Drogie prezenty – odrobina luksusu nikomu nie zaszkodzi

Prezenty – to jest coś, do czego ludzie zazwyczaj nadają się szczególnie starannie, ze szczególnym zapałem, zaangażowaniem i tak dalej. Przecież oni odgrywają szalenie ważną rolę społeczną, demonstrują swój stosunek do człowieka i tak dalej. Większość ludzi, co nas otacza – to różne wystarczająco bliscy znajomi. Odpowiednio, prezenty im zwykle też są bardzo duże. Ale bywa tak, że na urodziny lub inną uroczystość, należy wręczyć drogi prezent. Przyczyn może być bardzo dobrze, jednak wiele. Czy to «okrągłe» urodziny u znaczącego dla ciebie osoby, to czy chcesz wspólnie chip, aby «zadowolić» człowieka, że tak powiem, posiadających władzę, na przykład szefa. Ale jak taki prezent wybrać? Jakie drogie prezenty mężczyźni i kobiety będą szczególnie optymalne? Spróbujmy rozważyć kilka dobrych opcji, które mogą być bardzo nawet przy okazji w takich właśnie przypadkach.

Drogie prezenty – odrobina luksusu nikomu nie zaszkodzi

Technika

Pierwszy wariant, który natychmiast przychodzi na myśl, kiedy mówimy o drogie prezenty – to różne techniki we wszystkich jej przejawach. To bardzo drogi prezent, nawet w stosunkowo prostych jego odmianach – i, oczywiście, wyłącznie właściwy. Ponadto, jest on powszechnie nadaje się na urodziny dla wszystkich płci, dla wszystkich grup wiekowych, na wszystkich portalach statusów. Więc budowlane – jest to opcja, która jest zwykle traktowane w pierwszej kolejności.

Oczywiście, jest tutaj bardzo ważne jest, aby wstępnie, przed tym jak dawać takiego na urodziny, upewnić się, że takiej rzeczy u ludzi, póki że w magazynie nie ma. Inaczej wyjdzie dobrze, bardzo niewygodne – bo technika – to nie jest coś, co ma sens w kilku egzemplarzach. Jeśli będziesz nieuważny, to ryzykujesz, że twój prezent i pozostanie wyłącznie zapasowym.

 1. Smartphone. Oczywiście, najważniejszym gadżetem w życiu każdego współczesnego człowieka jest jego telefon. A dlatego, jeśli na pewno pewien, że człowiek nie przeciwko jego aktualizacji, co możesz zaoferować mu wariant jeszcze bardziej udany, niż ma w tej chwili jest, to dlaczego nie? Wybierz naprawdę dobry model – i wtedy człowiek będzie prawdziwie szczęśliwy podobnego презенту na jego urodziny. To dobre drogie prezenty mężczyznom i kobietom w stu procentach równym stopniu.
 2. Akcesoria. Dla smartfonów i podobnych im gadżetów czasami akcesoria mogą być niemal droższe niż bezpośrednio, te gadżety. Na przykład, inteligentne zegarki – piękny nowoczesny носимое urządzenie, синхронизирующееся z telefonem nie wchodzi w grę nadmiaru, która osoba może osobiście nie kupił bym, ale chętnie stosować na codzień.
 3. E-book. Świetnym rozwiązaniem – bo papierowe książki stopniowo przechodzą w sekcji raczej премиально-kolekcjonerskich rozwiązań – a od czytania na tabletach mogą nieźle męczyć oczy. Dobre e-booki na e-atramentu – to doskonały kompromis dla czytających ludzi.
 4. Urządzenia gospodarstwa domowego. No i, oczywiście, drogi i dobry prezent na urodziny – to coś wielkiego, sąsiedzkie. Tu wybór jest niezwykle szeroki, od zmywania maszyn i do kin domowych – według własnego uznania.

zmywarka

Ozdoby

Oczywiście, jest to bardzo popularny darmowy wariant – przecież dekoracji rzadko kosztują budżet. Wręcz przeciwnie, jest to coś, co kojarzy się z drogą ceną, z jakimiś ekscesy i tak dalej. Dlatego można śmiało liczyć na opcja tego typu, jeśli na urodziny szukasz właśnie drogie prezenty. Tym bardziej, że wybór jest tak wielki, że nie jest to że trudno coś dobrać, a wręcz przeciwnie, trudno coś dobrać.

