Każdej dziewczynce swój wyjątkowy prezent na 10 lat

Dekady — świetny wiek dla dziewczyny. W tej chwili jest jeszcze dziecko, ale każdy możliwy sposób naśladuje zachowanie dorosłej kobiety. Ona marzy o globalnym, cieszy się z drobiazgów, wykazuje zainteresowanie do nowego i nieznanego. Pojawiają się pierwsze tajemnice, które dziecko świadomie ukrywa i nie wie nawet mamie.

Dziewczynka 10 lat prawdziwa moje marzenie. Dla niej dobierać prezenty — przyjemność. Co podarować dziewczynce 10 lat na urodziny? Opcji jest masa. Wybieramy odpowiedni.

Odzież, akcesoria i inne drobiazgi

Młoda dama stara się być jak na mamę. Teraz nadszedł czas, kiedy dziecko zaczyna świadomie wybierać sobie sukienki, spódnice, garnitury, buty, podobnie jak mama. Być może właśnie dla swojej córki zakupy będzie najlepszym prezentem na urodziny.

Każdej dziewczynce swój wyjątkowy prezent na 10 lat

Kosmetyki dla dzieci

Każda dziewczyna przynajmniej raz próbowałam malować usta szminką mamy, cieszyła się jej duchów, cieni lub tuszem do oczu. Czasami jak trudne i nudne było mamie. U współczesnych dzieci mają możliwość korzystania z własnych kosmetyków. Będzie świetnie, jeśli обрадуете swoje dziecko na urodziny dziecka kosmetykami. Najważniejsze, aby pamiętać, że wszystkie składniki tych środków powinny być naturalne.

Kosmetyki dla dzieci

Można podarować córce dzieci żel do mycia, krem lub balsam do ust.

Pamiętaj, że dziewczyny lubią kolorowe opakowania.

Takie prezenty na urodziny dla duszy i ciała pomogą z małej dziewczynki stworzyć piękną młodą panienkę.

Książki, gry i zabawki

Do 10 lat dzieci często rozumieją znaczenie słowa jubileusz. I teraz dziecko wie, że pojęcie «okrągła data» nie w sądzie geometryczne kształty nazwana. Dziecko po raz pierwszy uświadamia sobie, że stał się bardziej dojrzały. A to oznacza, że nadszedł czas, aby dopasować.

Dziecko do 10 lat coraz mniej podobają się zabawki. Możesz przekazać miękkie zabawki, które lubią nawet dorosłe kobiety. Można również zakupić lalki lub bohaterów kreskówek: wróżki «Winx», «Monster High», itp.

Wolą gier rozwijających się. Będą odwoływać się do dziewczynki i matki. Trzeba je dobierać według wieku, zgodnie z osobistymi zainteresowaniami. Czym interesuje się dziewczyna, zadaj pytanie mamie. Najbardziej popularne gry:

 • Twister
 • Krokodyl
 • Genga
 • Nie popychaj łodzi
 • Dzień wodzów
 • Monopol
 • Co? Gdzie? Kiedy?
 • Młody detektyw

Niektóre dziewczyny nie zrezygnują z puzzli i książek na urodziny. Najlepsza lektura dla tego wieku jest to, że rozwija erudycji, logiki, pomysłowość. Na przykład, cennym prezentem dla dziecka będzie wielka ilustrowana encyklopedia. Lub książka etykiety dla dziewczyn.

wielka encyklopedia детскою

Można rozwijać inteligencję za pomocą zagadek. Skomplikowana konstrukcja, wystarczającą ilość szczegółów i ciekawa fabuła mogą trwać długie wieczory усидчивой i zdecydowana dziewczyny.

Twórczej naturze

Istnieje typ dziewczyn, które z dzieciństwa poświęcić się twórczości. Może się to objawiać na wiele sposobów. Jedni malują, inni kochają muzykę i taniec, inni poświęcają się rękodzielnictwie jak mamie lub babci.

Художницам można podarować na urodziny profesjonalne farby, pędzla lub ramki do zdjęć. Zawczasu dowiedz się, jakie materiały woli używać przyszła artystka.

Fanem tańca można kupić profesjonalne buty lub strój.

Igły zakup materiałów zainteresowania:

 • koraliki
 • zestaw do haftu
 • igły dziewiarskie
 • haczyk do wiązania
 • nici maszyny dziewiarskie
 • cekiny
 • cyrkonie
 • koraliki
 • tkanina
 • okucia

Te i wiele innych przedmiotów rękodzieła można kupić dziecku w wyspecjalizowanych sklepach ręcznego kreatywności. Im bardziej zróżnicowana będzie twój zestaw dla kreatywności, tym więcej będzie radości na twarzy dziewczyny. Oczywiście, taki prezent lepiej wybrać mamie, a nie innym gościom. Bo tylko ona widzi i wie subtelności w preferencjach swojej małej szwaczka.

zestaw do haftu

Nowoczesne gadżety

Dziewczyny 10 lat już dozwolone darować nowoczesne gadżety. Ale wybierając technikę, należy skonsultować się z rodzicami. Nie każdej mamie się spodoba taki pomysł. Zwykle takie prezenty na urodziny otrzymują tylko rodzice i bliscy krewni. Niektórzy rodzice kategorycznie przeciwko smartfonów, tabletów lub komputerów przenośnych i wtedy twój prezent stanie się przyczyną nieporozumień.

Ciekawostki z życia

W wieku 10 lat dziecko uczęszcza do szkoły. Śmiało możesz dać nowy budzik nowoczesny design, lampy biurkowe, krzesło do ćwiczeń w domu. Możesz zwrócić się po radę do mamy. Ona na pewno doradzi, jaki ciekawostki brakuje.

Opiekuńczy i odpowiedzialny dziewczyny można podarować kwiat lub zwierzę, jeśli ich rodzice nie mają nic przeciwko.

Dla jasnych kolorów i światła nastroju w Dniu urodzin córki podaruj jej helem balony. A mamie wskazówka: stwórz świąteczną atmosferę zdobionymi komnatami, muzyką i szczere gratulacje. Jeżeli imieniny córki w sezonie letnim i mieszkasz w prywatnym domku, przesuń obchody na letnim plac zabaw.