Co podarować dziewczynce 9 lat na Urodziny, aby ją zadowolić

Często trzeba myśleć o tym, co się zaprezentować swojemu dziecku na urodziny. Wybór niby duży, ale jak zawsze nie można znaleźć dokładnie to, czego chcesz, albo coś specjalnego. Za każdym razem, błąkając się po zakupy, można długo dyskutować o tym, że córce można kupić wszystko. Postaramy się znaleźć coś wyjątkowego i atrakcyjnego.

Co podarować dziewczynce 9 lat na Urodziny, aby ją zadowolić U każdego dziecka zupełnie różne zainteresowania, dlatego warto je wziąć pod uwagę. Dziewięcioletnia dziewczynka może ponieść jak lalkami i samochodzikami. Oczywiście, znasz dobrze swoje dziecko, więc zajmijmy się tym, że lepiej dać dziewięcioletnią dziewczynkę. Na początek zastanów się, ile pieniędzy możesz przeznaczyć na prezent. Przecież z dużą sumą można pozwolić sobie na wszystko, ale z ograniczonymi możliwościami finansowymi – to nie jest łatwe zajęcie.

Prezent przy minimalnych kosztach

Jeśli twoje finanse są ograniczone – to nie powód, by się denerwować. Możesz samodzielnie zrobić urodziny dziecku coś własnymi rękami. W internecie istnieją samouczki wideo, które nauczy cię własnymi rękami zrobić piękną rzecz z dostępnych narzędzi. Na przykład, można uszyć dziewczynce jakiś strój, który będzie ona z radością nosić do szkoły. Nie trzeba kupować drogie tkaniny i nici. Użyj tego, co masz w domu. Znajdź swoje stare stroje, które po prostu przypadają kurzem w szafie – i uaktualnić je.

Nie mówi się o tym, że to świetny święto zastąpi każdy prezent na urodziny. W девятилетнем wieku dziewczyny bardzo wierzą w czary. Umów się swojej córce magiczny dzień. Przygotuj całe mieszkanie lub dom odpowiednio: udekoruj ją jako coś niezwykłego. Dodaj do wnętrza jak najwięcej kolorowych przedmiotów, które będą służyć tylko ozdobą, ale i навевать poczucie święta. Piec ogromny tort, ubrać понарядней i zaprosić kilka koleżanek córki. Ona będzie niewymownie się cieszę takiego święta.

Dziecięce marzenia

Dziewczyna z miękką zabawką

Jeśli mówimy o materialnych prezentów córce – wybór ich po prostu nie liczy. Każda dziewczyna marzy o bardzo duże zabawka, z której mogła iść spać. Na pewno twoja córka, siostrzenica, siostra lub córka twojej koleżanki ma już taką zabawkę, z którą nie rozstaje. Myślisz, że dać dziewczynce na 9 lat? Nowoczesne technologie wymyślili różne rzeczy. Jeśli twoja córka uwielbia bawić się lalkami – najlepszym prezentem dla niej będzie służyć jako domek dla lalek, w którym jest wszystko, jak w tej, w tym mieszkańców. W takich domkach są najdrobniejsze szczegóły, które interesują dziewczynkę. Urodziny ma się raz w roku, więc warto się postarać bardziej, aby dziecko zapamiętał ten dzień na długo. W takich domkach znajdują się elementy naczynia, ubrania, a nawet wanna z ręcznikami. Taka zabawce dziecko będzie bardzo wdzięczna.

Kolejny prezent – zabawka chorobowe zestaw. Dzieci ciekawe traktować wszystkich mieszkańców domu od nieistniejących chorób. Często dzieci leczy się właśnie zwierzęta. Najbardziej cierpią koty. Dlatego, jeśli twoja dziewczyna bardzo lubi ten zawód – udziel jej taką radość. Podaruj jej zabawka zestaw medyka, z którym ona będzie nosić wszędzie. Taki prezent spodoba się twoje dziecko.

Zwierzę w prezencie

Mały królik

Nie masz zwierzęta? Mam prawo je mieć. Oczywiście, jeśli miejsca w domu nie wystarcza lub jest uczulony na sierść – nie musisz kupować kota lub psa. Można ograniczyć się papugą, хомячком lub rybami. Dużo miejsca nie zajmują, ale to przyjemność przynoszą dużo. Tak, będziesz mógł nie tylko zadowolić córkę nowymi gośćmi, ale i uczyć ich odpowiedzialności. Dziecko będzie samodzielnie za nią dbać, sprzątać i podawać pożywienie dla zwierząt.

Z pewnością jednym z najlepszych prezentów jest książka. Bo dzięki niej można zdobyć wiedzę i zaszczepić miłość do nauki. Aby prawidłowo dobrać książkę – trzeba pomyśleć co najbardziej interesuje dziecko. Jeśli dziecko przyciągają rośliny – kup zbiór roślin, o których wiele zostało napisane i pomagaj dziecku uczyć się więcej. Przeczytaj, wraz z córką i będziesz zaskoczony wynikiem. Dotyczy to zwierząt. Istnieje ogromna ilość encyklopedii, które zostały stworzone specjalnie dla dzieci w określonym wieku i są zapisane w odpowiednim formacie. Oczywiście, dać na urodziny książki wydaje się bardzo dobrą przedsiębraniem.

Praktycznie wszystkie dziewczyny marzą o pluszowych мишках, lalki, domki, больничках i innych prezentach. Ale niektóre z nich są bardzo kochają samochody i różne wzory. To świadczy o tym, że dziecko analityczny umysł i bardzo ważne jest, aby utrzymać taką zdolność na różne sposoby. Jeśli twoje dziecko ciągnie do konstrukcji – podaruj konstruktor, który nadaje się do dziewięcioletniego wieku. Z nowoczesnym postępem to można bardzo łatwo znaleźć. Jeszcze jeden ciekawy prezent – puzzle. Taki wynalazek pomaga rozwijać zdolności umysłowe i dobrze поворошить wyobraźnię. Tak, jest taka zwyczajna i prosta zabawka na urodziny posiada ogromną ilością przydatnych rzeczy dla dziecka.

Dziewczynka-księżniczka

kosmetyki dla dzieci

Każda dziewczyna chce swoje własne pudełko, w którym ona będzie stawiać swoje ozdoby i kosmetyki. Tak jak w dziewięć lat farba jest jeszcze za wcześnie – można dać pudełko do biżuterii, którą dziewczynka bardzo kocha. Umieść w podarowane rzecz kilku побрякушек – i twój skarb będzie zadowolona z takiego prezentu. Takie rzeczy nie zajmie dużo pieniędzy, więc nie warto się martwić o to, że trzeba wydać dużo finansów, których i tak nie brakuje. Dziewczynka będzie szczęśliwa i zadowolona z takiego prezentu, więc nie można wątpić w takim wyborze.

Tak jak kosmetyki dla tak młodego wieku jest przeciwwskazane – można podejść kreatywnie do tej kwestii. Kup:

  • krem dla dzieci;
  • błyszczyk do ust;
  • toaletowy wodę;
  • kilka wsuwek.

I twój prezent na urodziny gotowy. Na dzień dzisiejszy istnieją specjalne kosmetyki dla dzieci, którą również można kupić w każdym sklepie lub sklepie kosmetycznym.

Możesz podarować wszystko, co wymyślisz. Prezenty własnoręcznie zawsze są przyjemne. Takie prezenty można zaszczepić miłość do sztuki, i, być może, twoja córka w przyszłości będzie angażować się właśnie tym. Wybierając, co dać dziewczynie na 9 lat, polegaj na swojej intuicji.