. Lub, na przykład, został zaproszony na urodziny za kilka dni, a do wypłaty jeszcze tydzień. W takim przypadku trzeba zrobić tanich zakupów. Ale to nie znaczy, że to będzie jakiś banał, a nie prezent niespodziankę.

Niespodziewane prezenty, które wzbudzą zachwyt

Co podarować? Uruchamiamy wyobraźnię

Jeśli finanse są ograniczone, nadal nie rozpaczaj. Zawsze można przygotować nieoczekiwane prezenty. Można wezwać na pomoc przyjaciół, włączyć burza mózgów (to jest, gdy pada pytanie, każdy mówi absolutnie wszystko, co mu przychodzi na myśl, a następnie z mówiony wybierają najlepsze wyniki) i w ten sposób dojść do pewnej idei. A można skorzystać z gotowych opcji. Na przykład:

 1. Książka. Ważne, jeśli człowiek nie czyta. Tak, tak, idziemy od tyłu. Ale ponieważ nie jest prezent drogi, nie warto wybierać jakiś klasyczne dzieło (takie książki najlepiej kupować w jakościowym, добротном wydaniu, ale i cena odpowiednia). Lepiej wybrać coś mniej znanego. Jaki gatunek? To proste: ten, co lubię w filmach. Książki dziś w ogóle mogą prowadzić ranking «Niezwykłe prezenty», bo wielu z wolą pobierać elektroniczne formaty, i zapomnieli, jak miło szeleści papier z drukarki farbą.
 2. Bilety do kina. Wydaje się banalne? Ale przecież kino bywa różny. Mówimy o артхаусное. Wiele osób uważa, że jest to specyficzny kinematografii, która przypadnie do gustu wszystkim. W pewnym sensie mają rację. Ale i filmy z masowego wypożyczalni nie wszystkie są interesujące, prawda? Ma inne zdanie: артхаусные filmy — to dźwięczny tytuł tych filmów, których twórcy nie mają wystarczająco dużo pieniędzy, aby przejść na duży ekran. Ale od tego stają się jeszcze bardziej interesujące. Jak można na pewno twierdzić, że артхаусное film się nie podoba, jeśli nigdy go nie widziałem?
 3. Wskazówka! Bilety na imprezy w zwyczaju dawać nie mniej, niż za tydzień, aż do samego działania, aby można było skorygować swoje plany i uwolnić określonym czasie, w przeciwnym razie mogą one zostać się nie używa.

  Atrybuty kina

 4. Ulubione ciasto produkt. Ale nie ciasto, bułki, ciastka, pączki, rogaliki. Wszystko i więcej. Prezent przecież może być i jadalne — czyż nie tak?
 5. Kamienie do whisky. Docenią miłośnicy tego napoju, którzy nie lubią jego twierdza rozcieńczać kostkę lodu (wody) lub colą, sokami. Kamienie do whisky są przechowywane w zamrażarce i dodawane do szklanki porcjami, chłodzący napój, bez wpływu na jego stężenie.
 6. Kolaż zdjęć. Nie jest drogie, jeśli nie liczyć kosztów czasu. Z tym trudniej, zwłaszcza, jeśli takiego doświadczenia nie ma. Ale wynik nie jest po prostu dobry — takie kolaże przechowywane latami w widocznym miejscu.
 7. T-shirt z zabawny tekst. Nieoczekiwany prezent, na przykład dla kolegi z pracy, którego zawsze widzisz tylko w służbowych ubraniach. W фотолабораториях można wydrukować dowolny tekst. Zresztą, można kupić już gotową koszulkę z nadrukiem.
 8. Puzzle. Jeszcze jeden pomysł na prezent, który dorosły człowiek nie spodziewa się uzyskać. Ale puzzle warto wybierać specyfiki: gdzie nie tylko wiele małych części, ale i skromna kolorystyka — w tym przypadku będą musieli pracować nie jeden wyjściowy, aby zebrać obraz. Nudne? Bynajmniej! Wręcz przeciwnie — jest to bardzo ekscytujące, bo mimo wszystko chce złożyć wszystkie części!
 9. Medale i tożsamości. Humorystyczne nagród dla najlepszego przyjaciela, dobrego specjalisty miłego towarzysza i po prostu dobrego człowieka — to niby drobiazgi, ale one są bardzo wysoko cenione.
 10. Medal najlepszego przyjaciela

 11. Figurki z czekolady. Na przykład, że to, co uosabia pasję. Podoba broń — podaruj czekoladowy broń. Lubię zbierać monety — dać garnek Krasnala. Lubię aktywny wypoczynek — samochód lub łódź motorową z czekolady doskonale to oddaje.

Wszystko dla gadżetu

U kogo dzisiaj nie ma telefonu komórkowego, tabletu, laptopa? A wiele osób ma nie jedną, a wszystkie z wymienionych. I każdy z tych wskaźników są pewne akcesoria, które sprawiają, że bardziej funkcjonalne i wygodne w użyciu. Oto te akcesoria i można dać. Co to może być:

 • Słuchawki. Jeśli ten, komu prezent jest przeznaczona, lubi oglądać filmy, trzeba wybrać cienkie słuchawki, które nie zajmą dużo miejsca. Jeśli jest miłośnikiem muzyki, lepiej dać pierwszeństwo z dużymi прорезиненными opuszkami z dobrą izolacją, aby ta muzyka cieszyła jakości dźwięku, ale przy tym nie przeszkadzała sąsiadom.
 • Podstawka do telefonu lub tabletu. Czasami urządzenie należy trzymać w pozycji pionowej. Na przykład, gdy na niego idzie film lub z niego czyta się książkę. Jedli użyć do tej sprawy specjalnej podstawce, ręce będą wolne.
 • Elastyczna klawiatura. Wielu z tych, którzy przez długi czas korzystałem z komputerem lub laptopem, i nie mogą w pełni przejść na tablet, ponieważ pisanie na klawiaturze dotykowej trudniejsze. Problem rozwiązuje klawiatura silikonowa, która podłącza się do tabletu, gdy jest to wymagane. Łatwo zwija się w rulon i zapakowane w torbę. To będzie prezent niespodziankę, ale bardzo przydatne.
 • Etui do urządzenia. Nawet jeśli już jeden, lub drugi i nie trzeci nie zaszkodzi. Pokrowce można zmieniać każdego dnia, w zależności od nastroju. A jeśli masz talent artystyczny, można kupić najprostsze stałe produkt i ozdobić go samodzielnie.
 • Wskazówka! Aby zrobić taki prezent, ważne jest, aby znać dokładną nazwę modelu urządzenia, w przeciwnym razie nie można odgadnąć z rozmiarem. Tylko się dowiedzieć to trzeba ostrożnie, aby nie uzyskać odpowiedzi na pytania, które рассекретят niespodzianka.

  Etui энгри бердс

 • Kolumny. Nie wszystkie urządzenia przenośne mają dobrą jakość dźwięku. Kolumny rozwiązują ten przykry incydent.
 • Odkurzacz do laptopa. Wiesz, ile kurzu zbiera się między przyciskami? Na pewno zauważyliście. A jak ją usunąć? Nie, nie trzeba do tego zdejmować wszystkie przyciski i pędzelkiem delikatnie czyszczone podstawę — wystarczy wziąć specjalny mini odkurzacz do klawiatury, a on za kilka minut sprawia, że powierzchnia jest znowu czysta.
 • USB-wentylator. Szczególnie ważne jest bliżej do lata. Ulegać od upału więcej nie trzeba! Przecież wentylator podłącza się do urządzenia, na którym człowiek pracuje, i wieje prosto w twarz, przyjemnie chłodząc.
 • Wentylator USB

 • USB podgrzewacz do kubków. To, wręcz przeciwnie, pomysł na chłodne pory roku. Cóż, lub jeśli darowizny zostały lubi pić tylko napoje gorące: podgrzewacz nie pozwoli zawartości ostygnięcia, nawet jeśli musiał odciągnąć się na rozmowę, komunikację z klientem lub odwiedzenie gabinetu przełożonych.

Jak widać, niezwykłe prezenty mogą być zupełnie różne. To wcale nie musi to być coś na dużą skalę. To wcale nie musi to być coś takiego, że trzeba przygotować wcześniej (choć mówią, że najlepsza improwizacja to starannie przygotowany). Wszystko zależy od tego, jak poważnie do wyboru prezentu. Jeśli chcesz dać to, co człowiek będzie dokładnie cieszyć — to jedno, ale jeśli chcesz zaryzykować i go zaskoczyć (a jednocześnie i, być może, zaszczepić miłość do czegoś nowego) — to zupełnie co innego. Taki prezent będzie zaskoczeniem, ale całkiem udany.