Wybieramy prezenty dla dziewczynek w różnym wieku

Jak tylko będzie wycieczka do kogoś na urodziny, od razu pojawiają się pytania o prezentach, kulki, tortach i zdjęcia.

Podobne trudności doświadcza większość ludzi. Szczególnie trudno jest zadowolić, wybierając prezenty dla dziewczyn. Jeśli prezent należy zrobić swojemu dziecku, to często rodzice wiedzą o cenionych pragnienia ich dzieci, a szczególnie łamać głowę nad opcji nie jest konieczne. Ale co z tymi, którzy udają się w goście na imieniny dzieci znajomych lub krewnych? Tym, kto zastanawia się, co podarować dziewczynce, pomocny będzie nasz artykuł.

Wybieramy prezenty dla dziewczynek w różnym wieku Prezent dla dziewczyny można wybrać, począwszy od tego, ile przypada jej lat.

Tylko najpierw wydaje się, że zadowolić prezenty dziewczyny po prostu. Czasami zdarza się, że ich wymagania także są skomplikowane, jak i u dorosłych pań. Czekam na cud, spełnienia marzeń, позирования na nowe zdjęcia, uwagi i adoracji, życzliwych gości, odświętnej odzieży, muzyki i pozdrowień, to prawie wszystko, czego dzieci oczekują od swojego dnia urodzin. I z niecierpliwością specjalnych dzieci, niezależnie od tego, ile mają lat, czekają na prezenty. Zacząć należy od najmłodszych lat. W tym wieku dzieciaki oferować rozwija materiał.

Jeśli młodej księżniczki w wieku zaledwie jeden rok

Prezent dziecko będzie w stanie ocenić może nie od razu, ale po czasie. Prezenty dla dziewczyny mogą składać się z pięknych ubrań, na której nie będziemy się zatrzymywać. Chociaż rodzice docenią rzeczy robione własnymi rękami, aby ich pociechy. O wiele bardziej interesujące zwrócić uwagę na zabawki, które można zrobić własnoręcznie lub kupić w sklepach. Dobra tworzyć własnymi rękami, na przykład, lalkę, nie wymaga wiele czasu i nakładów. Warto zobaczyć warsztaty i osobiście przystąpić do robótek ręcznych. Lalki można zrobić z tkanin, gliny polimerowej, szydełkować lub innego materiału.

Taka zabawka na 100% spodoba się dziewczynie i jej rodzicom, bo będą pewni jego bezpieczeństwa.

W roczniaku dzieci uwielbiają swoje zwykłe zabawki, publikowanie różne melodyjne dźwięki. Nawet jeśli dziecko spełnia tylko swoje pierwsze urodziny, jej można już przedstawić pierwsze interaktywne zabawki:

 • muzyczne i mówiące komórkowe;
 • fortepian, z przyciskami publikowanie dźwięki zwierząt;
 • gadające chomiki;
 • efekty świetlne i muzyczne samochody, które opowiadają bajki i śpiewa piosenki, w stylu muzycznej książki Krab.

pianino z klawiszami publikowanie dźwięki zwierząt

Co podarować dziewczynce, jeśli jej mija dwa lata?

W tym wieku dziecko już zdobywa większy bagaż wiedzy, jego horyzonty poszerza swoje granice. Tym, którzy wyjeżdżają na urodziny do dwuletniej księżniczce, mogą rozważyć zabawki, które są dostępne dla roczną dziewczyny. Ale lista, można znacznie zwiększyć. Do dwóch lat dziecko jest już prawie zerwał z nałogiem wszystko ciągnąć w ustach, lizanie i próbować na ząb. Prezenty dla dziewczyny mogą otworzyć tradycję kolekcje wyjątkowych zabawek.

Można więc śmiało otwierać kolekcję pluszowych zabawek. Do honoru producentów miękkich zabawek, trzeba dodać, że oprócz ich atrakcyjny wygląd, fuzzies «nauczyli» recytować wiersze, śpiewać piosenki i opowiadać bajki. Oczywiście, takie zabawki trudno zrobić własnymi rękami, ale jeśli u dziecka występuje reakcja alergiczna na plusz, ze szmacianym misiem lub зайкой będzie bezpieczna.

