Prezent dla trzylatki: możliwe opcje

Zapraszamy na radosne święto, urodziny, gdzie mam dziś urodzin — trzyletnia dziewczynka. Zobaczmy, co w ogóle można urzec dziecko w takim wieku.

Prezent dla trzylatki: możliwe opcje Dziecko w wieku trzech lat nie siedzi długo na miejscu, interesuje się wszystkim po trochu, już wie, jak wyrażać swoje pragnienia na głos i stara się grać z tym samym wieku lub nawet starszymi dziećmi. Dlatego nie łamać głowę, co dać dziewczynie na 3 lata, będzie istotna każda zabawka. Wiele tot chętnie rysują, lepią i w ogóle rzeźbione z rodzicami różne rzemiosła, absolutnie wszyscy lubią pomagać dorosłym, nie boi się żadnej pracy. Ale nie zapominaj, że do trzech lat ważne jest bezpieczeństwo zabawki, bo nawet najbardziej delikatnych dzieci szybko zapominają o dowolnym tekście. Tutaj należy rozważyć różne opcje przydatnych i ciekawych prezentów.

Zabawki edukacyjne dla dzieci

Dzieci do trzech lat, mądry i inteligentny, doskonale zapamiętują szczegóły. Teraz niezwykle szeroki asortyment zabawek, które rozwijają pamięć, myślenie, logikę, zdolności motoryczne rąk, jednocześnie dostarczając prawdziwą radość dziecku. Edukacyjne i szkoleniowe prezenty na urodziny — właściwy wybór. Możliwe są takie opcje:

  1. Zestawy do gier rpg: domek lub farma z figurkami, apteczka, naczynia, zamek z księżniczką itp.;

Zestawy do gier rpg

 1. Interaktywne edukacyjne zabawki: lalki, roboty, e-książki, mówiące maty i plakaty na ścianę, miękkie zwierzęta. Rozmawiają z dzieckiem, uczy koncie i liter, opowiadają bajki, śpiewają piosenki, w sumie zajmują dziecko na całego. I rodzicom dobrze, pojawia się jakaś chwilę spokoju.
 2. Konstruktorzy, mozaika. Dla 3-ch lat nie warto brać skomplikowane zagadki, a oto mała ilość części dziecku siły, niech pierwsze razy i ze starszymi. Możesz wziąć drewniane lub plastikowe konstruktorzy z figur geometrycznych, składane domki lub pisania lub inne opcje. Zbyt drobnych elementów w każdym zestawie warto unikać.
 3. Puzzle. Na trzy lata lepiej dać pierwszeństwo kreskówkowe grafiki z nie więcej niż 80 części dużego rozmiaru.
 4. Dzieci komputer, na którym można grać i uczyć się. Elementarne gry, początkowy angielski, prosta matematyka i wiele innych użytecznych funkcji, które na pewno zachwycą małe умницу (умнику, oczywiście, też będzie pasować).
 5. Instrumenty muzyczne: gitara, bęben, fortepian lub nawet syntezator. Doskonale uzupełniają taki prezent mikrofon, do którego przyszła piosenkarka może wyświetlać się nuty, dając domowe koncerty.
 6. Sztalugi dla miłośników rysowania; także do trzech lat potrzebne będą akcesoria do kreatywności: plastelina, flamastry z sztampowo, farby, kolorowy papier i wiele innych.
 7. Ciasto modelarskie, szczególnie interesujące dla dzieci gotowe zestawy typu «Play-Doh», które pozwalają dziecku samodzielnie zrobić lody, kłaść asfalt, udekorować ciasto i masę innych ważnych «pracy» .

Play Doh

Dziewczyny w trzy lata naśladują rodziców, ciągle nasuwają się w chall. Dlatego na urodziny istotne będzie dać zabawkowy sprzęt gospodarstwa domowego: odkurzacz, lodówka, kuchenka, maszyna do szycia, żelazko i inne urządzenia pracujące «na niby». To również dobry pomysł — kupić w prezencie zestaw sprzętu do sprzątania: wiaderko lub cały wózek z szczotkami i mopem.

