Ekskluzywne prezenty – specjalne prezenty szczególnym ludziom

Trochę exclusive? Dlaczego by i nie. Zawsze miło urozmaicić prezenty, które możesz zrobić innym ludziom, zawsze miło zrobić coś prosto cicho, że będzie nie tylko przyjemne, ale i wyjątkowy i niepowtarzalny. A może być nawet i w pewnym stopniu bonus. Bo ludzie czasem tak bardzo chce się uwagi, chcą, aby to, co im dają, to było interesujące, wysokiej jakości i niepowtarzalnym. Dlatego zastanów się kilka ciekawych ekskluzywne prezenty, które łatwo mogą podejść pod tę kategorię. Chociaż wyłączność – jest to dość niejasne pojęcie, pod nim można dostosować do wielu różnych wariantów, które będą w równym stopniu cenne dla obdarzył lub одариваемой. Spójrzmy na różne dobre opcje, które są odpowiednie dla tych, którzy chcą trochę exclusive w swoim życiu. No i czy dużo.

Ekskluzywne prezenty – specjalne prezenty szczególnym ludziom

Vintage

Zacznijmy od rzeczy, które są cenami choćby dlatego, że odnoszą się do staremu, a ponieważ mało jest teraz bardziej świeże i modne, niż to, antyki, jakby paradoksalnie to nie brzmiało. W tej kategorii znajdują się doskonałe rzeczy, na które po prostu pewnością należy zwrócić szczególną uwagę.

Nie zapomnij, naturalnie, to daleko nie każda stara rzecz – to na pewno cenne ekskluzywny prezent. Czasami coś starego – to jest po prostu coś starego, bez żadnego pozytywnego aspektu. Tak że na pewno staram się być bardzo pewny siebie w tym, co wybrać wartościową rzecz, która będzie dobra dla tej osoby.

 1. Obrazy. Będzie bardzo miło, jeśli będziesz miał realną możliwość kupić jakiś obraz. Nie, oczywiście, musi być bardzo stara i bardzo drogi – naprawdę cenne obrazy stoją w muzeach i są warte miliony. Ale jakiegoś lokalnie znanego artysty znaleźć można i dostać u niego jakąś bardzo ciekawy i nie jest zbyt nowy obraz.
 2. Książki. Problem z książkami w tym, że są one stale переиздаются – i nie zawsze w najlepszy sposób. Bo można się miło zaskoczyć człowieka, znalezienie mu jakieś wyjątkowe stare wydanie książki, która mu się podoba. Lub po prostu starożytną ciekawą książkę, która będzie przekupywać nie tylko swoją treścią, ale i właśnie jego przyciągającej uwagę nie do odrzucenia.
 3. Wewnętrzne elementy. Można znaleźć jakieś rzadkie wewnętrzne elementy, które są absolutnie wyjątkowe. Najbardziej prosty przykład – zabytkowe wazy. Ale to mogą być stare zegary, figurki, obrazy, dywany, meble i wiele innych. Wszystko to, oczywiście, będzie kosztować nie jest zbyt tanio, ale z zadaniem unikalnego i nagrody prezent będzie poradzić sobie wręcz doskonały sposób.

statuetka z kompasem

Kreatywność

Jeszcze jedna absolutnie wyjątkowa kategoria prezentów o długim terminie użytkowania zawiera w sobie to, że jest tworzony specjalnie dla obdarzył lub одариваемой. Dlatego można dokładnie pewność, że drugiego takiego po prostu nie istnieje. Tak i jak miło, gdy dostajesz coś podobnego. Tym śmiało można się pochwalić, można chwalić się przed wszystkimi znajomymi i przyjaciółmi – i pewnie do tego wszystko, wydaje się, jaki sens?

Oczywiście, aby to naprawdę podoba, nie zapominaj, że to wszystko musi być wyłącznie jakościowo. W przeciwnym razie nie ma wyłączności i być nie może – jaki jest sens w tym, że rzecz jest wyjątkowa, jeśli ona po prostu jest za mało jakości – w rzeczywistości nie ma.

 • Obraz. Może i nie możesz osobiście namalować obraz sprawcy lub winowajca uroczystości (chociaż kto wie?), ale to zawsze można zamówić profesjonalnemu artyście. I wtedy wyjdzie naprawdę wyjątkowa rzecz.
 • Statuetka. Obecnie technologie rozwinięte na tyle, że można nie tylko zamówić u rzeźbiarza przedstawić sprawcy lub winowajcy uroczystości, ale i, na przykład, wykonać jego lub jej statuetkę za pomocą technologii trójwymiarowego druku. Wynik będzie w niczym nie jest gorszy, a wręcz lepiej. A przyjemne uczucie nigdzie nie zniknie.
 • Film. Jeśli masz wystarczającą ilość materiału o tego czy innego człowieka, to może być świetny pomysł na prezent dla niego – przecież z tego materiału można zrobić jeden duży ciekawy i niezapomniany film – nie jest ekskluzywny prezent? No a jeśli takiego materiału nie ma, to mogą podejść i zdjęcia, które też możesz przekształcić się w wyjątkowe pokazy slajdów z fabułą. Wystarczy tylko wykazać się wyobraźnią. Przykład:

Drogie akcesoria

Dalej w liście takich prezentów o długim terminie użytkowania znajdują się różne rzeczy, które są po prostu drogie, a ponieważ są one na ogół nie mogą być czymś, czym mogą pochwalić się wielu ludzi. Więc jeśli masz realistyczna możliwość wręczyć osobie coś takiego, to na pewno będzie czuć się zupełnie wyjątkowo. Ale najpierw musisz wybrać, co z tej kategorii można dać, aby to na pewno nie rozczarowało.

