Najbardziej pożądany prezent dla córki, o których wiedzą najlepsi rodzice.

Co najważniejsze w prezencie? Zobaczyć świecące radością oczy. Zrozumieć, że masz mnie z zaskoczeniem. Zwłaszcza, jeśli jest to dla ukochanej córki. Przy tym nie ma znaczenia, ile ma lat: jeden roczek czy szesnaście.

Najbardziej pożądany prezent dla córki, o których wiedzą najlepsi rodzice.

Kilka ważnych zasad

 1. Córka nie zawsze rozumie treść prezent. Na pierwszy plan wysuwa się wygląd. Zwłaszcza, gdy księżniczka jeszcze całkiem mała
 2. Zapomnij o swoich marzeniach. Nawet jeśli jest to najpiękniejsza lalka. Ale dziewczyna, która kocha konstruktor, ona nie spodoba
 3. Zwróć uwagę na rzeczy, które pozwolą córce zastanowić. Czasem zwykłe kolorowe klocki jej spodoba więcej, niż jasny, cymbał kombajn z przyciskami
 4. Bezpieczeństwo wychodzi na pierwszy plan. To priorytet dla najlepszych rodziców. Żadnego zbędnego lub drażniącego zapachu. Farba nie powinna zejść. A drobne części do trzech lat po prostu zabronione.

Swoje dzieci rosną niepostrzeżenie szybko. To znaczy, że prezent córce musi być dostosowane do wieku. Nie być zbyt dziecinne lub bardzo dorosłych. Aby dokładnie trafić w cel, najlepiej dowiedzieć się o tym od samego dziecka. Gdy masz zaufania przy rozmowach na pewno промелькнут jej pragnienia. Nawet nie trzeba będzie zadawać prostych pytań. I będziesz w stanie zrobić jej najbardziej wspaniały niespodzianka.

Każdy wiek — swój prezent

Kiedy córka jest bardzo mała, to prezent wybrać nie jest tak trudne. Jeśli wykonywane jest tylko na rok, to jednoznacznie, to będzie zabawka. Taka sama sytuacja będzie około lat do siedmiu. Dalej sytuacja będzie bardziej skomplikowana. Ale w każdym wieku, u księżniczki muszą spełniać najskrytsze pragnienia.

Od roku do pięciu

 • Ulubione postacie i wierni przyjaciele

Nasza droga leży na игрушечному sklepu. Tam prawdziwa bajka dla dziecka w takim wieku. Dla uważnego rodzica jest podpowiedź. Jakie bajki córka woli oglądać? A więc mała się ucieszy ukochaną bohatera. Takie zabawki mogą śpiewać piosenki lub porozmawiać znane zdanie.

Żółty miś

Udaj się do prostych miękkich zabawek. W różnych rozmiarach, kolorach, a nawet kształtach. Tylko pamiętaj, córka w rok może jej się bać. Dlatego zastanów się druga opcja. Jeśli zabawka wystraszą dziecka, natychmiast usuwamy go z oczu. Pozostawiamy do lepszych czasów. I dajemy inną rzecz.

miś

 • Najmłodszym читательницам
 • Chętnie się do wizyty sprzedawcy księgarni. Tam jest to, co jest dobre dla dziecka w wieku. Gdy skończy rok, to już będzie z czego wybrać prezent córce. Istnieją specjalne edycje, które odtwarzają różne dźwięki. To może po prostu пищащее książki. Lub z głosami zwierząt domowych. Oni mogą mówić różne cudowne bajki, śpiewać najbardziej porywające piosenki.

  Dla córki starsze oglądamy zabawki, które będą przydatne dla rozwoju. Niech rzeczy nauczy ją czegoś. Specjalne tablety dla dzieci zapoznają się z wynikiem lub prostych geometrycznych kształtów. Szczenięta będą wiedzieć rosyjski alfabet, a może i angielski.

 • Gra na wszystkie czasy: matka — Córka
 • Sklepowe półki z lalkami — prawdziwy девчоночий raj. To właśnie tam jest najlepszy prezent dla córki. Kiedy była jeszcze mała, to można dać jej jakąkolwiek dziewczynę, która przypadła do gustu. Dla starszych już warto wziąć pod uwagę jej interesy. Syrenki, księżniczki, kucyki… Dla lalek można wybrać domki, samochody, naczynia lub zwierząt.

  Moja córka ma lalka podobna do nowo narodzonego dziecka? Wtedy dla małej mamusi trzeba wózek spacerowy. Tak więc twoja księżniczka będzie naśladować dorosłych, uczyć się czułości i trosce o młodszych.

  dziewczynka z wózkiem

  A może jej już czas dostać swoją toaletkę? U niego będą półki dla dziewcząt biżuterii i, zupełnie jak u mamy, lustro. Czy warto zająć meble specjalnie dla niej. Piękny stół do zajęć i gier. Za nim można pić herbatę wszystkich misiów i lalek. Tak zdecydujesz, co podarować córce na urodziny.

