Co dać dziewczynie na 14 lat – prezenty dla młodej damy

Czternaście lat to praktycznie początek okresu dojrzewania, to właśnie ten okres, kiedy dziewczynka stopniowo, dosłownie krok po kroku, zaczyna przekształcać się w młodą dziewczynę. Ale co dać taki oto dziewczynie na jej długo oczekiwany dzień urodzenia – czasem jest to zdecydowany sposób jasne. Bo trzeba w jakiś sposób odgadnąć potrzeby w ten niezrozumiały i okres przejściowy – a to jest o wiele trudniejsze, niż, na przykład, zrobić jakiś symboliczny prezent małemu dziecku. Zresztą, można znaleźć sposób i w takim wieku. Należy wziąć pod uwagę szereg typowych rozwiązań, które mogą miło zaskoczyć dziewczynę i zrobić jej urodziny niezapomniany. Tak więc, co dać dziewczynie na 14 lat?

Co dać dziewczynie na 14 lat – prezenty dla młodej damy

Karnety i certyfikaty

W pierwszej kolejności na takie urodziny można podarować coś, co nie tylko sprawi przyjemność dziewczynie, ale i pozwoli jej osobiście podjąć decyzję odnośnie potencjalnego prezent. Jak by dać jej wybór – to najlepszy prezent na 14-letniej dziewczynie na urodziny. Aby to osiągnąć, po prostu – do tego są różne karnety i certyfikaty. Wydaje się, popchną w odpowiednim kierunku (jest to szczególnie ważne, gdy możesz dać prezent córce), ale nie będą nic konkretnie narzucać. Oto kilka najlepszych opcji.

  • Salon urody. 14-letnia dziewczyna chce dbać o siebie i być piękne – ale chyba głównie robi to w warunkach domowych. A urodziny może być dobrą okazją aby zmienić tę sytuację – dlaczego nie podarować karnet w dobry salon kosmetyczny?
  • Koło/sekcja. Możliwe swojej 14-letniej córce/koleżanki/znajomej chce zacząć gdzieś chodzić. Czy to aerobik czy fitness, czy to jakiś sportowy kółko, czy sekcja muzyczna, czy to basen, czy jeszcze coś w tym rodzaju. Jeśli wiesz, co by do niej pasowało najbardziej – dlaczego nie dostarczyć jej to? Ona ocenić to z pewnością, tak i każda z tych sekcji jest wyraźnie pójdzie dziewczynie tylko na korzyść. Istnieją certyfikaty, które pozwalają wybrać z kilku podobnych rzeczy – nadają się, jeśli do końca nie jesteśmy pewni, że woleliby, mam dziś urodzin.
  • Bilet. Ten prezent trochę spóźnia się z ogólnej liczby wyżej wymienionych prezentów na urodziny – ale można im bardzo mocno zadowolić człowieka. Jeśli ma ulubiony zespół – i, na szczęście, zatrzymała się gdzieś w pobliżu, to wtedy raczej nie można wymyślić prezent na urodziny lepiej.

Bilety na koncert

Ozdoby

W czternaście lat można stopniowo odchodzić od biżuterii i dać dziewczynie małe ozdoby z:

  • srebra;
  • białe złoto;
  • żółte złoto;
  • czerwonego złota.

Oczywiście, nic ogromnego, nic zbyt żywe. Wszystko powinno być starannie. Jeśli tam są kamienie, to niech to będzie, na przykład, фианит. Rozumiem, że już nie dziecko dostaje prezent, a prawie dorosła dziewczyna, ale pieścić jej nie należy.

Ozdoba dla dziewczynki

Kosmetyki

Jeszcze jeden uniwersalny prezent. Zresztą, być może, w tym przypadku lepiej dać nie konkretne kosmetyki, bony, ale i «fizyczne» prezenty 14-letniej dziewczynie też się spodoba. Piękne zestawy upominkowe, środki różnego rodzaju do opieki nad sobą, lekkie owocowe perfumy – wszystko to zajmie godne miejsce na półce.

Kosmetyki

Gadżety i akcesoria

Chociaż dziewczyny nie takie fanki techniki, jak chłopcy, mimo wszystko można dać niektóre czysto techniczne rzeczy na ich urodziny.

  • Statyw do selfie. Jaka dziewczyna nie lubisz fotografować? Taki statyw pozwoli zrobić to jeszcze lepiej i wygodniej.
  • Odtwarzacz. 14 lat – wiek silnej zależności od muzyki. Dlatego prezent na urodziny odtwarzacz – dobre rozwiązanie. Oczywiście, jeśli birthday go jeszcze nie ma.
  • E-book. Również w wieku 14 lat wiele dziewczyny lubią czytać – na szczęście, jest to zajęcie jest nadal bardzo popularny wśród młodzieży, chociaż książki są już nieco inne, niż wcześniej. Ale e-book będzie doskonałym motywatorem, skłaniającym się czytać jak najwięcej.

Oto jak wybrać e-book:

Śliczne bombki

Zresztą, nie trzeba dawać córce/koleżanki/znajomej coś bardzo praktyczne. Słodkie drobiazgi – to jest to, że w tym wieku nadal jest przyjęte z dużym zadowoleniem. Znajdź sklep, w którym sprzedają ładne, ręcznie domowej zabawki, daj jakiegoś miłego ozdoba do pokoju dziewczyny i ona będzie bardzo zadowolony. A jeśli ona będzie zadowolona w swoje urodziny – to znaczy, że wszystko ze swojej strony zrobiliśmy poprawnie – to znaczy, że wakacje już z definicji nie może być dowolnie-albo nieskuteczne.