Wybieramy najlepszy prezent na urodziny: pełny przegląd możliwości i krok po kroku porady.

Urodziny to święto szczególne dla każdego człowieka. To osobisty, indywidualny, jedyny dzień w roku, przypomina o swoim pojawieniu się na światło. Rodzinie i przyjaciołom chcę serdecznie pogratulować jubilata i podarować mu coś wyjątkowego. Jeśli jubilat dawno o czymś marzy, to pytanie z prezentem można uznać za zadecydowałem. Ale przede wszystkim, wybór prezentu naprawdę zastanawiające. Chcesz dowiedzieć się, jaki prezent będzie w stanie zadowolić każdego jubilata, jak wybrać najlepszy prezent, jeśli słabo znasz jego zainteresowania? Przygotowaliśmy dla ciebie doskonały wybór różnego rodzaju prezentów dla swoich bliskich.

5 najlepszych prezentów dla każdego jubilata

Każdy człowiek jest inny, i pojęcie dobrego prezentu na urodziny bardzo niejasne. Ale są rzeczy, które praktycznie nie pozostawi nikogo obojętnym. Przedstawiamy wam listę najlepszych prezentów na urodziny, które potwierdzą swój dobry smak. Każdy z wymienionych prezentów o długim terminie użytkowania będzie mile widziana.

 1. Rodowód książka.
 2. Wybieramy najlepszy prezent na urodziny: pełny przegląd możliwości i krok po kroku porady. Książka, przeznaczona do zbierania informacji, zdjęć, pamiątek dat o swojej rodzinie, na pewno będzie cennym i oryginalnym prezentem. Historią swojej rodziny ceni każdy człowiek, ale nie każdy w życie zatrudnienia, lub niewiedzy, od czego zacząć, stara się naprawdę dowiedzieć się czegoś o przodkach lub sporządzić drzewo genealogiczne. Można zrobić wielkie sprawa, dając rodowód książkę. To może być pierwszy krok do odrodzenia rodzinnych wiedzy, wartości, przenoszonych z pokolenia na pokolenie. Cena książki ≈ od 1500 zł.

 3. Szachy/backgammon.
 4. Piękne szachy

  Nie zdziw się, ale gry planszowe z wielowiekową historią nie tracą na swojej aktualności nawet w dobie wysokich technologii. Piękny, rzeźbiony zestaw, ewentualnie ręcznie, z wysokiej jakości drewna lub z obróbką metalu i skóry wprawią w zachwyt miłośników emocji i nie tylko. Taki prezent będzie znaczyć i to, że nie kupili pierwszą dostępną na oczy rzecz w sklepie, a naprawdę wręczyli prezent od duszy. Cena upominkowych zestawów gier ≈ od 1200-1500 zł.

 5. Archiwum fotograficznego.
 6. Archiwum fotograficznego

  Zwykły album – standardowy prezent, gdy nie wiesz, co może dać człowiekowi. Czy sprawa, jeśli преподнесете na urodziny solenizantowi archiwum fotograficznego. To nie tylko album, a prawdziwą ozdobę wnętrza. Taki prezent wygląda solidnie i reprezentacyjny, a co najważniejsze – jest to praktyczne. Archiwalne albumy z każdym dniem zyskują coraz większą popularność. Ich cena zaczyna się od 1700 zł. i wyżej.

 7. Biżuteria.
 8. Biżuteria

  Wyroby ze złota i srebra – cenne we wszystkich znaczeniach prezent. Srebrne monety kolekcjonerskie (można wybrać nawet ze znakiem Zodiaku), ikony z grawerowanie z metali szlachetnych ze świętym patronem, wisiorki z różnorodną symboliką… Ty jeszcze nie możesz się zdecydować, jaki prezent na urodziny najlepszy? Pamiętaj, że żadna wrażenie, dając coś z powyższych. Cena wyrobów ze srebra ≈ od 800 zł.

 9. Obraz/portret.

Obraz dziewczyny

Obrazy zawsze były drogie i wspaniałe prezenty na każdą okazję. Nie każdy może pozwolić sobie kupić obraz, więc takie coś miło dostać w prezencie na urodziny. Wspaniałe reprodukcje można znaleźć za rozsądne ceny na wystawach lokalnych artystów. A jeśli masz wysokiej jakości i udane zdjęcia jubilata (dobrze, jeśli można go znaleźć w sieciach społecznościowych), w photocapture można zrobić jasny portret w modnym stylu pop-art, albo w postaci zdjęć mozaiki itp. Cena wydania – od 1000 zł.

Tanich prezenty: «tanio» nie znaczy «źle»

Wybrać coś na prezent urodzinowy bywa trudne nie tylko dlatego, że nie wiesz, czym uszczęśliwić człowieka. Jeśli jesteś przywiązany do gotówki, to krąg możliwych prezentów automatycznie ograniczona do określonej kwoty. Ale nawet licząc na tani prezent, można się mile zaskoczyć jubilata, a twój prezent będzie dla niego naprawdę najlepszy.

 • Tematyczny notatnik.

