Kreatywne prezenty – dodajemy kreatywności w wakacje

Jak miło, gdy nam dają twórcze, ciekawe, nietypowe prezenty na różne święta. Ale jak czasem jest trudno wymyślić takie prezenty osobiście. Przecież mamy tak wielu przyjaciół, znajomych i krewnych, a trzeba wymyślać ciągle coś świeżego, coś wyjątkowego, nawet dobra fantazja może stopniowo zacząć obracać się w miejscu. Ale to naprawić, zawsze można znaleźć jakieś nowe kreatywne pomysły. Zastanów się, jakie opcje kreatywnych prezentów można wziąć pod uwagę, aby zrobić coś dobrego dla ważnych dla ciebie ludzi? Możliwe, że znajdziesz coś, do czego osobiście wcześniej na to nie wpadli.

Kreatywne prezenty – dodajemy kreatywności w wakacje

Własnymi rękami

Zacznijmy od najbardziej przyjemnych prezentów, czyli tych, które są wykonane wyłącznie własnymi rękami. Oczywiście, każdy prezent będzie przyjemny dla obdarzył lub одариваемой. Ale jeszcze bardziej przyjemne będzie prosty fakt, że wysiłek i zainwestował duszę, aby zrobić to osobiście. A to dobitnie świadczy o tym, jak człowiek jest cenny dla ciebie.

Nie zapominaj, że na prezent, który wykonany własnoręcznie, stosuje się szczególne wymagania dotyczące jakości. Nie możesz zrobić wszystko byle jak i wyjechać tylko na fakcie, że prezent wykonany własnymi rękami, a więc de facto powinien być przyjemny.

 1. Flash-mob. Należy zacząć od czynności. Zorganizować nietypowe i nieoczekiwane widok dla kogoś, kogo chcesz pogratulować. Zbierz ludzi, отрепетируйте, a następnie bardzo miło zaskoczyć.
 2. Ciasto. Lub inny ciekawy widok pysznego prezentu. Świątecznie udekorowany tort z zabawnym napisem lukier — to i dobry, pozytywny nastrój i smaczny przysmak dla wszystkich, którzy zebrali się na wakacje. Innym dobrym rozwiązaniem jest zrobić, np. czekoladowym statuetkę lub niestandardową ciasteczek z wróżbą, ale to, oczywiście, wymaga już dokąd dużych umiejętności.
 3. Dekoracji. Wyświetlimy trochę kreatywności i zrobimy dla człowieka wyjątkowe spersonalizowane dekoracje. Tu wszystko jest ograniczona tylko przez wyobraźnię. Bransoletka ze skóry i papier-mache? Wisiorek z koralików? Medalion z waszymi zdjęciami? Opcji jest tu naprawdę bardzo dużo. Oto przykład:

Spersonalizowane prezenty

Inne podejście do twórczości — to jest, gdy biorą się prezenty, które pozornie są wystarczająco прозаичными, ale tak modernizowane i uosabiają się, że stają się ciekawe.

W tym przypadku już nie warto robić wszystko własnymi rękami, a zamówić w specjalistycznych serwisach, aby jakość była jak najlepiej, tak i proces staje się szybsze.

 • Mike ‘ a. Nie ma nic prostszego, niż nałożyć nadruk na koszulkę lub t-shirt — i mało co daje takie same imponujące przestrzeń dla kreatywności. Swoje ulubione cytaty, zdjęcia, dowcipy, które rozumie tylko można — to wszystko można nanieść w bardzo krótkim czasie i bez żadnych problemów.
 • Puzzle. Wybierz super zdjęcie, a najlepiej zrób ciekawy kolaż — i zamień obraz układanki, który człowiek najpierw z entuzjazmem będzie zbierać, a potem może заламинировать i powiesić np. na ścianie. Tylko, żebrzemy, wybierz zdjęcia z minimalną ilością prostych odcinków w rodzaju nieba lub trawy, a to darowizny zostały lub одариваемая w końcu ciebie po prostu żal.
 • Naklejki. U sprawcy lub sprawców uroczystości jest samochód? Zamów zabawne i kreatywne naklejki dla niej. Nie ma samochodu? Wtedy nic nie stoi zamówić coś podobnego, ale do wnętrz, na przykład, na ścianie, albo specjalne odmiany do łazienki, które nie odbiegają nawet pod długotrwałym wpływem wilgoci. A co przedstawiają na etykietach danych — decyzja należy do pani.

winyl na auto

Kupujemy

Ale nie wszystko trzeba robić własnymi rękami, tak jak nie wszystkie warto personalizować. Czasami o wiele łatwiej, ale wcale nie mniej efektywnie (i efektownie) po prostu kupić gotowe rozwiązanie. Oczywiście, w takim przypadku należy wykazać się szczególną oryginalność – ale, z drugiej strony, i wybór jest obecnie taka, że można znaleźć coś, co naprawdę w duszy – i dla budżetu. Oto kilka opcji, które mogą być interesujące – ale zachęcamy do odkrywania sklepy oryginalnych prezentów, bo tam można znaleźć to, o czym myśleć nie mogli.

 • «Płynne» zegarek. Pamiętacie słynny obraz Salvadora Dali, z nalewać godzinami? Chyba wszyscy ją pamiętają. I tym bardziej interesujące dać prawdziwe repliki danych godzin, które będą na pewno by spuścić z szafy, półki i tak dalej.
 • Naczynia zegarek. I znowu zegarek. Tylko tym razem nie jest tak zdeformowane, ale wcale nie mniej oryginalne – bo u nich zamiast strzałek naczynia, widelce i łyżki, tak i na krawędziach wystają one same. W ogóle, zegar można znaleźć prawie w każdej kategorii. Na przykład, w postaci opony dla kierowców i tak dalej.
 • Interaktywne koszulki. Bardzo ciekawa opcja – t-shirty, które są, że tak powiem, aktywne. Na przykład, na nich może być korektor, który reaguje na dźwięki, które pochodzą z zewnątrz. Czy tam może być narysowany mikser dj-a, który wydaje prawdziwe dźwięki przy dotknięciu. Opcji może być bardzo wiele.
 • Niezwykłe czapki. Tu również bardzo duży wybór różnych opcji. Na przykład, czapka z podstawką na napoje. Lub czapka-wentylator, który pomoże w gorące latem – co też nie jest rozwiązaniem?

czapka-wentylator

Technika

W osobnej kreatywna część wyróżnić różne urządzenia techniczne, które obecnie znajdują się w jak najszerszym różnorodności. Jeśli wiesz na pewno, że darowizny zostały lub одариваемая lubią różne nowinki techniczne, to zastanówcie się nad jednym z takich kreatywnych i twórczych możliwości.

 • Latający rekin. Oczywiście, w ostatnim czasie modne stały się różne latające drony, ale czy są one jednakowe na całym własnego opracowania krytycznie nawiązują i «бесподобности» latający rekin zdalnie sterowane? Jest mało prawdopodobne.
 • Trudne USB urządzenia. Tu jest bardzo dużo różnych opcji, które można podłączyć do komputera i cieszyć się. Na przykład, wziąć wentylator, który, obracając się, podświetla się w powietrzu napis. Lub USB-podgrzewane do kubków. Opcji jest bardzo wiele.
 • Roboty. Bardzo fajne dać małego robota – nie jest kreatywny prezent? Oczywiście, klasycznym rozwiązaniem są робопсы, które są obecne w całej różnorodności. Ale tylko oni, oczywiście, nie jest tak tanie. Dlatego, może warto pomyśleć o coś prostszego. Co karalucha na baterii słonecznej, który biega po domu, zaskakując gości i podnosząc na duchu wszystkich, którzy go widzi. Albo straszenia, to jak wyjdzie.