Co dać dziewczynie 11 lat na urodziny – prezenty dla młodego wieku

W młodym wieku życie, jak zwykle, bardzo nieostrożny i zawiera głównie żywymi wrażeniami. I trzeba te wrażenia tylko utrzymać przy każdej nadarzającej się okazji, aby w przyszłości dało pozytywne owoce. Jeden z doskonałych sposobów, jak można to zrobić – dać dziecku na urodziny świetny prezent. Przecież mało co powoduje, że tak wiele radości jak święta i urodziny, zazwyczaj najważniejszym z nich. Z nim może konkurować chyba, że nowy rok. Ale co można podarować dziewczynce, na przykład, w jedenaście lat? Spróbujmy odpowiedzieć na to pytanie, wydaje się skomplikowany, ale w praktyce wystarczy po prostu jest rozwiązany.

Co dać dziewczynie 11 lat na urodziny – prezenty dla młodego wieku

Dla urody

W wieku jedenastu lat dziewcząt już zaczyna interesować swój wygląd, chcą kopiować dorosłych i ubierać się tak, jak oni. Oczywiście, dać na urodziny na 11-letniej dziewczynce (i nie ma znaczenia, córce, albo innej dziecku) odpowiedniki dorosłych przedmiotów, może i nie warto, ale, na szczęście, rynek jest nasycony różnymi przedmiotami, które są odpowiednie właśnie dla tego wieku i które na urodziny będą bardziej niż odpowiednie.

  • Dekoracji. Nic poważnego na urodziny z ozdób dać 11-letniej dziewczynce nie warto, akcent warto robić na tym, aby wszystko wyglądało ładnie i zabawy. Można nawet zrobić coś własnymi rękami, jeśli potrafisz – córka (lub obcemu dziecku) będzie bardzo miło coś takiego uwagę.
  • Kosmetyki. Można również dać specjalny makijaż, który właśnie koncentruje się na taki wiek. Lekkie perfumy, owocowe pomadki – niech ta dziewczyna ma jedenaście lat, ale ona już na stałe zaczyna odczuwać, że jest ona prawdziwa dama.
  • Wycieczka do salonu piękności. Wreszcie, można zrobić jeszcze bardziej ogromny prezent. Jeśli dziewczyna nigdy wcześniej nie byłeś w salonach kosmetycznych, można umówić się na jej podobną wyprawę – to będzie naprawdę niezapomniany prezent, który zadowoli jej w dniu urodzin. Ważne jest, aby dać do zrozumienia, że to było robione tylko ekskluzywny sposób na urodziny, a nie wejdzie w zbyt częstą tradycję.

Kosmetyki dla dzieci

Do przechowywania ważnej

Można również podarować dziewczynce w jej jedenaście lat coś, co pozwoli przechowywać to, co jej się należy – bo właśnie w tym wieku jest już aktywny sposób zaczynają się pojawiać jakieś osobiste rzeczy, którymi nie chce dzielić się jakieś intymne myśli, które chcesz nagrać i to wszystko. I właściwie prezent, który pomoże w tym będzie doskonałym rozwiązaniem.

  1. Pamiętnik. Taki prezent będzie bardzo cenny z psychologicznego punktu widzenia,ale jeśli dać mu wystarczająco pięknej okładce, to jeszcze wiele miesięcy (a nawet lat, jeśli będzie wystarczająco gruba) zachwyci swoją обладательницу. Czasami dziewczyna po prostu nie ma komu powierzyć swoje tajemnice – bo podarować taki prezent – dobry pomysł.
  2. Kuferek. Piękny kuferek do przechowywania małych ozdób – również świetny prezent dziewczynce na jej jedenaście lat. Tylko koniecznie umieść w nim coś symboliczne, przynajmniej dekoracji lub coś w tym rodzaju, bo dawanie «puste» prezenty na urodziny w jedenaście lat jeszcze za wcześnie.

Dla dzieci kuferek

Kreatywność i zainteresowania

Również można teoretycznie założyć, że dziewczyna już się zastanawiam w jej wieku – i podarować coś, co będzie motywować ją rozwijać swoje hobby. Na przykład, jeśli wykazuje zainteresowanie do rysowania, to dlaczego nie dać farby, pędzle i albumy do rysowania – aby dalej tworzyć. Jeśli dziewczyna jest ciekawy sport, to jakiś sprzęt na urodziny, jak obręczy lub piłki gimnastycznej, również będzie odpowiednie. Oto, na przykład, jak wybrać obręcz:

Przyszłość muzykowi nie warto będzie dać instrument muzyczny – świetny prezent, który posłuży jeszcze wiele lat.

Rozrywka

No i oczywiście, kto nie lubi w tym wieku bawić? Można podarować na urodziny coś, co zadowoli twoje tworzenie w chwilach jej nudy – których, zresztą, u 11-letniej dziewczęcy powinny być minimalne.

  • Gry. Istnieje wiele «dziewcząt» gier planszowych, które będą bardzo istotne w tym wieku. Ten prezent jest dobry, a fakt, że pozwala on włączyć urodziny w prawdziwe święto – tu można rozpakować i zacząć grać z którzy przybyli goście koleżankami. Co jeszcze jest potrzebne do zabawy?
  • Zabawki. Jedenaście lat to wiek, kiedy zabawki jeszcze sprawiają radość. Bo podarować coś miłą i sympatyczną oczywiście nie będzie zbędne. Postaraj się zrozumieć, że dziewczynie podoba się zrozumieć, że córce się podoba po prostu, ale z obcymi dziećmi, wszystkie, niestety, trochę trudniejsze. Ale jeśli wybierzesz coś naprawdę miłego i ciekawego to na pewno nie pożałujesz.

Miękka zabawka

Chociaż jedenaście lat, wiek w czymś trudnym, ale wybrać na urodziny coś, co ucieszy dziecko bardzo realne. Najważniejsze – aby wybrać prezent z duszą, i wtedy na pewno się nie pomylisz.