Odkurzacz dla dzieci

W poszukiwaniu odpowiedniego prezentu należy zwrócić uwagę na kalejdoskop, jeśli jest on wysokiej jakości, нехрупкий i z dużą różnorodnością wzorów. Dzieci od około dwóch-trzech lat zaczynają fantazjować, że coś się zbliża, a tu jak raz takie cudo! Kalejdoskop rozwija kreatywne myślenie i postrzeganie kolorów, dziecko widzi nie tylko geometryczne wzory, a stara się dostrzec tam coś dla siebie. Wspaniała zabawka na jeden rok.

Wskazówka. Dzieci do trzech lat uzależniony zabawki nie tylko dla swojej płci. A jeśli dziewczynka, którą będziesz witać w jej dzień, kocha pracy maszyny lub zestaw naprawczy narzędzie — śmiało można to kupić, dziecko będzie szczęśliwy!

Prezenty dla aktywnych gier

Prawie wszystkie dzieci są niespokojne, muszą stale być w ruchu, skakać i skakać. Aktywne dziecko na co dzień wymaga spacery na plac zabaw lub przynajmniej na dziedziniec, i jeśli nagle pogoda «bez latania» — wszystko, dom stoi do góry nogami. Rozważmy opcje, co dać dziewczynie na 3 lata, jeśli ona jest właśnie taka:

  • skuter lub rower;
  • trampolina (jeśli ma miejsce);
  • dance mat ;

Mata do tańca

 • dużą piłkę (jeśli wcześniej go nie kupili rodzice) lub gumową stworzenie, na której dziecko śmiało można skakać;
 • dzieci w tenisa lub kręgle.

Wskazówka. Dzieci biegają, zapominając patrzeć pod nogi; wynik — obdarci kolana. Podaruj małym непоседе słodkie nakolanniki w postaci zabawnych zwierzątek, dziecko będzie mniej siniaków, a u mamy kłopotów.

Prezenty dla młodej księżniczki

Dziewczyny już tak delikatnych lat już tak chcą być piękne! I nic, że ulubiony mojej mamy szminka размазана na pół twarzy, ale są one bardzo dojrzałe wyglądają. Wrażliwą skórę dziecka i zawartość kosmetyków można zaoszczędzić, wybierając jako prezent dla dziecka kosmetyki kolorowe. Zobacz w urodziny torebkę wraz z makijażem lub całą «paletę urody» młoda dama marzy nawet na trzy lata.

Kosmetyki dla dzieci

Małych mody na pewno podoba kręcić się w pobliżu lustra, наряжаясь lub korca śmieszne twarze. Radość dziecku można dać komoda z lustrem i szuflady do wszelkich potrzebnych informacji. Dodać tutaj lub przedstawić osobno można zestaw z заколочек, gumek do włosów i grzebienie, zabawki, suszarka do włosów.

W każdy dzień, w świąteczny — tym bardziej, że dziewczyny lubią dostawać lalek. Piękna lalka, z ozdobami lub bez, wielkie lub nie bardzo, będzie szczytem marzeń małej księżniczki. Wózek, łóżeczko lub domek dla lalek — nie mniej niż upragniony prezent, który do tego będzie aktualne przez co najmniej 5-6 lat. Jeśli dziewczynka lubi bawić się z miękkimi zabawkami, można uzyskać ładny зверушкой do prezentu.

Dom dla lalek

Wskazówka. Prezenty powinny być interesujące dziecku, nie bierz zabawki na swój wiek. Dziecko po prostu nie będzie wiedział, co z nią zrobić.

Fakt, że dziecko do 3 lat bez różnicy rzeczywisty koszt jego prezentu, ocenia rzecz zupełnie po swojemu, w oparciu o osobiste preferencje. Jeśli kupujesz dla dziewczyny ładny strój lub ubrania na zamówienie rodziców, nie zapomnij o małym презенте w ten dzień w postaci zabawki. Niech ona będzie безделушкой, ale nastrój имениннице podniesie. Nasze dzieci są czasem nieprzewidywalne, czasami to pospolita na widok dorosłego coś, zajmuje dziecko na długi czas. A co najważniejsze, dzielcie się i gratuluję dzieci z pozytywem, one to czują i kochają!