Tematyczny notatnik

Nie, to nie jest coś, co od razu przychodzi na myśl – pamiętnik w nudne monochromatyczne okładce. Notatniki z tematyką różnią się tym, że w nich można nie tylko robić notatki. Tematem notatnika splecione jest pełna, z okładki i do ostatniej strony. To może być notatnik dla młodej mamy z porad i ilustracjami; notatnik z ulubionym bohaterem serialu; notatnik z drużyną piłkarską. Taki prezent na urodziny będzie zadowolony każdy zapalony fan i po prostu kochający kreatywne urodziny. Cena tych notatników zaczyna się od 200 zł.

 • Antystresowe poduszki/zabawki.

Antystresowe zabawki koty

Trzymałeś kiedyś w ręce takie cudo? Warto tylko raz dotknąć taka antystresowy rzecz, a zrozumiesz – to miłość od pierwszego wejrzenia. Zaskocz jubilata w każdym wieku i departamentu stanu, dając mu przytulną poduszkę-antystresowy z «magicznym» wypełniaczem, odbierającym napięcie i zmęczenie. Cena zależy od wielkości i konstrukcji, możliwe jest, aby znaleźć cute kreskówki antystresowy-postać za 350-500 zł.

 • Oryginalna ramka na zdjęcia.

Ramka zegarka

Ramka zawsze znajdzie zastosowanie w domu, jest to uniwersalny i praktyczny prezent na urodziny. A jeśli do poszukiwania takiego prezentu podejść z kreatywności i wyobraźni, można znaleźć bardzo ciekawe okazy: ramka na zdjęcia w formie drzewa, ramka-kolaż, nawet ramka zegarka. Taki prezent można odebrać w фотоцентрах do 800-100 zł.

Na uwagę! Wybór prezentu będzie dla ciebie łatwiejsze, jeśli wcześniej zainteresujcie się u sprawcy o jego zainteresowaniach i pasjach. Jeśli ktoś lubi gotowanie, to będzie zadowolony z każdego prezentu, związanego z tym tematem – od książki kucharskiej Jamiego Olivera do skovorody-grill. Wiedzieć hobby solenizanta – to już połowa sukcesu.

Wszystkie grupy wiekowe uległe – wybieramy najlepszy prezent według kategorii

A teraz porozmawiajmy o indywidualnych prezentach na urodziny. Być może to właśnie tutaj znajdziesz najlepszą opcję na prezent bezpośrednio do twojej bliskiej osoby. Główna zasada – wybierając prezent, pomyśl, byli by zadowoleni, aby otrzymać go na miejscu jubilata? Jeśli tak, to śmiało dzielcie się, bo podarowany szczerze od duszy rzecz będzie długo służyć swemu panu.

Jeśli solenizant nastolatek

 • Myszka dla gracza. Wiek od 12 do 15 – czas rozpaczliwej miłości do gier komputerowych. Daj młodemu graczowi doskonałą mysz do gier, twój prezent na pewno przypadnie do gustu. Cena ≈ od 600 zł.
 • Myszka dla gracza

 • Gry kierownicy do komputera. Prawdziwa marzenie fanów do zabawy w wyścigi. Za pomocą strony można nawet nauczyć się podstaw jazdy! Cena cud-wahacza ≈ od 1000 zł.
 • Gry kierownicy do komputera

 • Bezprzewodowe słuchawki z wbudowanym mikrofonem. Z szeroką dystrybucją gier online dobre słuchawki z możliwością rozmawiać i regulować dźwięk nastolatkami cenione na wagę złota. Prezent ucieszy solenizanta, a ucieszy cię niska cena — ≈ 500-800 zł.
 • Słuchawki bezprzewodowe

  Jeśli solenizant facet

 • Zegarek na rękę. Zapomnij o stereotypach, że zegar dają do расставанию. Dobrej jakości zegarek w prezencie – klucz do silnych i pozytywnych relacji! Cena zależy od marki, można znaleźć dobre modele od 1500 zł.
 • Zegarek

 • Srebrny pierścionek-sygnet. Tym prezentem dokonasz niezatarte wrażenie. Wybierz styl klasyczny, niech pierścień będzie ogromny, ale na odprawy dyskretnym. Cena od 2000 zł.
 • Srebrny pierścionek-sygnet

 • Portfele. Skórzana torebka – świetny prezent, który na pewno jest miło dostać w prezencie. Cena portfele waha się od 1500 i wyżej.
 • Torebka

  Jeśli mam dziś urodzin dziewczyna

 • Maska do snu. Dziewczyny cenią sobie komfort i troskę. Zapraszamy na urodziny oryginalny ажурную maskę do spania w pięknym opakowaniu — имениннице zostaną zapewnione przyjemne sny. Od 300 zł.
 • Maska do snu

 • O smaku miękkie zabawki. Miś ręcznie, pełen prawdziwej lawendy, będzie najlepszym i oryginalnym prezentem, który dziewczyna otrzyma na swój główny dzień w roku. Zaskocz ją! Niech twój prezent będzie wyjątkowy. Od 3000 zł.
 • O smaku miękkie zabawki

 • Szkatułka na biżuterię. Wybór masz żadnej kostki jest tak duża, że można w nim dosłownie utopić – drewniane, rzeźbione, muzyczne, piętrowych, z zamknięciem na klucz… po Prostu uwierz, że w każdej z pięknych masz żadnej kostki znajdzie się przechowywać. Od 1200 zł.