 • Damskie. Tu wybór jest szczególnie bogaty. Wisiorki, naszyjniki, bransoletki, kolczyki, może być nawet wyrafinowane piercing, jeśli одариваемой są dziurki – bardzo urozmaicone prezent na każdy dzień urodzenia.
 • Męskie. Tu, oczywiście, wybór nieco skromniejsze. Drogie prezenty dla mężczyzn w tej kategorii nie jest tak różnorodne. Bransoletki, pierścionki, spinki do mankietów – wszystko nieco skromniejsze niż w żeńskich odmian – ale też można wybrać coś naprawdę wyjątkowego i ciekawego. Najważniejsze, aby pamiętać, to powinno być połączone ze stylem obdarzył – to drogi prezent spodoba.

Zawieszenie dla mężczyzn

Jedzenie i picie

Czasami można dać czyjeś urodziny coś naprawdę drogie, ale wraz z tym, jednorazowe. Przecież jedzenie i picie – to też te rzeczy, które są szeroko prezentowane w segmencie premium. I zazwyczaj w tej dziedzinie ludzie sobie nie często pozwalają jakieś ekscesy. To trochę irracjonalne, kiedy ty osobiście na to тратишься. Ale obraz zasadniczy sposób zmienia się, kiedy to prezent ze strony. Wtedy wszystko staje się bardziej niż uzasadnione, wtedy można trochę i «пошиковать», nawet jeśli po prostu chcesz no nie kupił czegoś takiego.

Nie zapomnij, że tu należy wziąć pod uwagę indywidualną tolerancję człowieka – jeśli ma np. alergię na ten lub inny rodzaj produktów, jeśli on po prostu nawet ich nie lubi – to prezent na pewno będzie bez znaczenia. Więc z góry w jakiś sposób starają się dowiedzieć, co i jak, żeby potem się nie pomylić i nie prezentować na urodziny to, że tak nie będzie spożywana bezpośrednio jubilatem.

 • Wino. Klasyczny wariant. Nawet jeśli prezent i nie będzie natychmiast распит, rozszerza kolekcję jubilata lub birthday – bo faktycznie każdy ma swój miniaturowy winiarnia.
 • Importuj. Piękne drogie prezenty to te, które po prostu nierealne dostać w naszym kraju. Na szczęście liczne sklepy internetowe sprawiają, że zakup takich rzeczy wyjątkowo prosty – a dlatego, jeśli «подсуетиться» z góry, prezent będzie mile widziana.
 • Przysmaki. Tego rodzaju produkty mogą być opcjonalnie importowanymi – ale musi odróżniać się szczególnie wysoką jakość i wyraźne skupienie się nie na codzienne zużycie, a na reupload na stół w specjalnym święta. Urodziny, nawiasem mówiąc, doskonale nadaje się na tę kategorię. Oto, jak wybrać coś takiego:

Elementy wnętrza

Można również ozdobić nie tylko człowieka, ale i jego dom. Do wnętrz istnieje tyle pięknego i niezwykłego, że wybór nie będzie szczególnie bogaty. Tak i premiowy sektor tu reprezentowana przez więcej niż szeroko. Dlatego, jeśli jesteś pewien, że twój gust nie zawiedzie, śmiało прибегайте do takiego składnika jak do udanych i sprawdzony.

 • Obrazy. Oczywiście, idealnie kupić oryginały pisane niech lokalnych nie bardzo znanych artystów, ale nadal napisane, a nie skopiowane. Ale w skrajnym przypadku odpowiednie i wysokiej jakości reprodukcje znanych dzieł.
 • Statuetki. Wszystko jest zrozumiałe. Dobra figurka może pięknie ozdobić wnętrze. Tylko wskazane jest, aby w takim przypadku nie była w tym samym stylu, co i on, w przeciwnym razie zamiast dekoracji wnętrz będzie tworzyć zupełnie niepotrzebny kontrast.

rzeźba dziewczyny z rogami

Inne

Są i inne opcje, które nie bardzo pasują do powyższych kategorii, ale z tego wcale nie stają się mniej skuteczne i właściwe. Dlatego przyjrzyjmy się ich osobno.

 • Książki. Nie tylko książki, a wysokiej jakości prezent publikacji. Można wybrać, na przykład, premie wersji dzieł tych autorów, którzy szczególnie drogi solenizantowi – taki prezent na urodziny będzie wyjątkowo doceniony. Można kupić nawet całe zbiory, w jednym premium design. Idealny prezent na właściwie każdy dzień urodzenia.
 • Vintage. Retro – zawsze w modzie. I tu wybór jest wielki jak mało w jakim innej kategorii. Винтажными mogą być figurki, naczynia, znaczki, książki, odzież, sprzęt – cokolwiek. Kupić to wszystko jest bardzo trudne i kosztowne, ale efekt, który prezent z pewnością zrobi na urodziny, będzie więcej kosztować.