Poza tym, gdy miał dwa latka dziewczynki już zaczynają, aby przyzwyczaić się do gastronomicznym upodobań. Dlatego dzieci mleczna czekolada, tort przygotowany i ozdobiony własnymi rękami, pyszne i przydatna galaretki, marmolady i inne będzie mile widziane.

Także już można traktować jako prezent pierwszych trzech — czterech kołach pojazdy: rowery i толокары.

Niż zadowolić dziewczynę 2-3 lat

Koralik

Szczególną trakcję wiele dzieci w wieku dwóch-trzech lat mają do мячикам. Nawet jeśli w domu masz już kilka okrągłych przyjaciół, jej potrzebują jeszcze większego rozmiaru, koloru czerwonego lub różowego koloru, z zająca lub królika.

Wskazówka: «Jeśli wybierasz się w odwiedziny do dzieci w wieku 1-3 lat, i nie wie, co dać, zatrzymać swój wybór na huśtawce. Mogą one być zawiasach, lub stacjonarnymi z mocowaniem».

Prezenty dla 2-3 letniego dziecka

Co podarować dziewczynce, gdy skończyła dwa lub trzy lata? Oczywiście, że nadszedł czas, zdobywać pierwsze lalki. Dla dziecka w wieku 2-3 r. można już nabywać lalki z zestawami ubrań i innych akcesoriów. Mogą to być meble, wózki dziecięce, artykuły gospodarstwa domowego itp.

Mała księżniczka już w wieku, kiedy zaczyna kopiować zachowania dorosłych. Jeszcze nie czas na kupowanie dziecku drogich porcelanowych lalek, jej bardziej pasują małe dolls, które od razu można grać: karmić, kąpać, wagary i kołysać do snu.

Dobieramy prezent dla 4-letniej имениннице

Co podarować dziewczynce, gdy miała cztery lata? Prezenty dziewczyny czterech lat już wykluczają ostrosłupa, толокары, grzechotki i inne. Lista pożądanych prezentów znacznie się rozszerza. Dziecku może być w duszy takie zabawki:

mata do tańca

Prezenty dla dziewczynki 4-ch lat

 1. mówiące książki lub interaktywne plakaty («Rozmowa elementarz»);
 2. dzieci tablet lub komputer do gier;
 3. dance mat;
 4. dzieci syntezator z mikrofonem;
 5. zestaw teatru lalek;
 6. wózek dla lalek, łóżeczko lub zestaw mebli lub urządzeń domowych.

Jakie prezenty dla dziewczyny dają na 5 lat?

Pudełko z kosmetykami

W pięć lat dziewczyny już wiedzą, jak gotować i gotować, więc mogą ostro potrzeba dziecka w kuchence mikrofalowej lub płyty grzejnej. Małe gospodynie domowe, których tylko pięć lat, wiedzą, że rzeczy wymagają prania i im też potrzebna plac pralka automatyczna.

Są chwile, kiedy mała dama pragnie cieszyć się sztuką. Prawie wszystkie dziewczyny uwielbiają rysować, więc zestawy farb, tablica do rysowania, sztalugi, zestaw długopisów i barwników z pewnością zachwyci dziewczyny.

Niż zadowolić шестилетнюю dziecko?

Od sześciu lat, dziewczyny już można dać ich pierwszy zestaw kosmetyków, do którego można śmiało dodać zestaw wsuwek do włosów, piękne oprawy, grzebień i plac toaletowy wodę.

Zestaw dziecięcej naczyń po prostu wymaga dziewczynce, aby gotować swoim towarzyszom i lalki owsianka, zupy i kompoty. A dla tych, którzy kochają wszyscy mogli się cieszyć zestaw lekarza, składający się z stetoskop, strzykawki, butelki z lekarstwami i чемоданчика.

Na każdej urodziny dziewczynki będzie, przy okazji, piękna ramka na zdjęcie. Nie występuje pytań z prezentami u tych, którzy potrafią pięknie na drutach lub szyć, bo rzeczy stworzone własnymi rękami aktualne i dziś.

