Co podarować siostrze lub bratu 14 15 16 17 czy 18 lat? Najlepsze pomysły

Dawanie prezentów solenizantowi, który znajduje się w okresie dojrzewania — nie jest rzeczą łatwą. W tym okresie smaki bardzo szybko się zmieniają. A jeśli sam dawno wyszedł z tej kategorii wiekowej, pytanie, co można podarować bratu na wakacje lub co kupić siostrze na 18 lat wydaje się szczególnie trudne: o wiele łatwiej się pomylić, niż zgadywać. Ale sytuacje są różne. I aby w dniu urodzin zadowolić prezent, nie musisz pytać u jubilata lub birthday bezpośrednio, że to powinno być. Można po prostu dowiedzieć się nieco więcej na temat zainteresowań współczesnej młodzieży w wieku 14-18 lat.

Co podarować siostrze lub bratu 14 15 16 17 czy 18 lat? Najlepsze pomysły

Sport i tylko sport

Sport nigdy nie traci na swojej aktualności. To może być wszystko. Oczywiście, z tego, co ma do sportu bezpośredni związek. Na przykład:

 • Stylowy, uniwersalny kask. On może przyjść i do deskorolki i rolek, do jazdy na rowerze.
 • Rower. Ponad to drogi prezent, ale bardzo przydatne.

Wskazówka! Należy zwrócić uwagę na główną różnicą rowerów: są miejskie i turystyczne. Wybierać warto, biorąc pod uwagę to, do jakich głównych celów będzie używany transport: do jazdy w celach biznesowych lub przyjemności.

 • Poziomy pasek. Dobry prezent bratu. Nie należy uprawiać sport na ulicznych boiskach lub jeszcze gdzieś na widoku. Można to zrobić w domu. Poziomy pasek nie zajmuje dużo miejsca, ale przyczynia się do utrzymania formy.
 • Karnet w спортклуб. A to prezent na urodziny dla siostry, która dba o swój wygląd i, najprawdopodobniej, już znalazłam kilka zbędnych kilogramów. A przecież trzeba zrzucić. I najlepiej to zrobić w sali fitness, gdzie nie ma obcych, ale jest doświadczony trener i единомышленницы.

Sportowe prezenty nie tylko ciekawe, są jeszcze i bardzo przydatne. Dawać takie to zrobić konkretny wkład w zdrowie siostry lub brata.

Świat nowoczesnych technologii

Żyjemy w czasach, kiedy bez nowoczesnych technologii już nigdzie. I o tym warto pamiętać, wybierając prezent bratu lub siostrze na urodziny. Co możemy im dać?

 • Gry mysz. Dla każdego, kto spędza dużo czasu na gry, to będzie dobry prezent.
 • Słuchawki. Stylowy gadżet doskonale uzupełniają obraz współczesnego dziecka.
 • Kamera internetowa. Niezbędny do komunikowania się z przyjaciółmi w sieci wirtualnej.
 • Tablet z klawiaturą. Optymalne urządzenie, które można używać jako tablet i laptopa.
 • Pokrowiec na telefon komórkowy. Raczej prezent siostrze, tak jak to dziewczyny zazwyczaj uzależniony tymi akcesoriami. Można dać na 14, 15 lat kilku pokrowców w ofercie.

W ogóle wśród gadżetów je ogromny wybór prezentów na urodziny. Pozostaje tylko wybrać, co będzie bardziej udanym zakupem brata na wakacje. Co ciekawe, 14-18 lat — to jeszcze ten wiek, kiedy do techniki jeszcze nie stawiają specjalnych wymagań. Dlatego będą się cieszę różnych обновкам.

Modne rzeczy

W tym czasie uwagę przywiązuje się do garderoby nie уточное. Bo daje siostrze, jak i bratu na urodziny można coś z ubrań lub butów. A mianowicie:

 • Trampki «converse». Klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody.

Wskazówka! Nie miłośnicy tego buty na pewno nie wiedzą, że trampki są zarówno wysokie, jak i niskie, a jeszcze – zimowych. Dlatego można dobrać prezent na tę porę roku.

białe trampki

 • Skórzana kurtka. Kolejny stylowy akcent w postaci. Modna kurtka zachwyci długo, ponieważ rzeczy ze skóry, są trwałe. W rzeczywistości, dlatego warto wybrać uniwersalny fason — żeby w przyszłym roku kurtka nie wydawał się staromodny.
 • Jeansy. Tu w ogóle opcja, nie wymaga komentarza. Zmieniają się trendy modowe, ale same dżinsy pozostają w modzie zawsze.

Chyba, nastolatki — jedyna kategoria urodziny, które naprawdę oceni schowki prezenty. W młodszym wieku nie są jeszcze interesujące, a w starszym już. Prezent bratu, jak i prezent dla siostry na urodziny może być zupełnie inna, ale wywoływać te same uczucia: podziw, a następnie wdzięczność.