Gry jako prezenty dla dorosłych: to będzie interesujące dla każdego!

Dlaczego uważa się, że dorośli dawać gry — to niepoważne. I zupełnie pomijany jest fakt, że niektóre z nich, w ogóle, i stworzone właśnie dla dorosłych. Dzieci są również interesujące, ale tylko u osób dorosłych są naprawdę ciekawe gry. Można dobrać takie, że będą równoznaczne ciekawe i lekarza i kierownika, i barmana, i producenta, i przedstawicielem wszystkich innych zawodów.

Nawiasem mówiąc, naukowcy udowodnili, że kierownikowi bardzo pomocne logiczne i gry strategiczne – zwiększają one zdolność oceny sytuacji i podejmowania właściwych decyzji. Na jakich prezentach się zatrzymać? To bardzo trudne pytanie. Poniżej przyjrzymy się hity, które zawsze wzbudzają zainteresowanie.

Oferta dla dwojga

Ich zaletą jest to, że można w nich grać nawet w bardzo małej firmy — dwoje. I oni zawsze będą interesujące. O jakich zabawkach-prezentach chodzi?

 1. Szachy. Klasyk, o którym trudno powiedzieć coś nowego. Wiedząc kombinacje do gry bardziej interesujące, ale i bez nich gra będzie przydatna i kierownika w tym, bo w każdej sytuacji w życiu można przedstawić w formie szachownicy z kombinacji.
 2. Gry jako prezenty dla dorosłych: to będzie interesujące dla każdego!

 3. Backgammon. Jeszcze jedna wschodnia gra, która wniesie różnorodność w domowe wieczory. Backgammon są krótkie i długie, i co z nich uzależnieni. Oczywiście, lepiej kupić backgammon w odpowiedniej wersji — z potężnymi postaciami, rzeźbione deską. Wtedy przyjemność z gry będzie podwójny.
 4. Rzutki. Można również konkurować we dwoje, nabyciu pewnej wprawy w korzystaniu dokładność: kto zbierze więcej punktów? A kto szybciej trafi w dziesiątkę?
 5. Wskazówka! Rzutki lepiej dawać tym, którzy nie mają małych dzieci. Mimo całej ostrożności, ta gra jest bardzo niebezpieczna, ponieważ rzutki mają иглоподобные końcówki. A magnetyczne i inne bezpieczne wersji rzutki nie są tak interesujące.

 6. Neokub. Gra zarówno dla dwojga, jak i dla jednego. Z 216 magnesów można zrobić wszystko, na co tylko tyle fantazji! Giętka postać może z symetrycznego kwadratu włączyć do niezrozumiałe masę. Neokub po raz kolejny podkreśla zabawny właściwości fizyki.
 7. Neokub

 8. Tenis bilard. To jest zwarta i, oczywiście, kilka ustępuje naprawdę nie tylko w wielkości, ale i w złożoności procesu. Ale iść do klubu, nie zawsze mają możliwość, a rozegrać partię w domu — zupełnie inna sprawa.

Oferta dla dużej firmy

W nich grają rzadziej, ponieważ firmy będą nie na co dzień. Ale są o wiele bardziej interesujące, ponieważ w nich muszą uczyć się każdego przeciwnika, jego postawa i słabości.

 1. «Mafia». Klasyczne gry wieloosobowej. Tutaj im więcej uczestników, tym lepiej. A przynajmniej — pięć, bo znaleźć firmę do gry nie jest trudne.
 2. «Monopol». Ona zna z dzieciństwa. Tylko teraz wszystko jest o wiele trudniejsze i poważniejsze: tak po prostu oddziałów nie jest łatwa, myślisz, że jak zatopić przeciwnika, a samemu stać się potentatem. «Monopolu» istnieje masa odmian, ale zasada pozostaje ta sama. Jeśli «Monopol» już trochę nudzi właśnie wyglądem, można wziąć dowolny inny (ten sam «Kierownik»), i gra będzie już z efektem nowości.
 3. «Twister». W prezentacji nie potrzebuje. Wesoło, głośno, ciężko i bardzo ekscytujące. Zwłaszcza, jeśli odłożyć tę grę bliżej do końca imprezy.
 4. Twister

 5. Napoje alkoholowe gry. Są to gry, gdzie zwykłe kształty lub żetony zastępują stosu. Co w nich będzie — zależy od preferencji graczy. No i jak z nich korzystać — to jest jasne i bez słów: zwycięzca wykorzystuje trofeum z przeznaczeniem. Porcje małe, bo poważnie się upić się nie uda, ale do końca gry emocje i ambicje sprowadzają na okrągło!
 6. Układanki. Metalowe lub drewniane. W ostatnim czasie są one szczególnie istotne: do montażu lub demontażu postać, znaleźć wyjście, przełożyć jeden element. To ciekawe i bardzo dobrze trenuje logiki. Takie zabawki lubią wszyscy. Można rozdać kilka zagadek i grać na prędkość: kto pierwszy wykonał swoje zadanie, staje się zwycięzcą.
 7. «Kolonizator» jedną ze stosunkowo nowych na tyle gier, która, nawiasem mówiąc, bardzo przydatna kierownika. Tu trzeba nie tylko zdobyć nowe ziemie, ale i dyplomatycznie ich bronić, przekonać rozmówcę, że twoje działania przyniosą mu korzyść. Dyskusyjne umiejętności, doświadczenie w prowadzeniu negocjacji, umiejętność przekonywania — wszystko to pomaga uzyskać zwycięstwo. A jeśli tych umiejętności nie, w trakcie gry, są one na pewno się pojawią.

Wskazówka! Istnieje wiele podobnych gier, które różnią się zasadniczo projekt (tematyką). W odpowiednim sklepie podpowiedzą, że lepiej dać człowiekowi z określonymi interesami.

Gry — to wspaniały prezent, który doskonale nadaje się i dla dorosłych. Dobrze dobrana gra długo pozostaje popytu i daje prawdziwą przyjemność z każdego zwycięstwa.