Wskazówka: «Każda dziewczyna jest właścicielem swoich skarbów. Dlatego od pięknego kuferka lub kasetki na nich przyjdzie w zachwyt dziecko w każdym wieku».

Prezenty dla dziewczynki na 6 lub 7 lat

kosmetyki dla dzieci

Prezenty dla dziewczynki w sześć-siedem lat mogą uzupełnić listę, od czego przyjdzie w zachwyt mam dziś urodzin, który ma już siedem lat?

 • Skuter lub rower;
 • rolki;
 • dzieci tablet;
 • torebka lub рюкзачок;
 • pozytywka dla skarbów;
 • piękna sukienka, garnitur lub inne ubrania.

Prezenty dla dziewczyn dziewięciu-dziesięciu lat podejdą z poprzedniej grupy. Można je tylko lekko uzupełnić lalkami z ceramiki. Różnią się one łamliwością i starsze dziewczynki już wiedzą, jak sobie z nimi radzić. Znowu ci, którzy są w stanie tworzyć własnymi rękami arcydzieła, mogą skorzystać z pięknymi związanymi szydełku топами, czapki lub туниками.

W tym wieku uczennice mogą cieszyć się z nowych i jasne рюкзачкам lub piękny sportowy kostium.

Wskazówka: «Dla dzieci w każdym wieku miłym zaskoczeniem będzie dmuchany basen, który można zainstalować na działce. Masa przyjemnych wrażeń, jak i wesołe towarzystwo przyjaciół na cały sezon letni księżniczka będzie zapewniony».

 

Niż zadowolić dziewczynki 11-12 lat?

Prezenty dla dziewczynki 11-12 lat należy dobierać nieco poważniej. W tym wieku są bardziej zainteresowani przedmiotami z kategorii dorosłych. Bardzo im się spodoba:

 • nowy odtwarzacz MP3;
 • telefon komórkowy;
 • etui na telefon komórkowy lub tablet;
 • plac panel;
 • wielki wypchane zabawki w zestawie z bukietem kwiatów;
 • zestaw kosmetyków dla nastolatków itp.

W tym czasie dziewczyny często są uzależnieni jednym z rodzajów rękodzieła. Dlatego też, najlepszym rozwiązaniem będzie kupić jej wysokiej jakości materiały do robótek, czy to przędza, nici do haftu, koraliki, farby, pistolet do gorącego kleju i jeszcze masa wszystkiego tego, czego jej brakuje.

Wiele dziewcząt zaczynają angażować się w fotografii, więc do udanych zdjęć zrobionych własnymi rękami można podarować piękny album, e-ramkę, obiektyw itp.

Wskazówka: «na Pewno na każde urodziny dziewczynki trzeba robić zdjęcia. Piękny obraz swojej córki, osadzonego w porządną ramkę do zdjęć, może zdobić ścianę nadrzędnego gabinetu lub pokoju dziecięcego».

Niż podobać się nastolatkom?

Prezenty dla dziewczynki 13 lat. Począwszy od 13 lat, prezenty dla dziewczyny wybrać, staje się coraz trudniejsze. Dokładniej, lepiej interesować się u najniższej birthday, co bym chciała dostać w prezencie.

W tym wieku nastolatki zaczynają szturmować świat dorosłych. Jedni to robią nieśmiało, inne z presją. Więc i prezent dla dziewczyny na urodziny w dużej mierze zależeć będzie od zainteresowań. Ale na pewno jedno, że różne stroje dziewczyn bardzo interesują.

Pierścionek dla dziewczynki

Jako prezent dla dziewczyny 13-15 lat pasują:

 • modne buty;
 • piękna stylowa odzież;
 • wody toaletowe i zestawy do pielęgnacji włosów, skóry twarzy i ciała;
 • kosmetyki;
 • tablet, smartfon, zwłaszcza jeśli dziewczyny lubią selfie i dzielą się swoimi zdjęciami w sieciach społecznościowych;
 • biżuteria i akcesoria;
 • biżuteria;
 • sportowe, sale gimnastyczne, itp.