 • Odzież. Nie tak łatwo odebrać człowiekowi ubrania, do tego trzeba znać jego rozmiar. Ale to jest rozwiązywalne rzecz, tym bardziej, że jeśli chcesz пошиковать i podarować coś naprawdę wspaniałego, na przykład, kożuch, problemów z nim chyba nie będzie. Jeśli pragniesz podarować exclusive skromniejsze, spróbuj nadać mu indywidualności. Na przykład, nawet zwykły t-shirt może stać się wyjątkowym prezentem, jeśli na nią nanieść nadruk z czymś, co cenne i ważne osoby.
 • Torby na zakupy. Jest to ogromna ilość różnych ciekawych i nie bardzo torby, że mogą one być bardziej niż dobrym wyborem jako takiego oto unikalnego prezentu. Niektóre z nich są w jednym egzemplarzu, ponieważ są stworzone ręcznie. Na takiego warto zwrócić zupełnie szczególną uwagę.

Niezwykła torba

Ozdoby na wszystko i wszystkich

Trochę exclusive można nadać i jakoś już istniejących rzeczy. Do tego, m, należy zrobić tak, aby stały się one wyjątkowe, ani na ziemi. I tu jest kilka opcji, a wszystkie one, w zasadzie, bo jest dość dobre, bo tylko ty możesz zdecydować, które z nich warto wybrać.

 • Dla maszyny. Na przykład, można dać ciekawe naklejki, które zmienią wygląd samochodu, albo ciekawe pokrowce. Tutaj jest bardzo dużo różnych opcji, bo do maszyn dostępne jest niezwykle dużo.
 • Do telefonu. Ciekawe pokrowce sprzedawane w wręcz niesamowitych ilościach. Ale jeśli i tego mało, to przecież zawsze możesz zamówić druk nowego, z tym obrazem, który najbardziej ci się podoba.
 • Dla domu. Unikatowe plakaty, niepowtarzalne obrazy, zdjęcia i innego rodzaju rzeczy, które pomogą uczynić dom jest czymś niezapomnianym, nawet jeśli jego wnętrze już jest dobry i jubilat już wkrótce postarał, składając go. Piękne ekskluzywne prezenty.

Wyjątkowe panele

Biżuteria

Oczywiście, kiedy ludzie myślą o премиальности, różne ozdoby są prawie nie pierwsza rzecz która przychodzi na myśl. Ponieważ biżuteria to nie tylko jakaś postawione na strumień biżuteria. To rzeczy, które w swojej większości wykonywane są ręcznie, bardzo starannie i ze znajomością i zrozumieniem procesu. I człowiek, któremu zostaną przyznane, będzie to czuć, a ponieważ będzie miał bardzo szczególne uczucie, które jest wyjątkowo mało, co można porównać do. Tak więc, jeśli jesteś gotów wydać na biżuterię, zobaczymy bliżej, jakie w zasadzie są one w ogóle mogą być.

 • Na półce. Pierwsza kategoria ozdoby to te, które są przeznaczone dla domu. Głównie to, oczywiście, figurki. Zwykle mogą być ozdobione różnymi pięknymi kryształami, ale możliwości są tu może być szalona liczba.
 • Na ciało. W odniesieniu do ozdób do ciała wyboru jest jeszcze bogatszy. Tu ekskluzywne prezenty mogą być maksymalnie personalizowane, dostosowane do wyglądu człowieka lub nawet wykonane na zamówienie od podstaw. Wszystko zależy od środków finansowych i czasu, oczywiście.

Nietypowe pierścień

Markowe produkty

W końcu, zawsze dają jakieś poczucie ekskluzywności kreatywne produkty, które umownie nazywa się markowe. W ich bazie jest zawsze-zawsze leży jakiś oryginalny pomysł, ale dlatego, że są mało spotykane u kogoś z kręgu znajomych obdarzył człowieka. I dlatego to w bardzo dużym stopniu właśnie ekskluzywne prezenty.

Tu nie będziemy nawet prowadzić jakieś konkretne przykłady, bo oryginalny może być już coś, to w ogóle – to może być niezwykłe zegarki, budziki, jakieś gadżety i tak dalej. Koniecznie spróbuj się upewnić, rzeczy i naprawdę rzadko, a nie po prostu dość powszechna i sprzedawane prawie że w każdym sklepie. I wtedy twoje ekskluzywne prezenty ucieszą człowieka.