Ciekawe prezenty na urodziny: jak zaskoczyć?

Wybierając prezenty, zawsze realizować dwa cele: zadowolić tym, komu prezent jest przeznaczona, i zaskoczyć swoim niestandardowym podejściem. Choć pierwsze często okazuje się znacznie łatwiejsze, niż drugie. Ale jeśli wykazać w swoim dążeniu do wytrwałość, ale nie pozostanie nic niemożliwego. Prezenty są bardzo różne, a wśród nich wiele takich, których solenizant nie czeka.

Ciekawe prezenty — jakie one są?

Aby zrozumieć, co to jest ciekawe prezenty na urodziny, trzeba odejść od szablonów. Przecież w tym przypadku ciekawym prezentem może stać się tylko niezwykły, taki, którego solenizant wcale nie czeka. To może być:

Pozdrowienia w okno. Miło jest myśleć, że tak dziwią tylko dziewczyny (i, szczerze mówiąc, nie często). Ale co przeszkadza tak zaskoczyć faceta? Uzgodnić автовышке nie jest trudne, ale to będzie naprawdę niespodziewanie. Tym bardziej, jeśli solenizant mieszka na 6 i więcej kondygnacji.

  • Zadanie. Prezent nie musi być materialny — to wiemy. A w jaki jeszcze może być? Na przykład, fenomenalny! W dosłownym znaczeniu. Quest — to i burzy mózgów, i test na wytrzymałość, zwinność, szybkość. Prezent-quest zostanie zapamiętany na długo. Ostatnio to popularny kierunek, i istnieje wiele firm, które rozwijają ten rodzaj działalności. Można się z nimi zapoznać i wybrać jeden z gotowych programów, a można zająć się opracowaniem zadania samodzielnie, jako zadań na podstawie informacji z życia jubilata.
  • Flash-mob. Jeszcze jeden ciekawy kierunek współczesnej kultury, które można synchronizować do dowolnego powodu. I urodzinowy — w tym. Chodzi urodziny w parku lub w centrum handlowym, i nagle otaczająca rzeczywistość staje się jakiegoś. Pierwsze emocje — to zamieszanie i zdziwienie. Ale potem wszystko staje na swoje miejsca, i burza emocji, które praktyczne błyskawicznie zmienić siebie, kończy się zachwytem.
  • Wycieczka po mieście. Jeszcze jeden prezent, który wiele nie biorą pod uwagę ze względu na jego małą popularność. Ale to wcale nie znaczy, że taki prezent nie jest ciekawy. Dobrze znasz swoje miasto? A przecież wycieczka nie musi historyczna z opisem atrakcji architektonicznych i innych tradycyjnych elementów. Można zamówić na przykład, kryminalną wycieczkę. Poznać historię przestępczego świata (a jest u każdego miasta) — to jest o wiele bardziej interesujące.
  • Komunikacja z inspektorem POLICJI. Taki prezent, oczywiście, wymaga zaawansowanego przygotowania. Jesteśmy przyzwyczajeni, że komunikacja z odważnej policją, która kontroluje ruch drogowy, rzadko kończy się dobrze. Skoro zatrzymują, to znaczy, że chcą coś pokazać. A co, jeśli oni chcą po prostu pogratulować z okazji urodzin? Przyjemne emocje, które przychodzą na zmianę niewielkiego stresu, zawsze bardziej żywe. Sprawdź sam!

Ciekawe prezenty na urodziny: jak zaskoczyć?

Wskazówka! Jeśli nie uda się wynegocjować takim сюрпризе z inspektorem POLICJI, który stoi na odpowiednim odcinku, w żadnym wypadku nie należy używać animatora, który będzie grać rolę funkcjonariusza policji — to jest obarczona mieszkańców z tymi samymi strażnikami porządku.

Jako prezent oryginalny prezent?

Nawet najbardziej przeciętny prezent stanie się bardziej atrakcyjne, jeśli go ciekawy. Jak to zrobić — zależy od samego prezentu. Trzeba zrozumieć, jak to najczęściej dają, i w żadnym wypadku nie jest to powtarzać, a wymyślić swój własny podejście.

  1. Mini-quest. W obrębie mieszkania. Rozsianych po całym mieszkaniu podpowiedzi i zmusić jubilata szukać prezent. Szczególnie istotne rano, kiedy jest jeszcze senny, pędzi do pracy, ale nie może oprzeć się pokusie.
  2. Formularz zgłoszenia. Wiedział, co ciekawe można dać wszystko, nawet skarpetki? -Tak, tak! Taka popularny prezent (nie na urodziny, oczywiście, ale na inne męskie święta) można zrobić niezwykłe. Na przykład, w formie bukietu. I choć zazwyczaj mężczyznom bukiety nie dają, od tego na pewno nie zrezygnują. Do tego każdy skarpety należy zwinąć w ciasny rulon (można zamontować zwykłą gumką do pieniędzy tego samego koloru, aby «pączek» nie rozpadł) i nasunąć na drewnianą kulinarnej шпажку. Podstawa шпажек krawat dekoracyjny kwiat.
  3. Czarne róże i koniak

  4. «Matrioszka». Klasyka gatunku: w dużym opakowaniu mniejsza, a w niej — jeszcze mniejsza, a tam — najmniejszy. Im więcej warstw, tym lepiej. Otrzymując taki prezent, wiele urodzin, bliżej finału zaczynają podejrzewać, że w rzeczywistości dają jakiś drobiazg, a nacisk zrobili na projektowaniu. I to jest świetna okazja, aby go zaskoczyć czymś małym, ale bardzo przydatne: marsz nóż, kolekcjonerska moneta, bluetooth, przenośny dysk twardy — nadaje się wszystko, co jest małej wielkości.
  5. Balon niespodzianka. Opcja jest bardziej odpowiedni dla dziewczyn. Firmy, które zajmują się świątecznym wystrojem sal i sprzedażą balonów, można używać do takich celów prywatnych. Na przykład, umieścić w jednym z balonów prezent, a potem szczelnie go zawiązać. Jeśli w pakiecie będzie kilka piłek (i im więcej, tym ciekawiej), zrozumieć, jaki balon z prezentem, trudno będzie przebić wszystkie po kolei.

Balon niespodzianka

Wskazówka! Lepiej wziąć matowe kule, przez które nie widać zawartość. A prezent powinien być taki, który się nie rozbije i nie pęknie przy upadku z wysokości.

I to tylko niewielka część tego, jak można zaskoczyć i na temat, a nawet bez powodu. Dać upust wyobraźni — to pomoże ci znaleźć swoją wersję oryginalnej prezentacji. W takich prezentach sama podawanie zapamiętywany jest nie mniej (a często i więcej), niż sam prezent. I to jest fajne, bo kiedy życie jest zbudowany z takich jasnych wspomnień — to wspaniale!