Cztery pomysły, co podarować córce na 9, 10 lub 11 lat

Dzieci w naszym świecie wcześniej stają się dorosłymi, wykazują wielostronne zainteresowania do poznania bytu. Jednak w szkole i w domu ich w dalszym ciągu uznać za małe, co czasami prowadzi do stresu i konfliktu między rodzicami i starszymi «dzieciakami». Co podarować córce na 9 lat, biorąc pod uwagę te fakty?

Cztery pomysły, co podarować córce na 9, 10 lub 11 lat

Przed wyborem prezentu

Jeśli dziecko jest na zewnątrz, a mama na pewno wie o jego pragnieniach, kupić prezent można łatwo. Załóżmy, że dziewczyna marzy o nowej konsoli do gier lub tablecie, i rodzice uświadamiają sobie jej marzenie. Wszystko jest proste. A jeśli dziecko jest zamknięty? Nadal można dyskretnie dowiedzieć się, o czym marzy dziewczynka w swoje 9 lat! Tradycyjnymi życzeniami dziewczyn w tym wieku są:

 • tajne nagrania w дневничке;
 • piękne materiały biurowe;
 • modne buty i plecak;
 • zestaw do robótek.

Wskazówka: zawsze pamiętaj o dobro dziecka przy wyborze prezentu!

Do pytania o lalkach

Lalka

Myślisz, lalki stracił aktualność w naszej dobie komputerów? Odrobina. Piękne designerskie lalka zachwyci każdą dziewczynkę w wieku 9-12 lat, a to i starszych! Zainteresowanie lalki nie znika i u dorosłych kobiet. Tylko oni nie robią proste lalki, a обережные — желанницу, веснянку, крупеничку itp. Wraz z lalkami nie znika zainteresowanie i do miękkich zabawek, a oni z kolei też mogą być talizmanami i talizman.

W tajemnicy: niektóre dziewczyny przechowują swoje ulubione zabawki całe życie. Tę cechę trzeba wziąć pod uwagę, decydując się na tym, co podarować córce na 10 lat. Dekady — druga rocznica w życiu człowieka, a wszystkie rocznice — specjalne chcesz. Oprócz «tymczasowych» prezentów rodzaju nowego айпода lub tabletu, trzeba pomyśleć o prezencie «na całe życie».

Etui do telefonu

Etui do telefonu własnymi rękami

Prezent dla córki własnymi rękami — przykładem kreatywności. Dziewczyna powinna być w stanie tworzyć rzeczy z ich rąk, i tylko matka może nauczyć dziecko swoim przykładem. Tak więc, запасаемся zestaw do robótek! Do pracy potrzebne:

 • kolorem etui na telefon;
 • suszone latem kwiaty;
 • żywica epoksydowa;
 • bezbarwny klej;
 • suche cekiny;
 • aceton;
 • pergamin;
 • nożyce.

Przebieg pracy:

 1. Sporządź wstępną kompozycję z kwiatów, umieszczając je w plastikowej obudowie. Zrób zdjęcie utwór, aby nie pomylić rozmieszczenie roślin na opakowaniu.
 2. Etui do telefonu własnymi rękami

 3. Usuń kwiaty w bok, a następnie zacznij przyklejać pojedynczo na etui za pomocą przezroczystego kleju.
 4. Gdy kompozycja będzie skończona, posypać brokat.
 5. Teraz trzeba zająć się gotowaniem żywicy epoksydowej. Zadaniem żywicy — pokrycie kompozycję z kwiatów uszczelniającym warstwą. Hodować żywicę z wodą, należy zgodnie z instrukcją.
 6. Wlać niewielką ilość żywicy w centrum obudowy i delikatnie rozprowadź na powierzchni różdżki od lodów:
 7. Etui do telefonu własnymi rękami

  Wskazówka: nie wlewać zbyt dużo żywicy na powierzchni — to może zepsuć całą kompozycję. Lepiej недолить, a potem dodać.

 8. Jeśli wlałeś mi dużo żywicy epoksydowej, i zaczęła spływać z powierzchni obudowy, — usuń nadmiar za pomocą acetonu i watą laski. Przez kilka godzin żywica całkowicie wyschnie, a twój prezent będzie gotowy do prezentacji.

Skarbonka

Umiejętność efektywnego dysponowania budżetem rodziny — bardzo ważna cecha każdej gospodyni. Wychowywać to cenne jakość trzeba z dzieciństwa. Jeśli decydujesz się pytanie, co podarować córce na 12 lat,- koniecznie презентуйте skarbonki! Aby jej nie jest trudne, a korzyści będą ogromne.

Skarbonka krowa własnymi rękami

Dla rzemiosła przygotowanie:

 • pojemnik z tworzywa sztucznego z pokrywą;
 • dwie tekturowe rurki od papieru toaletowego;
 • kolorowy papier i papierową taśmę klejącą;
 • arkusz tektury.

Przebieg pracy:

 1. Wytnij z tektury uszy i rogi byczka i przykleić do kontenera.
 2. Wytnij z tektury rurki na pół — masz cztery nogi. Można je przykleić taśmą dwustronnie do korpusu byczka.
 3. Nawiń obudowa kontenera taśmą klejącą:
 4. Skarbonka krowa własnymi rękami

 5. Pozostało pomalować byczka. Można to zrobić markerem lub farbami.
 6. Nozdrza wycięte z kolorowego papieru, a na oczy przyklej koraliki. Trawę można zrobić z pasków zielonej papieru. Skarbonka jest gotowa.

Poduszki dekoracyjne

Udekoruj pokój córki interesujące tkaninami, stworzone własnymi rękami. Tkanina i wypełnienie poduszek można kupić w sklepach do szycia. Włącz wyobraźnię i wracajcie do pracy.

Poduszki dekoracyjne

Wypełnić poduszkę watą, nie zaleca się szybko скатается. Lepiej kupić синтепух, синтепон lub файбертек — materiały te zachowują puszystość po praniu. Ponadto, mają антиаллергенными cechy i nie zsuwają się w grudki.

Przebieg pracy:

 1. Zrób dwie części wykroju pożądany kształt z materiału podstawowego.
 2. Vykroyte części dla aplikacji z odpowiedniego materiału.
 3. Teraz trzeba приметать aplikacji na podstawie poszewki na poduszki z przodu, nie zapominając o zasiłek szew. Отстрочите na maszynie szwem «zygzak».
 4. Teraz połącz obie części poszewki, wkładając na zamek błyskawiczny.
 5. Napełnić poduszkę синтепухом lub синтепоном.

Wskazówka: aby aplikacja była luzem, napełnić ją синтепоном przez pozostawiony otwór i szyć.

Osobisty дневничок

Dziewczyny lubią robić notatki w swoich pamiętnikach, ale arkusze szybko kończą. Mama może zrobić dla córki oryginalny osobisty дневничок własnymi rękami. Ta podróba nie zajmie dużo czasu: