Humorystyczne prezenty na urodziny – prezent dla zabawy

Prezent w pierwszej kolejności musi się dać ludziom radość i dobry nastrój. Bo wcale nie musisz robić go choć jak-albo poważne. Czasami można śmiało dać coś świadomie żarty, że tylko pocieszyć ludzi. Przecież w tym chodzi święta – aby ludzie cieszyli się, aby byli szczęśliwi. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać prezent z ładunkiem pozytywnych emocji. Oczywiście, jest to nieco trudniejsze, niż wybrać coś praktyczne, ponieważ nie należy перегнуть cienką granicę między pozytywnej ironią i szczery kpiną. Bo czasami bywa tak, że ludzie się obrażają na prezenty, co im dają. Aby tego uniknąć, należy zwrócić uwagę na następujące opcje.

Humorystyczne prezenty na urodziny – prezent dla zabawy

Prezenty-losowanie

Dobry żart będzie trochę dołożyć człowieka, ale oczywiście w pewnych rozsądnych granicach. I istnieje wiele prezentów, które pozwalają to zrobić wystarczy. W końcu człowiek będzie dobry nastrój, a w wielu sytuacjach jest i osobiście będzie mógł zagrać kogoś innego z ich pomocą.

Oczywiście, jak zawsze warto pamiętać o tej cienkiej granicy między zabawą i обидными rajdach. Upewnij się, że разыгрываемого wystarczająco dobre poczucie humoru.

  1. Trompe l ‘ oeil. Istnieje wiele rzeczy, które wyglądają jak jeden przedmiot, a w rzeczywistości są inne. Niesamowite, jak będzie spojrzeć na twarz człowieka, gdy mu dadzą na jego urodziny, na przykład, nowy iPhone, a potem okaże się, że to po prostu sprytnie zaprojektowane kalkulator, a nie notatnik dla rekordów w postaci drogiego gadżetu, i takich opcji może być bardzo wiele.
  2. Обманная opakowanie. Czasami prezent może być bardzo kierownika, a nawet tak нешуточным, ale jego opakowanie wprowadza w błąd. W pudełku pod tanio mydła kryje się fajny gadżet, a w pudełku pod lodówki – mały prezent karty. To naprawdę może ucieszyć człowieka, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jego i dobry prezent nie jest oszukany, i dało się – ale uprzejmie.
  3. W mundurze prezenty. To prezenty na urodziny, które mogą trochę przestraszyć człowieka, ale kiedy on zrozumie, że to nieszkodliwe, list … — poczuje wielką od ulgi i się ucieszy. Prosty przykład – rc spider. Potem człowiek z jego pomocą będzie mógł rozgrywać innych ludzi – a to ogromna przyjemność. Opcji jest wiele. Najważniejsze, aby nie przestraszyć człowieka nadmiernie, w przeciwnym razie nie ma radości, to potem nie pokazuje.

Rc spider

Prezenty-akcja

Logiczną kontynuacją poprzedniej kategorii. Przecież prezent na urodziny może być niematerialnych – ale wcale nie mniej радующим od tego. A oto kilka opcji, które można wziąć pod uwagę w tym kierunku.

Należy pamiętać, że jest mało prawdopodobne, wyjdzie coś takiego zrobić spontanicznie. Nawet do jakichś prostych rzeczy z pewnością potrzebna jest wstępne przygotowanie. Zadbaj o to, aby zrobić wszystko dobrze i kompetentnie, z góry.

  1. Losowanie. Подговорите nieznanych ludzi i zorganizować dla sprawcy taki festiwal, który jeszcze długo nie zapomni. Scenariusze ciekawych rozgrywek na urodziny zawsze można znaleźć w internecie, najważniejsze, należy uważać, aby nie перегнуть kij i nie obrażać ludzi.
  2. Flash-mob. Około ta sama istota, tylko nie wierzę człowieka, a po prostu staramy się go zaskoczyć – bo raczej nie spodziewał się, że przygotowali mu prawdziwą mały program. To będzie mile zaskoczony. Ponownie, można znaleźć wiele ciekawych scenariuszy, jak tanecznych i innych. Wybierz odpowiedni – i do przodu.

Flash mob

Śmieszne rzeczy

Czasami można po prostu nie jest szczególnie mocno zastanawiać nad преподнесением prezent, jeśli będzie to dość zabawne w swej istocie. I istnieje wiele komiksów rzeczy, które można jednoznacznie traktować jako prezent na urodziny, który jest w stanie podnieść na duchu.

  • Mikey. T-shirty z zabawnymi napisami – to cały gatunek. Śmieszne подтрунивания nad innymi, fałszywe obrazy ciała (klasyka gatunku – mike ‘ a, dzięki której щуплого jubilata w kulturysta lub piękną, czarującą, seksowną panienkę), tak i po prostu karykatury – w sprzedaży można znaleźć właściwie wszystko, co tylko zechcesz. No a jeśli w jakiś sposób mimo wszystko nie znaleźć najbardziej odpowiedni prezent na urodziny, to zawsze bez problemu można go zamówić drukowanie w najbliższym salonie fotograficzny.
  • Przybory. Inne klasyczne odmiany to kubki i talerze. Spodek, намекающее, że , jak mówią, przestań jeść po sześciu (napis otwiera się w miarę tego, jak człowiek zjada jedzenie), kubki, na których przejawia się zabawny rysunek, jeśli wlać w nich gorąca herbata – wszystkie opcje są dobre.
  • Пупырчатая folia. Piękne humorystyczne prezenty każdemu człowiekowi na jego urodziny, na przykład, rolki folii do pakowania. Kto nie lubi trzaskać jej pęcherzyki? A jeszcze od niedawna stała się sprzedawać e-imitacja tej folii, którą można pękają w nieskończoność. No aż baterie się nie skończą. A w ogóle podobny film wszyscy kochają:

Ciekawe преподнесение

Czasami może dać całkiem drobiazg, ale wesoło i żartobliwie przedstawić ją. Przecież wręczenie też ważne, wręczenie często określa emocje od prezentu. Na przykład, zapalniczkę można dać, opisując, że, powiedzmy, że chciałbym kupić samochód, a jest to w istocie to samo — iron przyjaciel mężczyzny, заправляющийся benzyną. Dokładnie tak samo można podarować na urodziny, na przykład, odświeżacz powietrza do samochodu, opisując, że trzeba od czegoś jednak rozwijać – a potem докупишь, jak mówią, i inne części. Ale postaraj się, aby takie prezenty rozrywkę, ale nie obrażali jubilata w jego urodziny. Jeśli żart dać coś zupełnie бестолковое i małe, kiedy uświadamiali sobie wręczenie dołączyć do tego niech marnym, ale odpowiedni prezent. Wtedy człowiek cieszyć się na swoje urodziny dwa razy – gdy go zagrają, wykonując wręczenie komiksowej rzeczy – i kiedy galerię czymś bardziej potrzebnym.