  Dziewczynka nalewa herbatę

  Doświadczeni mamy radzą: «Drogie prezenty na roczek, nie do końca potrzebne. Raczej muszą one przyciągać uwagę dziecka. Na pierwszy plan wysuwa się bezpieczeństwo». Kupuj na prezent dla córki coś, co będzie pasować do wieku.

  Od pięciu do trzynastu

  W tym wieku i starsze pomoże ci opiekę. Nie każda lalka będzie cieszył. Burzę zachwytu może wywołać tylko ulubione zabawki. Dlatego wybór prezentu staje się prawdziwą operacji zwiadowczej.

  • Prezenty z ekranów telewizora
  • Producenci zabawek uważnie obserwują, co patrzą dziewczyny w telewizji. Dlatego w prezencie córce można wybrać lalek monster, bajki lub elegancko ubraną Barbie z kreskówki. Do nich należy mieć ubrania, zwierzęta, wyposażenie do domku. Przy okazji, bohaterki kreskówek często przedstawiają na sukienkach i кофтах dla samych gospodarzy lalek.

  • Zacznijmy czynić cuda
  • Można przyjrzeć się bliżej do prezentów z nowoczesną nutą. Pudełka zawierają całe zestawy, z pomocą których są uprawiane chemiczne kryształy, tworzyć dzieła ceramiki, splot ozdobną biżuterię, występować z tajemniczymi ognisk lub rysować kolorowym piaskiem.

   W prezencie córce — воспитаннице szkoły artystycznej nadaje się sztalugi, wysokiej jakości farby lub грифельные ołówki i papier specjalny.

   Zestaw dla artysty

 • Prezenty ich księgarni
 • Sprzedawcy księgarni doradzą, co można wybrać u nich w prezencie dla córki. Przyjrzyj do specjalistycznych publikacji. Dla dziewczyn jest znający odpowiedzi na wszystkie dziecięce pytania encyklopedii. A kolorowy kalendarz z zawiłych замочком ukryje od wszystkich jej najskrytsze myśli.

 • Kiedy dziewczyna staje się kobietą
 • Nie należy zapominać, że córka coraz częściej zwraca uwagę na wygląd. Dlatego przedstawiamy piękną, wyrazistą biżuterię. Do jej przechowywania potrzebny najlepszy kuferek lub шкатулочка.

  dzieci bransoletka

  A może nadszedł czas, aby wybrać prezent dla córki wśród dziecięcych zestawów kosmetyków?

  Od czternastu do siedemnastu

  Przy wyborze prezentu do tego wieku nie warto myśleć o swoim typie. Mimo wszystko niespodzianka jest przeznaczona córce, a nie wam. W takim wieku relacje z nastolatkiem najczęściej nie są proste. Nie będziemy komplikować.

  «Prezent córce lepiej nie wybierać zbyt dziecinne. Córka najprawdopodobniej uważa się za dorosłego i prawie samodzielne. Jeśli ten fakt odrzucić, to ona powie, że zupełnie o niej nie myśleć i nie rozumie», to ci powie prawie każdy rodzic, który przeżył okres dojrzewania swojego dziecka.

  • Twoja córka wyrosła
  • Dla fanów połysku i modnych kanałów telewizyjnych idealnym prezentem będzie strój, buty lub aktualne akcesorium. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości kupujemy kartę upominkową w jej ulubiony sklep. Występuje ona wybierze prezent marzeń. Niech on nawet nie będzie się podobać. To rzecz dla niej, aby nie myśleli.

   Zestawy kosmetyków oraz galerię swoją całkiem dorosłą córkę. A w jubilerstwie są oryginalne zawieszki z imieniem córki.

 • Nadszedł czas, elektroniki
 • W działach techniki też jest co wybrać dla swojej księżniczki. Jej spodoba smartfon, mp-4 odtwarzacz, aparat lub tablet. Oczywiście, jeśli planujesz wydać na nie najlepszą małą sumę.

  profesjonalne aparaty fotograficzne

 • Niespodzianka dla całej firmy
 • W mieście odbędzie się koncert jej ulubionego zespołu muzycznego? Kilka biletów dla jej firmy w prezencie córce sprawi, że jej urodziny są jednym z najbardziej wyjątkowych wieczorów tego roku.

  Dziewczyny można wysłać na sesję zdjęciową z profesjonalnym makijażem. Są tam świetnie bawić, a potem będą myśleć o tym.

  Od osiemnastu i starsze

  Teraz wybieramy niespodziankę młodej kobiecie. Tak czas leci. Teraz zadowolić jej znacznie łatwiej. Studentki nadaje się laptop.

  Laptop, tablet, telefon

  Домохозяйке coś, co sprawi, że jej życie jest bardziej komfortowe. Na przykład, pomocnicy z działu agd. Lub kilka godzin w kosmetycznym lub spa. Bo teraz lepiej rozumie swoją córkę.

  W każdym przypadku istnieje jeszcze jeden prezent córce, który sprawi, że księżniczkę trochę szczęśliwsi. Czy jej jeden rok lub trzydzieści pięć — to twoja bezgraniczna miłość i dyskretną uwagę.