Co dać dziewczynie na 2 lata – prezenty małej księżniczce

Wybrać prezenty bywa trudne i gdy człowiek dorosły – co mówić o tym, kiedy długo oczekiwany urodziny zbliża się u bardzo młodego tworzenia? Wtedy wybór prezentów o długim terminie użytkowania skomplikowane faktycznie w czasie. Choć wydawałoby się, że dzieci chętnie całego nowego, im dokładnie w takim samym stopniu trudno zadowolić. Jak znaleźć kompromis w takim przypadku? W rzeczywistości, to nie jest takie trudne. Rozważmy kilka ciekawych opcji, które staną się idealnym prezentem dla dziecka na urodziny, nawet jeśli ma tylko dwa latka. Przy tym nie ma znaczenia, twoje dziecko, albo możesz dać prezent na urodziny, jako opcja, dziecko znajomych.

Co dać dziewczynie na 2 lata – prezenty małej księżniczce

Proste zabawki

Zacznijmy od prostych zabawek. Przecież to jest najbardziej proste, ale, jednak, najbardziej praktyczny dla dziecka prezent na jego urodziny. Przecież większość swojego wolnego czasu spędza właśnie w grach, więc dlaczego nie zrobić ich zainteresowań i rozwój?

Należy pamiętać, że zabawki, które można kupić, muszą być maksymalnie bezpieczne. Jeśli nie są one zgodne z normami, mogą poważnie zaszkodzić zdrowiu dziecka.

 1. Miękkie zabawki. Klasyczny prezent. Zazwyczaj wybierają jakichś postaci z kreskówek, które dziecko już patrzy. Ale niekoniecznie, to może być coś innego, jakieś abstrakcyjne znaki.
 2. Lalki. No i, oczywiście, co to za dzieciństwo bez lalek? To właśnie na nich dziecko w wieku dwóch lat należy grać jakieś role playing sytuacji, mianowicie lalki pozwalają utożsamiać się z nimi. Tak, że piękna lalka z popularnej serii – to naprawdę najlepszy prezent, który zachwyci dziecko – i potencjalnie będzie cieszyć wiele lat.

Lalka

Role playing zabawki

Kolejna kategoria to tzw. role-playing zabawki, że też idealny prezent na urodziny – tak w ogóle praktycznie na każdą uroczystość. To takie miniaturowe kopie prawdziwych rzeczy, które pozwalają poznawać świat poprzez zabawę. I naprawdę, cudowny prezent dziecku na jego drugie urodziny.

Oczywiście, zwróć uwagę, aby taki prezent maksymalnie dopasować do wieku dziecka, bo po prostu będzie odroczone do lepszych czasów. A to już kilka lat.

 • Kuchnia. Za jakiś ilość lat dziecko będzie osobiście gotować różne pyszne rzeczy w kuchni. A póki co jej warto zapoznać się z zabawki kuchnią. Mała kuchenka, sztućce i wiele innych – wszystko po to, aby powtarzać za swoją mamą.
 • Zawodu. Istnieją różne zestawy (odpowiednie w tym i do dwóch lat), które naśladują tę lub inną profesję. Na przykład, pielęgniarki. W takim zestawie będzie, na przykład, stetoskop, szlafrok, i tak dalej. Dziecku w ogóle fajnie być na bieżąco z tym, jaki sens mają różne zawody, aby przez określoną liczbę lat śmiało wybrać jedną z nich dla siebie.
 • Domek. No i jaki jest lista prezentów o długim terminie użytkowania bez lalek? To prawdziwa kwintesencja poprzednich prezentów. Tak i we wnętrzu, co się zaprzeczyć, taki prezent na urodziny będzie wyglądać doskonale.
 • Zabawki edukacyjne

  Zacząć należy rozwijać już od bardzo młodych lat, bo odpowiednie prezenty – też świetna opcja. Istnieje wiele opcji, które pozwolą młodemu mały stopniowo stać się w pełni rozwinięta grzeczna.

  • Instrumenty muzyczne. Oczywiście, nie są prawdziwe, ale, jednak, jednak publikowanie dźwięki. Małe pianino, miniaturowa gitara i wszystko inne. Tylko nie warto dawać nic zbyt głośny, bo inaczej to będzie nowa ból głowy u i bez tego устающих rodziców.
  • Zestawy do rysowania. Oczywiście, że tak mało jak rozwija kreatywność we wszystkich jego przejawach. Ponieważ zestaw do rysowania, odpowiedni do wieku – doskonały prezent na urodziny. Kto wie, może za kilka lat dziecko będzie wielką artystką? A póki co, niech trenuje – cieszy rodziców wynikiem swoich «каляк-маляк».
  • Konstruktorzy. Naturalnie, konstruktor musi być odpowiedni do wieku. Żadnych małych części, a dziecko łatwo można się zadławić. Trzeba specjalne konstrukcje, części, w których są duże – ale i przyjemność z nich, właściwie mówiąc, wcale nie mniej.

  Oto jeden z wariantów:

  Inne

  Istnieje szereg innych prezentów o długim terminie użytkowania na urodziny, które mogą dostarczyć wcale nie mniej przyjemności, ale które są bardzo problematyczne zaliczyć przynajmniej do jednej kategorii. Dlatego uważamy je za siebie.

  • Odzież. Taki prezent jest zawsze potrzebny. Bo dziecko rośnie przez pierwsze kilka lat więc bardzo szybko, a ponieważ stale podlega zmianom jej garderoba. To dorośli mogą już kilka lat nosić tę samą odzież, dzieci tego przywileju pozbawione. Bo jakiś ładny strój – to jest to, co i rodziców z praktycznego punktu widzenia będzie dobrze, tak jak i dziewczynce dostarczy wiele przyjemności.
  • Dekoracji. Proste dekoracje – to, być może, to, że młoda dama nie docenione w takim stopniu jak jej starsze koleżanki, ale ona może już bardzo polubić.
  • Książki. Oczywiście, w dwa lata dziecko nie jest w stanie w żaden czytać. Ale przecież on robi pierwsze pewni i охотные – kroki do tego. Im wcześniej dziecko dać do ręki książkę, tym bardziej on będzie się przyzwyczaić do niej, nawet jeśli to będzie po prostu patrzeć na zdjęcia. Oddzielną zabawy – książki-zabawki, książki mówione, albo miękkie książeczki jest świetnym rozwiązaniem, co dać dziewczynie na 2 lata.

  Książka dla najmłodszych