Jak fajnie dać pieniądze na urodziny – ciekawe opcje

Jest taki popularny stereotyp, zgodnie z którym podarować na urodziny pieniądze – to bardzo zły sygnał. To, z jednej strony, jest całkowicie zrozumiałe, a z drugiej – smutne. Przecież prezent pieniędzmi w wielu sytuacjach może być idealnym prezentem, doskonale rozwiązuje wiele problemów, tak i nie wpaść z takim oto prezentem jest po prostu nierealne. Ponieważ jak doskonale – dać człowiekowi nie to, co chcesz, a to, co da mu możliwość wybrać idealny prezent czysto dla siebie. Ale, w rzeczywistości, od każdej reguły istnieją wyjątki. Przecież pieniądze można podarować fajne, w komiksowej formie, co sprawia, że taki prezent na urodziny więcej niż dopuszczalne. Oto kilka popularnych opcji, jak można to zrobić.

Jak fajnie dać pieniądze na urodziny – ciekawe opcje

Размениваем

Aby zastanawiam się dać pieniądze na urodziny, można je wymienić. Rozmienić jak to jest możliwe, aby nawet mała kwota przekształciła się w rezultacie dużą stertę monet. To gdzie się da większą swobodę kreatywności, bo разменянные pieniądze można dać o wiele bardziej interesujący sposób.

Tylko pamiętaj, że jeśli pieniądze zostaną разменяны zbyt drobno, to będzie to już nie przyjemną cechą, a znęcaniem się.

 • Bank. Właściwie klasyczny wariant, jak podarować pieniądze na czyjś urodziny. Podwiń je w słoiku. Wymyśl ciekawą etykietę – tu można pokazać wyobraźnię. Nie ciekawy prezent.
 • Skrzynię ze skarbem. Coś podobne do poprzedniego wariantu. Po prostu znajdź piękny kuferek, który z pewnością potem przyda w decorah, następnie насыпаете tam pieniędzy, dodając kilka ozdób w postaci różnych klejnotów – nadają się zwykłe szklane lub plastikowe figurki. Nie reprezentacyjny prezent?
 • Torbę. Chodzi o to samo, co i w opcjach powyżej, ale można zdobyć część worka coś jeszcze, żeby był większy. Szczególnie interesujące będzie, jeśli chce pan, żebym coś oprócz pieniędzy – umieścić to w worek i zasnąć monet z cholewkami.

Worek z pieniędzmi

Sporządzamy

Jeśli masz pieniądze na rachunki, to je też można dać bardzo oryginalnymi metodami. Ich po prostu trzeba wstępnie zastanawiam których możecie następnie zmienić, i wtedy prezent na urodziny będzie więcej niż godnym. Oto kilka ciekawych opcji, jak to w zasadzie naprawdę zrobić:

 • Balony. Przed tym jak dać pieniądze, zwinąć je w rurki, po czym umieść w balony. Po tym dane nadmuchać balony. W końcu przekażecie na urodziny nie tylko jakieś balony, a coś z niespodzianką w środku. Możliwe, solenizant i nie zauważy go raz, w takim przypadku należy delikatnie na to wskazywać.
 • Kartkę z życzeniami. Nie, dać zwykłą kartkę, w który zainwestowane pieniądze to nie interesuje. A oto zrobić własnymi rękami, a następnie podarować coś niezwykłego, na przykład kartkę z palmą, pokryte banknotów lub z wizerunkiem znanej postaci, która «trzyma» pieniądze – to już przenosi całe przedsięwzięcie na zupełnie nowy poziom.
 • Cukierki. Kolejnym dobrym rozwiązaniem, jak fajnie dać komuś pieniądze. Oraz wiele opakowań do cukierków, po czym заворачиваете w nich wstępnie skręcone banknoty. Pięknie, oryginalnie, smacznie.
 • Dyplomata. W filmach często ludzie wymieniają banknotów w дипломатах. Dlaczego nie nabić? Oczywiście, pieniądze będą leżeć tylko wierzchnią warstwą, a reszta będzie po prostu прямоугольнички papieru, ale kto wie to przy wydaniu? A efekt-to będzie bardzo, bardzo imponujący.
 • Origami. Kolejny elegancki wariant, jak dać pieniądze. To sztuka – i najpiękniejszy prezent. Wystarczy zapoznać się z jednym z ciekawych schematów i wybierz to, co konkretnie w końcu chcesz uzyskać, a następnie złożyć.
 • Oto jeden z ciekawych opcji, jak można złożyć banknot, żeby wyszło ekstra:

  Dajemy w nietypowym formacie

  Czy muszę dawać pieniądze na urodziny tylko w postaci pieniędzy? Przecież istnieją alternatywne rozwiązania, w co można, więc powiedzieć, przekształcić. Oto dwie główne opcje:

  1. Karty upominkowe, karty bankowe. Wiele banków wspierają wydanie неименных debetowe, które zawierają tylko stałą kwotę i których nie można uzupełnić po wydatki. Dobry prezent na każdy dzień urodzenia.
  2. Certyfikaty. W istocie, te same pieniądze, ale z surową wiązaniem do miejsca, gdzie można je wydać.

  Dać certyfikat na urodziny można tylko wtedy, kiedy na pewno, jednoznacznie pewność, że solenizantowi i naprawdę podoba ci się to, na co można je wydać.

  Karty upominkowe, karty bankowe

  No a już bezpośrednio po tym, jak pieniądze zamieniły się w kartkę, pojawiają się nowe, oryginalne metody, jak można je dawać. Można włożyć je w niezwykłą książkę lub kartę, można ukryć na zasadzie matrioszki, na przykład, gdy karta umieścić w małym pudełku, ta – w pudełeczko więcej, i tak dalej, dopóki nie dochodzi do ogromnych rozmiarów. No i w końcu taką kartę, w przeciwieństwie do zwykłych banknotów, można w zasadzie darować, nie wahaj się. To przyzwoicie, nawet bez ciekawej i niezwykłej podawania.