Co dać na 35, 36, 37, 38 lub 39 lat – prezenty dla średnich lat

Prezenty zawsze miło jest dawać, ale to tylko trudność pojawia się w tym, że oni zawsze muszą być różne. Mężczyźnie na urodziny możesz dać jedną, kobiety na urodziny – innego młodego człowieka – jedno, człowiek w latach – więcej. I tak dalej. W końcu ma się nad czym zastanawiać. Rozważmy średnie roku, w okresie od około 35 do 39 lat. Że w tym wieku człowiek będzie ładniejszy? Nie można odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie. Więc dzielimy urodziny na kilka głównych kategorii i dowiemy się, co będzie lepsze i bardziej potrzebne dla każdego z nich. I wtedy można dobrać, bez wątpienia, jest wprost idealny prezent na urodziny prezent na 35 lat lub więcej.

Co dać na 35, 36, 37, 38 lub 39 lat – prezenty dla średnich lat

Prezenty brata

Zacznijmy od opcji, które można podarować w tym wieku bratu. Prezenty dla mężczyzny zawsze nie jest tak proste, a fakt, że człowiek – twój brat, nakłada dodatkową odpowiedzialność, bo zwykle relacje z bratem bardzo trwały, a ponieważ wydaje się, że muszą doskonale rozumieć, że takiemu człowiekowi zaprezentować. Ale to w teorii. W rzeczywistości jest trochę więcej problemów. Więc co kupić bratu na 35 lat (lub więcej)?

Uważnie słuchaj tego, że mój brat wspominał, że chce, ale i tak nie kupił, w tym wieku człowiek może w razie potrzeby kupić sobie wszystko, co tylko zechce, bo trzeba uważnie śledzić, aby jednoznacznie być pewni, że on osobiście tego jeszcze nie zrobił.

  1. Gadżet. Najbardziej logicznym prezent dla brata na urodziny w takim wieku to gadżet. Lub dodatek do gadżetu. Na przykład, jeśli ma już dobry smartfon. Dlaczego nie podarować się do niego, na przykład, fitness-tracker, zegarek lub bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do rozmowy? Prezent w czysto męskim stylu.
  2. Karnet. Pobrany, завертевшийся w pracy, brat na pewno nie tak często znajduje czas na to, aby próbować coś nowego. Że można go zrozumieć, i można go stymulować. Karnety na warsztaty, na jasne rozrywka jak ekstremalnej jazdy – wszystko to pomoże mężczyźnie na nowo odzyskać siebie – dobrze, albo przynajmniej spędzić czas na najwyższym poziomie, co z przebiegiem lat wychodzi coraz rzadziej i rzadziej.

Bon upominkowy

Prezenty siostrze

I choć wydaje się, że mężczyźnie na urodziny nie tak łatwo znaleźć przyzwoity prezent, w praktyce okazuje się, że kobieta wcale nie jest łatwiej. Pytanie, co kupić siostrze na 35 lat, jest naprawdę trudne. Ale решаемым. Więc, co wręczyć tak ważnej dla ciebie osobie na jego urodziny?

  • Dekoracji. To prawdziwie klasyczny wariant, który po prostu nie może być w żaden sposób błędny, bo co lepiej biżuterii? Są dobre w każdym wieku, ale to, że po 35 roku życia są szczególnie przyjemne. W dużej mierze, oczywiście, bo ludzie zaczynają się szczególnie docenić dane rzeczy i rozumieć ich znaczenie.
  • Zestaw kosmetyczny. Jeszcze jedna wygrana-wygrana na urodziny swojej siostry. Oczywiście, to musi pasować do jej wieku, nic niepotrzebnie młodzieżowego, nic zbyt jasny. Akcent warto zrobić na wysoką jakość i nawet na премиальность produktów.

Kosmetyki

Prezenty mamie

Z najwyższą trwogą ludzie zwykle odnoszą się do презентам, które na urodziny warto dać mamie. To i nic dziwnego, bo jest ona dla ciebie jest w dużej mierze osobą numer jeden. Dlatego znajdziemy na jej święto jest wyjątkowe, miłe i wyjątkowy sposób przyjemne. Co podarować mamie na 35 lat?

Jeśli jeszcze nie zarabiasz osobiście, a są zależne od matki (co się często zdarza, gdy mama jest na tyle młoda), to wtedy nie warto jej kupić coś drogiego osobiście. Скиньтесь z tatą. Jeśli nie jest to opcja, to wtedy wolą lepiej coś taniego, wykonany własnymi rękami – na przykład, piec ciasto lub przygotuj dekorację. Ona oceni uwagę i troskę.

  • Technika. Sprzęt, który ułatwi jej życie – niż nie wspaniały prezent na urodziny? Zmywarka, dobre żelazko, мультиварка – to bardzo praktyczne, ale od tego przecież wcale nie mniej miło.
  • Spotykaliśmy się. A najlepiej lepiej zrzutkę i kupić jej bilet na jakiś ośrodek. To ona się ucieszy. Ale jeśli szukasz kilka bardziej ekonomiczny wariant, to nawet bilet na dobry koncert będzie fakt, że wyłącznie docenią ją i pozwolił jej spędzić niezapomniane chwile.

Prezenty dla taty

Wreszcie, należy rozważyć prezenty mężczyźnie, który jednocześnie jest twoim ukochanym ojcem. Dla niego wybór może w jakimś niewielkim stopniu różnić się od tego, że prezent na urodziny brata – a może z nim się równać.

  • Technika. Tu tata pokrywa się z bratem. Nie ma nic lepszego na taką datę, niż jakaś technika, albo akcesoria do techniki. Wybierz coś, że niby jak chciałem kupić dla siebie, ale na pewno nigdy nie kupi. No i oczywiście staraj się nie narzucać mu zbyt młodzieżowe rzeczy – trzeba dać mu nową wygodę, a nie zmuszać na urodziny zmieniać nawyki na tych, co mu aż niewygodne.
  • Hobby. Ale ogólnie spoko podarować mężczyźnie prezent, który wydobywa się z hobby. Lubi wędkować? Podaruj super wędkę. Lubi samochody? Podaruj samochodowy nawigator lub inny prezent, który pozwoli poprawić doświadczenie interakcji z ukochaną auto. Bo na pewno bardzo dobrze wiesz, czym interesuje się twój tata. Dlaczego nie zastosować tej wiedzy w praktyce i nie zadowolić go na urodziny szczególnie? Każdemu mężczyźnie będzie miło, a mężczyźnie, który jest twoim tatą – szczególnie.

Oto przykład, jak wybrać wędkę: