Prezent do шестнадцатилетие. Co może być większe i ważniejsze?

W wieku 16 lat człowiek może nie wiedzieć, co powinien zrobić w życiu, ale jestem całkiem pewien, gdzie przebiega granica między «lubię» i «nie lubię». Tym bardziej, data 16 urodziny wydaje się bardzo znaczące z tego, że w ogóle możliwe, aby na tym świecie. W tym wieku chce się oszałamiających zwycięstw i ciągłych wzlotów. Pełna maksymalizm we wszystkim, pytanie prezentów nie jest wyjątkiem, jest pewnie połowa szesnastolatków dziewczyn. Pozostała połowa woli ignorować wszelkiego rodzaju uroczystości, w tym własne imieniny. Ale innych, szczególnie, bardzo bliskim, że to tak będzie i jej dać też.

Prezent do шестнадцатилетие. Co może być większe i ważniejsze?

Jak zrozumieć, że jej się podoba?

Jeśli dziewczyna w wieku 16 lat, choćby w przybliżeniu postawiła priorytety, to jest dość proste do zrozumienia, jaki prezent może oczekiwać na święta. Kiedy ona neguje wszystko, nie przyznaje się do niczego, podobać się będzie jej po prostu niemożliwe, z tej prostej przyczyny, że mając nawet upragniony prezent, ona po prostu pokaże, że jest całkowicie obojętna wobec niego.

To ważne! Jeśli rodziców nie ma porozumienia z córką, to dać jej coś właściwego właśnie dla niej będzie bardzo trudne. Chociaż szesnaste urodziny można zrobić примеряющим pomiędzy dwoma stronami konfliktu. Choć jest to dość trudne.

Otwieranie prezentu

Warto spróbować mierzyć rzeczywistość kategoriami córki. Ten, komu się to uda, to zrozumie, że w wieku 16 lat jego córki, naprawdę fajne:

 • mieć iphone ‘ a, choć nie zawsze wygodne;
 • lub kurtkę-tuż i клевую barwna chustka, i będzie tak, że oni nie idą i robią bez formy piękną sylwetkę;
 • lub toaletowy wodę 2 i nie ma znaczenia, że jej cena jest równa miesięcznej pensji matki;
 • lub niesamowitą sukienkę od projektanta mody i też absolutnie nie obchodzi, że dla takiego zakupu trzeba cała pensja taty.

Gdy mądry rodzic spojrzał na życie córki jej oczami, powinno być mu łatwiej znaleźć słów, dlaczego jest teraz gotowy do jej dać smartfon, a nie iphone ‘ a. Jeśli on może zrobić taki prezent, który czeka, w ogóle świetnie.

A co w zasadzie interesuje młodych i pięknych dziewczyn?

Najlepszy prezent od rodziców

Im częściej rodzice patrzyli na życie oczami córki, tym bardziej znaczący prezent od nich czeka do tej ważnej daty. Właśnie dlatego, że zawsze dziewczynce дарилось wszystko, co najlepsze i odpowiednie jej, w wieku szesnastu lat można zaprezentować:

 1. Stylowa ozdoba. Mało dziewczyn teraz szanuje złoto, a to coś nowoczesny całkiem możliwe, i dać. Na przykład, silny zestaw kolczyki, pierścionek, bransoletka» od VICTОRIAS SECRET.
 2. Piękną torbę. Jeśli mam dziś urodzin mody, to na pewno ma kilka marek na oku, które bym chciała mieć.
 3. Drogie buty. Znowu piękna, która twierdzi, że jest czarujący, można płacić taką zakup z modnego butiku.

Trzy prezent

Dla tych córkę, która w wieku 16 lat nie stara się być świeckiej lwicą, rodzice mogą zrobić nie mniej kosztowne, ale bardzo oryginalny prezent, typu:

 1. Dobrej książki lub serii autora, którego dzieła córce się podobają.
 2. Wycieczka (najlepiej razem z mamą) we Francji lub w krajach Europy lub przynajmniej dziesięciodniowe wakacje w zjednoczonych emiratach ARABSKICH.
 3. Nowy laptop lub tablet.

Jeśli córce się podoba, na przykład, gimnastyka artystyczna i osiągnął tu pewne wyniki, to można dać jej nowy sprzęt lub bilet na mistrzostwa świata w tej dyscyplinie. Ale! Należy to robić tylko wtedy, gdy dziewczyna naprawdę zafascynowana. Inaczej, to będzie kolejna tortura dla niej.

Uwaga! W wieku 16 lat dziewczyna jest już w liceum, a to oznacza, że zastanawia się nad tym, że jej wybrać w przyszłości. Dlatego rodzice mogą spędzić z nią Dzień narodziny gdzieś w Czechach, będąc w Praskim uniwersytecie medycznym, patrząc od wewnątrz życie studentów. Taki prezent córce bardzo zdolny stymulować jej na dobre studia.

Dary od babć i dziadków

Najbardziej kochająca część rodziny, dla której nie tylko młodsze pokolenie rodziny, ale i ich rodzice na zawsze pozostają dziećmi, rzadko może odgadnąć z prezentem dla dojrzewania wnuczki. Chyba, że babcie i dziadkowie poufnie uzyskiwali, czego chce i udało się jej to kupić w odpowiednim sklepie. Dlatego najczęściej ich prezent może być taki:

 1. Złoto. Przy czym dużo i grube.
 2. Torba z pewnością skórzana i może być nawet większa.
 3. Szalik lub chustę, najprawdopodobniej неброской kolory, ale na pewno ciepłe.

Uwaga! Zazwyczaj na prezent dla dziewczynki kochające babcie i dziadkowie mogą wydać prawie wszystkie swoje oszczędności. Dlatego, aby zadowolić najlepiej odwiedzić w sklepie razem z wnuczką i zapłacić za to, co ona wybierze.

Kiedy pierwsi rodzice nie stłoczone w mediach, a ich wnuczka wdzięczna i dobrze wychowana dziewczyna, można znaleźć kompromis i wręczyć jej pewną sumę, raportu o wydatkach której nie wymagać. I to chyba będzie jeden z najlepszych prezentów. Przecież to są zupełnie niewykorzystane, nie zaoszczędzone, środki własne, z którymi można wędrować po butikach lub po prostu zjeść obiad w bistro.

Różowy glamour od przyjaciółek

Prawdziwe przyjaciółki zawsze na biezaco doświadczeń emocjonalnych, a nie swoich. Oni dokładnie wiedzą, o czym marzyć i, że dziewczynce dać. Ale! Nigdy tego nie będą mogli tego zrobić z powodu wielu okoliczności, z których jeden brak odpowiedniej ilości środków. Dlatego uruchomiliśmy może ograniczyć się tak banalne, ale, być może, miły девичьему serca zestaw:

 1. Kartkę z życzeniami z serca i клятвами w wiecznej miłości.
 2. Różowy notatnik i pod stać się mu długopis.
 3. Pamiętnik do prezentacji psychiczne męki.
 4. Nowy dzwonek w telefonie.

Prezent od babci

Taki prezent na szesnaście lat mam dziś urodzin może przechowywać dość długo, pamiętając spotkań i niekończące się rozmowy. A jeśli dziewczyny pozostaną takie do starości, to przez wiele lat za kolejnym podwieczorkiem im będzie coś do zapamiętania.

Prezent od ukochanego faceta

Gdy już jest ten, o wspomnienie którego imienia, panienskie serce zaczyna głośno pukać, jego prezent będzie najbardziej oczekiwany. I żeby nie podał na 16 lat, to będzie najlepszy prezent. Nawet jeśli facet nie wie, co trzeba, lub nie ma na to pieniędzy, musi przyjść czas i przynieść ze sobą:

 1. Kwiaty. Wskazane jest, aby wiedzieć, jakie dziewczyny podobają się bardziej, ale można to zrobić tylko różami.
 2. Perfumy. Francuzi są przekonani, że jest to najbardziej intymny prezent z wszystkich możliwych. Więc dać go może tylko ulubiony.
 3. Ogromnej miękkiego misia. Nawet te dziewczyny, które starają się wyglądać starzej niż na swoje lata, uwielbiają zabawki, tym bardziej, że zawsze można ich przytulić i przypomnieć sobie, kto je dał.
 4. Obiad w dobrej kawiarni. A romantyczna atmosfera będzie tylko przyczynić się do poprawy nastroju winowajcy tego wydarzenia.
 5. Bilety na koncert kultowej grupy.
 6. Wspólną sesję zdjęciową. Można zrobić tak, aby były tu nie tylko wspólne zdjęcia, a więcej było zdjęć to szesnastoletnia laski.

Różowy prezent

To ważne! Prezent od ukochanego chłopaka nie mam po prostu udzielone, dziewczyna w wieku 16 lat, czeka na odpowiedniej otoczenie. Dlatego powinny być ciepłe słowa, spacer we dwoje i ogromne szczęście od komunikacji.

Rodzina i ich dary

Po tym jak pogratulowali wszyscy najbliżsi i pożądane, następuje zwykle wspólne biesiady, na które zaproszeni i krewni. Na szesnaście lat dziewczynki mogą dać:

 • Zegarek na rękę.
 • Oryginalny zestaw do biurka.
 • Nową torbę na laptopa.
 • Odtwarzacz.
 • Torbę lub plecak do szkoły.

Uwaga! I tu znowu, im bliżej stosunki u dawców i birthday, tym łatwiej im znać, że jej może się podobać w wieku 16 lat. Jeśli nagle takie komunikacji z jakiegoś powodu nie były możliwe, to zastanawiać się, co najlepiej podarować można u rodziców, którzy będą w stanie podpowiedzieć, co wręczyć ich córki. Lub zapytać najniższej dziewczyny.

Dziewczyna z różą

Najważniejsze, aby nie zrobić głupiego prezentu, na przykład, неформалке nie warto dawać różowe misie i pieski, a efektowne plovdiv nie trzeba wręczać wrotki. Kiedy w ogóle nie ma możliwości, aby wymyślić oryginalny prezent lub nie ma czasu na szukanie, najlepiej przyjść z kopertą pieniędzy. Mam dziś urodzin w wieku 16 lat będzie musiała znaleźć do niego zastosowanie.